تی وی تو
بازی زنده  آث میلان جنوا

بازی زنده آث میلان جنوا

پخش زنده فوتبال میلان و جنوا امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های میلان و جنوا بازی خواهند داشت. میلان مقابل جنوا را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال میلان جنوا ۱۵ مهر ۱۴۰۲ جنوا در هفته هشتم لالیگا میزبان میلان بود که این دیدار با برتری
آث میلان
جنوا

یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال میلان و جنوا امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های میلان و جنوا بازی خواهند داشت. میلان مقابل جنوا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال میلان جنوا

۱۵ مهر ۱۴۰۲

جنوا در هفته هشتم لالیگا میزبان میلان بود که این دیدار با برتری ۱-۰ مهمان به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند. در نیمه دوم شاهد افزایش میزان خشونت در بازی بودیم.پس از چندین تلاش ناموفق پولیشیچ در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال میلان جنوا با استفاده از یک موقعیت طلایی موفق ش بالاخره دروازه جنوا را باز کند تا میلان در این دیدار به برتری ۱-۰ برسد. با خراج مارتینز و مینیان هر دو تیم ۱۰ نفره به بازی ادامه دادند.

پخش زنده فوتبال میلان جنوا

جنوا
۴۱٪مالکیت۵۹٪
۱شوت در چارچوب۳
۲شوت خارج چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۷۶تعداد پاس۵۴۷
۳۰۴تعداد پاس صحیح۴۷۰
۱۵سانتر۱۴
۳کرنر۲
۱۰خطا۱۳
۰آفساید۳
۳کارت زرد۵
۱کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال میلان جنوا

پخش آنلاین فوتبال میلان جنوا

۲۶ فروردین ۱۴۰۱

در جریان بازی ها هفته سی و سوم سری آ تیم های میلان و جنوا با هم دیدار کردند. لیائو در دقیقه ۱۱ با تک گل خود برتری ۱-۰ را به  میلان هدیه داد سپس در نیمه دوم  علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال میلان جنوا،دروازه جنوا با ضربه مسیایس باز شد تا میلان با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

میلان جنوا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۰۶تعداد پاس۳۵۱
۴۱۵پاس صحیح۲۵۷
۹سانتر۷
۳کرنر۱
۱۰خطا۱۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

۲۳ دی ۱۴۰۰

تیم‌های میلان و جنوا در چارچوب بازی‌های کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند که سرانجام این دیدار با حساب سه بر یک به سود میزبان خاتمه یافت. مسابقه که در ورزشگاه “سن سیرو” برگزار شده بود، دو تیم در ۹۰ دقیقه با هم مساوی کردند اما در وقت‌های اضافه میلانی‌ها برنده شدند.

ابتدا لئو اوستیگارد در دقیقه ۱۷ جنوا را پیش انداخت و نتیجه پخش زنده بازی آث میلان جنوا تا دقیقه ۷۴ دوام یافت تا این‌که الیویر ژیرود گل تساوی را به ثمر رساند و همه چیز را مساوی کرد و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد.

در وقت‌های اضافه رافائل لیائو در دقیقه ۱۰۲ و الکسیس در دقیقه ۱۱۲ دو گل پیروزی بخش روسونری را به ثمر رساندند تا بازی را با نتیجه ۳ بر ۱ برنده شود‌. با این حساب، میلان با حذف جنوا به دور بعد مسابقات صعود کرد.

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

 

میلان جنوا 
۶۱%مالکیت۳۹%
۷شوت در چارچوب ۴
۱۲شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۴
۷۳۴تعداد پاس۴۸۳
۶۱۱پاس صحیح۳۵۱
۳۶سانتر۷
۱۲کرنر۵
۱۶خطا۲۱
۲آفساید۰
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

 

پخش زنده فوتبال میلان و جنوا

۱۰ آذر ۱۴۰۰

تیم های جنوا و میلان در هفته ی پانزدهم سری آ ایتالیا در مقابل هم صف آرایی کردند.میلان بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل اول مسابقه دست یافت. این تیم صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و زلاتان با نواختن یک ضربه فوق العاده و مهارنشدنی موفق شد گل اول تیمش را وارد دروازه جنوا کند.دقایقی بعد باز هم خود زلاتان این بار در سمت چپ محوطه صاحب موقعیت شده و فرصت خوبی برای زدن گل دوم روسونری هم داشت، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی از کنار دروازه سیریگو به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۸ از پخش زنده بازی آث میلان جنوا روولا از سمت چپ به داخل زده و می توانست گل اول جنوا را وارد دروازه میلان کند، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و از بالای دروازه حریف راهی خارج میدان شد. در اواخر نیمه اول براهیم دیاز با حرکتی انفرادی و تماشایی شانس خود را برای به ثمر رساندن گل دوم میلان امتحان کرد، اما ضربه او به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۴۵ میلان به گل دوم دست یافت. ضربه سر اول جونیور مسیاس را سیریگو دفع کرد، اما در ریباند خود او موفق به باز کردن دروازه جنوا شد و روسونری با دو گل برتری برابر حریف راهی رختکن شد.در دقایق ابتدایی نیمه دوم جنوا روی یک موقعیت ایستگاهی می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما مایک مایگنان واکنشی تماشایی روی ضربه سر هرنانی را به زیبایی دفع کرده و دروازه میلان را نجات داد.

