تی وی تو
آث میلان
ساسولو

یکشنبه ۷ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی آث میلان ساسولو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان ساسولو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان ساسولو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آث میلان – ساسولو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان ساسولو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان ساسولو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال میلان ساسولو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی میلان ساسولو  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

میلان تیم صدرنشین مسابقات در خانه ساسولو به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک به برتری دست یافت. میلان که بدون زلاتان ابراهیموویچ مصدوم به این بازی آمده بود، با گل دقیقه سی‌ام هاکان چالهان اوغلو از ساسولو پیش افتاده و تا دقیقه ۷۶ برنده بازی بود تا اینکه جاکومو راسپادوری گل تساوی را برای تیم میهمان زد. این بازیکن تنها هفت دقیقه بعد بازگشت ساسولو را کامل کرد و دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند.

به این ترتیب میلان برای ششمین بار در این فصل تن به شکست داد و ۶۶ امتیازی ماند تا به یوونتوس رده سومی این فرصت را بدهد تا فاصله‌اش را با رده دوم جدول به حداقل برساند.در پایان گزارش زنده بازی آث میلان ساسولو ساسولو هم با ۴۹ امتیازی که اکنون دارد جایگاهش را در رده هشتم جدول مستحکم کرد.

 

پخش زنده بازی میلان ساسولو

 

آث میلان ساسولو 
۴۶%مالکیت۵۴%
۶شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۵
۴۳۴تعداد پاس۴۹۲
۳۷۴پاس صحیح۴۲۲
۱۲سانتر۱۲
۳کرنر۷
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی میلان ساسولو

 

پخش زنده بازی میلان ساسولو – ۳۰ آذر ۹۹

دو تیم فوتبال ساسولو و میلان در هفته سیزدهم رقابت‌های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که سرانجام این دیدار با حساب ۲-۱ به سود روسونری به پایان رسید.

این بازی در همان ابتدای کار برای میزبان شوک آور بود زیرا رافائل لیائو در ثانیه ۶٫۲ با شروع بازی از میانه میدان، روی پاس زیبای چالهان اوغلو دروازه این تیم را گشود تا ضمن گل‌زنی، رکورد تاریخ سری آ را به عنوان سریع ترین گل به نامش ثبت نماید.

در ادامه الکسی سلماکر با پاس تئو هرناندز در دقیقه ۲۶ توانست حساب کار را ۲-۰ نماید در حالی‌که پیش از آن ضربه چاهان اوغلو پس از دخالت VAR پذیرفته نشد و نیمه اول با برتری روسونری به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی تیم میزبان بیشتر تلاش کرد تا به گل برسد ولی درخشش خط دفاعی مهمان سبب شد تا گلی به ثمر نرسد ولی در دقیقه ۸۹ بازی براردی توانست تنها گل ساسولو را رقم بزند ولی کارساز نبود زیرا نتوانست مانع شکست تیم‌اش شود.سرانجام میلان با نتیجه ۲-۱ به برتری رسید و ۳۱ امتیازی شد تا همچنان در صدر بماند.در دیگر بازی تیم اینتر با حساب ۲-۱ اسپزیا را شکست داد که اشرف حکیمی در دقیقه ۵۱ و روملو لوکاکو در دقیقه ۷۱ (پنالتی) موفق به گل‌زنی شد و پس از میلان با ۳۰ امتیاز در رده دوم ایستاد.

 

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

 

ساسولو آث میلان
۶۸%مالکیت۳۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۶۰۵تعداد پاس۲۸۵
۵۴۲پاس صحیح۲۲۱
۲۰سانتر۱۰
۶کرنر۴
۱۱خطا۱۲
۰آفساید۴
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – ۱ مرداد ۹۹

در حاشیه بازی های سری آ، ایتالیا، ساسولو به دیدار میلان رفت. در دقیقه ۱۹ بازی بود که میلان به گل اول رسید. زلاتان که خود حرکت را از میانه زمین آغاز کرده بود، لحظاتی بعد ارسال دقیق هاکان چالهان اوغلو را در مقابل دروازه تبدیل به گل کرد. این نتیجه تا دقیقه ۴۱ پایدار بود تا اینکه خطای هند چالهان اوغلو روی ارسال روجریو، ساسولو را صاحب یک ضربه پنالتی کرد. کاپوتو پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم به وسط دروازه، کار را به تساوی کشید. اما این نتیجه هم چندان دوام نداشت و در دقیقه دوم از وقت های اضافه نیمه اول، زلاتان بار دیگر میلان را پیش انداخت.

تا نیمه نخست پخش زنده بازی میلان و ساسولو ، با نتیجه ۲-۱ به سود میلان تمام شود. میلانی ها در نیمه دوم علی رغم برتری نفری نتوانستند موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کنند و در یکی از معدود موقعیت های شان در دقیقه ۸۱ هم دروازه بان ساسولو با سه واکنش پیاپی، دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا در نهایت بازی با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد. 

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

ساسولومیلان
۵۰٪مالکیت۵۰٪
۳شوت در چارچوب۷
۴شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۴۷۵تعداد پاس۴۷۰
۴۰۵پاس صحیح۴۱۹
۹سانتر۱۲
۵کرنر۳
۱۲خطا۲۴
۲آفساید۰
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

پخش بازی زنده میلان ساسولو – ۲۴ آذر ۹۸

در دیداری از هفته شانزدهم رقابت های سری آ ایتالیا، میلان در سن سیرو از ساسولو پذیرایی کرد. در نیمه نخست هر دو تیم هجومی و خشن بازی کردند. روسونری در دقیقه ۳۱ توسط تئو هرناندز به گل رسید، اما با ویدئو چک این گل توسط داور مسابقه مورد قبول واقع نشد. در این نیمه چیزی جز کارت زرد نصیب هر دو تیم نشد و با نتیجه تساوی ۰-۰ راهی رختکن شدند. در نیمه دوم از شدت خشونت بازی کاسته شد. هر دو تیم چند موقعیت گلزنی داشتند که از دست دادند. در نهایت، آث میلان موفق به پیروزی مقابل ساسولو نشد و به تساوی بسنده کرد. 

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

 

میلانساسولو
۴۹٪مالکیت۵۱٪
۹شوت در چارچوب۶
۹شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۸
۴۲۸تعداد پاس۴۴۷
۳۴۹پاس صحیح۳۵۸
۱۸سانتر۸
۸کرنر۳
۱۴خطا۱۶
۳آفساید۱
۵کارت زرد۱۴

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

پخش زنده بازی ساسولو و میلان – ۱۱ اسفند ۹۷

در هفته بیست و ششم بازی های سری آ ایتالیا، میلان در استادیوم سن سیرو به دیدار ساسولو رفت. ۳۰ دقیقه اول بازی اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه در دقیقه ۳۴، پل لیرولا با یک اشتباه میلان را صاحب گل کرد. بازی در نیمه اول پایاپای سپری شد و بازیکنان با نتیجه ۱-۰ به سود میلان راهی رختکن شدند. در نیمه دوم این بازی نه چندان جذاب اتفاق خاصی جز تعویض های هر رو تیم و نشان دادن کارت قرمز برای فرانچسکو ماریانلی رخ نداد. بازی به آرامی سپری و میلان با خوش شانسی پیروز شد.  

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو

میلانساسولو
۴۵٪مالکیت۵۵٪
۳شوت در چارچوب۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۴۱۴تعداد پاس۵۱۱
۳۶۴پاس صحیح۴۵۱
۲سانتر۲
۶کرنر۶
۹ضربه ایستگاهی۱۹
۲۰خطا۹
۱آفساید۳
۳کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو – تی وی تو