تی وی تو
بازی زنده  آث میلان سالرنیتانا

بازی زنده آث میلان سالرنیتانا

پخش زنده بازی آث میلان و سالرنیتانا ‌امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های میلان و سالرنیتانا بازی خواهند داشت. میلان مقابل سالرنیتانا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال میلان و سالرنیتانا به تلویزیون دسترسی ندارید از طریق اینترنت و از گوشی همراه
آث میلان
سالرنیتانا

شنبه ۵ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی آث میلان و سالرنیتانا ‌امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های میلان و سالرنیتانا بازی خواهند داشت. میلان مقابل سالرنیتانا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال میلان و سالرنیتانا به تلویزیون دسترسی ندارید از طریق اینترنت و از گوشی همراه خود به راحتی آنلاین بازی آث میلان سالرنیتانا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا

۱ دی ۱۴۰۲

دیدار سالرنیتانا و میلان در هفته هفدهم سری آ با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. توموری در دقیقه ۱۷ و فازینو در دقیقه ۴۲ هر کدام برای تیم هایشان گلزنی کردند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا هم می توان گفت که هر دو تیم خوب عمل کردند. پس از خراب شدن چندین موقعیت خوب بالاخره کاندروا موفق شد گل دوم را برای سالرنیتانا به ثبت برساند که باز هم این گل توسط شوت یوویچ به تساوی ۲-۲ بدل شد. سالرنیتانا در نیمه دوم سرمربی خود را به دلیل اعتراض به تصمیم داور از دست داد.

پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا

سالرنیتانامیلان
۳۴٪مالکیت۶۶٪
۷شوت در چارچوب۹
۶شوت خارج چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۶
۲۶۵تعداد پاس۵۱۴
۲۰۸تعداد پاس صحیح۴۵۷
۱۵سانتر۲۹
۶کرنر۶
۱۶خطا۱۱
۲آفساید۲
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا

پخش آنلاین فوتبال میلان و سالرنیتانا

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و ششم سری آ، تیم های میلان و سالرنیتانا با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که در واپسین دقایق، دروازه سالرنیتانا با ضربه الیویه ژیرو باز شد و میلان به برتری ۱-۰ رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا شاهد تلاش بازیکنان سالرنیتانا برای جبران گل خورده بودیم که دیا در دقیقه ۶۱ موفق شد حساب کار را به تساوی ۱-۱ برساند. در ادامه بازی با کارت زرد زیادی برای دو تیم همراه بود اما شاهد باز شدن دوباره دروازه ها نبودیم.

پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا

میلان سالرنیتانا 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۳
۱۲شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۲
۵۷۷تعداد پاس۳۲۲
۴۸۱پاس صحیح۲۳۶
۳۱سانتر۱۰
۶کرنر۴
۱۵خطا۱۳
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال میلان سالرنیتانا

پخش زنده بازی آث میلان و سالرنیتانا

در چارچوب هفته شانزدهم سری آ، میلان در خانه سالرنیتانا به میدان رفت و این تیم را با نتیجه ۲-۱ شکست داد. لیائو و تونالی در همان نیمه اول دو بار دروازه اوچوا را باز و روسونری را پیش انداختند. در ادامه میلان موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کرد اما با بی دقتی در ضربات پایانی، آنها را از دست داد. در دقایق پایانی پخش زنده بازی آث میلان سالرنیتانا بوناتزولی کلین شیت تاتاروشانو را خراب کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود. با این ۳ امتیاز، میلان ۳۶ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر از ناپولی صدرنشین، اختلافش با این تیم را به عدد ۵ رساند.

پخش زنده بازی آث میلان سالرنیتانا

سالرنیتانا میلان 
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۹مهار دروازه بان۰
۳۱۳تعداد پاس۴۰۰
۲۴۱پاس صحیح۳۱۹
۱۷سانتر۱۲
۶کرنر۲
۲۱خطا۱۳
۱آفساید۴
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی آث میلان سالرنیتانا

 

پخش بازی آث میلان مقابل سالرنیتانا

از هفته بیست و ششم لیگ فوتبال باشگاه‌های‌ ایتالیا تیم صدرنشین آث‌میلان‌ به میهمانی تیم قعرجدولی‌ سالرنیتانا رفت و به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نرسید.

میلان شروع خوبی داشت و در دقیقه پنجم توسط “جونیور مسایس” به گل رسید اما “فدریکو بونازولی” در دقیقه ۲۹ کار را به تساوی کشاند تا نیمه نخست با نتیجه یک بر یک همراه شود. در دقیقه ۷۱ حرکت خوب بازیکنان میزبان از جناح راست با ضربه سر زیبای “یوریچ” همراه شد تا سالرنیتانا به گل دوم دست یابد.

میلانی‌ها خیلی زود واکنش نشان دادند و در دقیقه ۷۷ “آنته‌ ربیچ” مهاجم اهل کرواسی موفق شد گل دوم روسونری‌ را ثبت کند.

در پایان پخش بازی آث میلان مقابل سالرنیتانا میلان با این تساوی ۵۶ امتیازی شد اما به احتمال فراوان صدر جدول را بزودی‌ از دست خواهد داد چراکه اینتر با ۵۴ امتیاز و دو بازی کمتر در جایگاه دوم‌ قرار دارد.

پخش زنده بازی آث میلان سالرنیتانا

 

سالرنیتانا میلان 
۳۹%مالکیت۶۱%
۵شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۳۱۸تعداد پاس۴۹۶
۲۳۹پاس صحیح۴۰۲
۱۳سانتر۲۲
۴کرنر۷
۱۴خطا۱۲
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی آث میلان سالرنیتانا