اما در دقیقه ۶۱ میلان به گل سوم هم دست یافت. ارسال براهیم دیاز در سمت راست محوطه به جونیور مسیاس رسید و او با ضربه ای زمینی و دقیق به گوشه دروازه موفق به زدن گل سوم هم شد.دقایقی بعد جنوا روی حرکت تماشایی پورتانووا و ضربه چیپ این بازیکن می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه پخش زنده بازی آث میلان جنوا اتفاق خاصی رخ نداد و میلان با همان سه گل جنوا را شکست داد.

پخش زنده بازی میلان جنوا

 

جنواآث میلان
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۴۰۵تعداد پاس۵۵۵
۳۴۲پاس صحیح۴۸۶
۱۰سانتر۱۳
۲کرنر۶
۱۱خطا۱۶
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی میلان جنوا

 

پخش آنلاین بازی میلان مقابل جنوا

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

در هفته سی و یکم سری آ ایتالیا تیم میلان موفق شد با حساب دو بر یک از سد مهمان خود جنوا عبور کند . میلان که در ورزشگاه خانگی خود ” سن سیرو ” به میدان رفته بود در دقیقه ۱۳ توسط آنتونی ربیچ به گل اول خود دست یافت . تیم جنوا جواب گل دریافتی را تا قبل از پایان نیمه اول به میلان داد . در دقیقه ۳۷ ماتیا دسترو حساب کار را به تساوی کشاند و دو تیم با همین تساوی به رختکن رفتند .

در نیمه دوم دو تیم برای رسیدن به گل بعدی و پیش افتادن از حریف تلاشهای فراوانی کردند اما این میلان بود که به لطف اشتباه یکی از یاران جنوا به گل دوم رسید . جانلوکا اسکاماکا در دقیقه ۶۸ به اشتباه دروازه خودی را گشود و میلان را پیش انداخت . تا پایان پخش زنده بازی میلان جنوا نیز اتفاق خاصی رخ نداد و این میلان بود که توانست با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد . 

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

 

میلانجنوا
۵۳مالکیت۴۷
۴شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۳
۵۱۶تعداد پاس۴۴۳
۴۳۱پاس صحیح۳۵۷
۱۵سانتر۱۵
۵کرنر۴
۱۰خطا۱۳
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آث میلان جنوا

 

مکان تماشای بازی آث میلان و جنوا

۲۶ آذر ۱۳۹۹

دو تیم میلان و جنوا در هفته دوازدهم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند. میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ و روی حرکت سامو کاستیخو فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه او از کنار دروازه جنوا به بیرون رفت.در دقیقه ۲۳ هاکان چالهان اوغلو با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی به گوشه دروازه موقعیت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه او توسط ماتیا پرین مهار شد.

در دقیقه ۳۷ دسترو با حرکتی تماشایی و گذر از سد دو مدافع میلان تا آستانه باز کردن دروازه این تیم پیش رفت، اما ضربه زیبای او با حداقل اختلاف راهی بیرون زمین شد تا نیمه اول کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اما جنوا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود موفق شد به گل اول دست پیدا کند. ضربه محکم شومودوروف در محوطه با مهار زیبای جیجی دوناروما همراه شد، اما روی ریباند ماتیا دسترو با جایگیری خوب خود موفق شد گل اول را به ثمر برساند. میلان خیلی زود در صدد جبران برآمد و در دقیقه ۵۲ به گل تساوی دست یافت. داویده کالابریا در سمت راست صاحب فرصت شد و با یک ضربه زیبا و زمینی به گوشه دروازه گل تساوی را وارد دروازه پرین کرد.

اما در دقیقه ۶۰ جنوا باز هم موفق شد دروازه روسونری را باز کند. این بار ارسال گیلیونه با ضربه سر دقیق ماتیا دسترو همراه شد و این مهاجم ایتالیایی موفق به ثبت دبل برابر میلان شد.در ادامه میلان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت، اما قادر به خلق موقعیت چندانی روی دروازه حریف نبود. اما در دقیقه ۸۰ میلان به گل تساوی دست یافت.روی ارسال کرنر از سمت راست، ضربه سر السیو رومانیولی در دهانه دروازه در مقابل پیر کالولو قرار گرفت و او با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

 

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

 

جنوا آث میلان 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۸۵تعداد پاس۵۱۶
۲۹۴پاس صحیح۴۰۴
۱۴سانتر۲۴
۴کرنر۱۰
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

 

پخش بازی میلان و جنوا زنده

۱۳ مهر ۱۳۹۸

هفته بیست‌وششم سری‌آ ایتالیا در یکی از این بازی‌ها میلان در ورزشگاه سن‌سیرو مقابل جنوا تن به شکست ۲ بر یک داد.جنوا در این دیدار با گلزنی پاندف و کاساتا در دقایق ۷ و ۴۱ از میزبان خود پیش افتاد. در ادامه ابراهیموویچ در دقیقه ۷۷ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما این برای بازگشت میلان به بازی کافی نبود و شکستی دیگر در کارنامه شاگردان پیولی به ثبت رسید. میلان با این شکست ۳۶ امتیازی باقی ماند و تغییری در جایگاه هفتمی‌اش جدول حاصل نشد. جنوا، اما با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفدهم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

 

آث میلان جنوا
۶۲%مالکیت۳۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۶۹۲تعداد پاس۴۲۲
۵۸۱پاس صحیح۳۱۸
۳۲سانتر۱۳
۷کرنر۵
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۴

 

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

پخش بازی زنده میلان و جنوا

در ادامه هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، جنوا در ورزشگاه لوئیجی فراریس میزبان میلان بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ روسونری به پایان رسید. دو تیم بازی را با احتیاط دنبال می‌کردند و این باعث شده بود تا فرصت زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نشود.بازی دو تیم پایاپای پیش می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۴۱، جنوا صاحب یک ضربه آزاد در موقعیتی مناسب شد. لاسه شون هافبک هلندی جنوا، پشت توپ ایستاد و موفق شد با یک ضربه سنگین و البته اشتباه عجیب په‌په‌ رینا، دروازه میلان را باز کند.در دقایق پایانی نیمه، ریکاردو ساپونارا نیمکت‌نشین جنوا توسط داور اخراج شد و بازی در ادامه اتفاق مهمی‌ نداشت و میزبان با برتری ۱-۰ در نیمه اول به رختکن رفت.نیمه دوم با ورود رافائل لیائو و لوکاس پاکتا آغاز شد تا میلان چهره‌ای هجومی‌تر به خود بگیرد.

میلان در نیمه دوم پخش زنده فوتبال میلان و جنوا تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۰، پاکوئتا خطای به دست آمده را به شکل ناگهانی برای تئو هرناندز پاس داد و او هم با نفوذ از سمت چو و از زاویه بسته، دروازه رادو را گشود تا همه‌چیز مساوی شود. لحظاتی بعد باز هم پاکتا خطرناک ظاهر شد ولی ضربه او با واکنش رادو راهی کرنر شد. داور اجازه زدن کرنر را نداد و برای بررسی VAR به کنار زمین رفت. او در برگشت به خاطر خطای هند بیراسکی او را اخراج کرد و یک پنالتی برای میلان اعلام کرد.در دقیقه ۵۶، فرانک کسیه موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه جنوا را باز کند تا روسونری حالا از میزبان پیش بیفتد.

در ادامه پخش بازی میلان و جنوا زنده تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۷۸، داویده کالابریا به خاطر دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا هر دو تیم ۱۰ نفره شوند.در دقیقه ۹۰، کوامه روی خروج رینا سرنگون شد و داور صحنه را پنالتی تشخیص داد. بعد از بررسی VAR، این خطا تایید شد و لاسه شون از روی نقطه پنالتی مقابل په‌په رینا ناکام ماند تا سنگربان کهنه‌کار اسپانیایی سه امتیاز را برای تیمش به ارمغان بیاورد.بعد از مهار پنالتی توسط رینا، سامو کاستیه‌خو به خاطر اعتراض به داور از روی نیمکت میلان اخراج شد تا تعداد کارت‌های قرمز این بازی به ۴ برسد. 

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

 

جنواآث میلان 
۵۰%مالکیت۵۰%
۶شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۵
۴۲۰تعداد پاس۴۲۱
۳۵۰پاس صحیح۳۵۳
۲۴سانتر۸
۷کرنر۰
۲۳خطا۱۴
۳آفساید۱
۴کارت زرد۴
۲کارت قرمز۲

 

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

پخش بازی میلان و جنوا زنده

در چارچوب هفته بیستم سری آ ایتالیا، میلانی ها مقابل جنوا قرار گرفتند. شاگردان گتوزو در حالی که در ورزشگاه لوئیجی فراری میهمان جنوا بودند با نتیجه ۲-۰ به پیروزی دست یافتند. نیمه ی نخست این دیدار علی رغم خشونت بالایی که داشت هیچ اتفاقی بر دروازه ها نیفتاد و در نهایت با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، این میلان بود که پیش کشید و بالاخره در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی بورینی قفل دروازه ی حریف را باز کرد.

این تیم که پس از گل اولش انرژی بیشتری گرفته بود ، در دقیقه ی ۸۳ پخش زنده میلان و جنوا با ضربه ی سوسو حساب کار را ۲-۰ کرد تا جبران اختلاف امتیاز برای جنوا سخت تر از گذشته باشد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ و برتری میلان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

 

جنواآث میلان 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۷
۳۱۸تعداد پاس۵۰۱
۲۵۳پاس صحیح۴۳۳
۶سانتر۲
۵کرنر۶
۱۶ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۱۶
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان جنوا | تی وی تو

برچسب‌ها: