تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال میلان جنوا ‌

آث میلان
جنوا

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۵:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی آث میلان جنوا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان جنوا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان جنوا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آث میلان – جنوا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان جنوا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آث میلان جنوا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان جنوا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان جنوا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان جنوا – ۲۶ آذر ۹۹

دو تیم میلان و جنوا در هفته دوازدهم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند. میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ و روی حرکت سامو کاستیخو فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه او از کنار دروازه جنوا به بیرون رفت.در دقیقه ۲۳ هاکان چالهان اوغلو با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی به گوشه دروازه موقعیت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه او توسط ماتیا پرین مهار شد.

در دقیقه ۳۷ دسترو با حرکتی تماشایی و گذر از سد دو مدافع میلان تا آستانه باز کردن دروازه این تیم پیش رفت، اما ضربه زیبای او با حداقل اختلاف راهی بیرون زمین شد تا نیمه اول کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اما جنوا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود موفق شد به گل اول دست پیدا کند. ضربه محکم شومودوروف در محوطه با مهار زیبای جیجی دوناروما همراه شد، اما روی ریباند ماتیا دسترو با جایگیری خوب خود موفق شد گل اول را به ثمر برساند. میلان خیلی زود در صدد جبران برآمد و در دقیقه ۵۲ به گل تساوی دست یافت. داویده کالابریا در سمت راست صاحب فرصت شد و با یک ضربه زیبا و زمینی به گوشه دروازه گل تساوی را وارد دروازه پرین کرد.

اما در دقیقه ۶۰ جنوا باز هم موفق شد دروازه روسونری را باز کند. این بار ارسال گیلیونه با ضربه سر دقیق ماتیا دسترو همراه شد و این مهاجم ایتالیایی موفق به ثبت دبل برابر میلان شد.در ادامه میلان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت، اما قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه حریف نبود. اما در دقیقه ۸۰ میلان به گل تساوی دست یافت.روی ارسال کرنر از سمت راست، ضربه سر السیو رومانیولی در دهانه دروازه در مقابل پیر کالولو قرار گرفت و او با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

 

 

جنوا  آث میلان 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۲
۳۸۵ تعداد پاس ۵۱۶
۲۹۴ پاس صحیح ۴۰۴
۱۴ سانتر ۲۴
۴ کرنر ۱۰
۱۸ خطا ۱۳
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی آث میلان جنوا – ۱۸ اسفند ۹۸

هفته بیست‌وششم سری‌آ ایتالیا در یکی از این بازی‌ها میلان در ورزشگاه سن‌سیرو مقابل جنوا تن به شکست ۲ بر یک داد.جنوا در این دیدار با گلزنی پاندف و کاساتا در دقایق ۷ و ۴۱ از میزبان خود پیش افتاد. در ادامه ابراهیموویچ در دقیقه ۷۷ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما این برای بازگشت میلان به بازی کافی نبود و شکستی دیگر در کارنامه شاگردان پیولی به ثبت رسید. میلان با این شکست ۳۶ امتیازی باقی ماند و تغییری در جایگاه هفتمی‌اش جدول حاصل نشد. جنوا، اما با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفدهم صعود کرد.

 

آث میلان  جنوا
۶۲% مالکیت ۳۸%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۳
۶۹۲ تعداد پاس ۴۲۲
۵۸۱ پاس صحیح ۳۱۸
۳۲ سانتر ۱۳
۷ کرنر ۵
۱۴ خطا ۱۲
۲ آفساید ۴

 

پخش زنده بازی آث میلان جنوا – ۱۳ مهر ۹۸

در ادامه هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، جنوا در ورزشگاه لوئیجی فراریس میزبان میلان بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ روسونری به پایان رسید. دو تیم بازی را با احتیاط دنبال می‌کردند و این باعث شده بود تا فرصت زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نشود.بازی دو تیم پایاپای پیش می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۴۱، جنوا صاحب یک ضربه آزاد در موقعیتی مناسب شد. لاسه شون هافبک هلندی جنوا، پشت توپ ایستاد و موفق شد با یک ضربه سنگین و البته اشتباه عجیب په‌په‌ رینا، دروازه میلان را باز کند.در دقایق پایانی نیمه، ریکاردو ساپونارا نیمکت‌نشین جنوا توسط داور اخراج شد و بازی در ادامه اتفاق مهمی‌ نداشت و میزبان با برتری ۱-۰ در نیمه اول به رختکن رفت.نیمه دوم با ورود رافائل لیائو و لوکاس پاکتا آغاز شد تا میلان چهره‌ای هجومی‌تر به خود بگیرد. میلان در نیمه دوم تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۰، پاکوئتا خطای به دست آمده را به شکل ناگهانی برای تئو هرناندز پاس داد و او هم با نفوذ از سمت چو و از زاویه بسته، دروازه رادو را گشود تا همه‌چیز مساوی شود. لحظاتی بعد باز هم پاکتا خطرناک ظاهر شد ولی ضربه او با واکنش رادو راهی کرنر شد. داور اجازه زدن کرنر را نداد و برای بررسی VAR به کنار زمین رفت. او در برگشت به خاطر خطای هند بیراسکی او را اخراج کرد و یک پنالتی برای میلان اعلام کرد.در دقیقه ۵۶، فرانک کسیه موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه جنوا را باز کند تا روسونری حالا از میزبان پیش بیفتد.در ادامه تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۷۸، داویده کالابریا به خاطر دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا هر دو تیم ۱۰ نفره شوند.در دقیقه ۹۰، کوامه روی خروج رینا سرنگون شد و داور صحنه را پنالتی تشخیص داد. بعد از بررسی VAR، این خطا تایید شد و لاسه شون از روی نقطه پنالتی مقابل په‌په رینا ناکام ماند تا سنگربان کهنه‌کار اسپانیایی سه امتیاز را برای تیمش به ارمغان بیاورد.بعد از مهار پنالتی توسط رینا، سامو کاستیه‌خو به خاطر اعتراض به داور از روی نیمکت میلان اخراج شد تا تعداد کارت‌های قرمز این بازی به ۴ برسد. 

 

جنوا آث میلان 
۵۰% مالکیت ۵۰%
۶ شوت در چارچوب  ۶
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۴ مهار دروازه بان ۵
۴۲۰ تعداد پاس ۴۲۱
۳۵۰ پاس صحیح ۳۵۳
۲۴ سانتر ۸
۷ کرنر ۰
۲۳ خطا ۱۴
۳ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۴
۲ کارت قرمز ۲

 

پخش زنده بازی آث میلان جنوا – ۱ بهمن ۹۷

در چارچوب هفته بیستم سری آ ایتالیا، میلانی ها مقابل جنوا قرار گرفتند. شاگردان گتوزو در حالی که در ورزشگاه لوئیجی فراری میهمان جنوا بودند با نتیجه ۲-۰ به پیروزی دست یافتند. نیمه ی نخست این دیدار علی رغم خشونت بالایی که داشت هیچ اتفاقی بر دروازه ها نیفتاد و در نهایت با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، این میلان بود که پیش کشید و بالاخره در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی بورینی قفل دروازه ی حریف را باز کرد. این تیم که پس از گل اولش انرژی بیشتری گرفته بود ، در دقیقه ی ۸۳ با ضربه ی سوسو حساب کار را ۲-۰ کرد تا جبران اختلاف امتیاز برای جنوا سخت تر از گذشته باشد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ و برتری میلان به پایان رسید.

 

جنوا آث میلان 
۳۹% مالکیت ۶۱%
۷ شوت در چارچوب  ۶
۷ شوت خارج از چارچوب ۳
۴ مهار دروازه بان ۷
۳۱۸ تعداد پاس ۵۰۱
۲۵۳ پاس صحیح ۴۳۳
۶ سانتر ۲
۵ کرنر ۶
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۴ خطا ۱۶
۳ کارت زرد ۳

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت