تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آث میلان
تورینو

شنبه ۴ شهریور ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال میلان تورینو . امروز شنبه ۴ شهریور و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های آث میلان و تورینو بازی خواهند داشت. تورینو مقابل میلان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو

۲۱ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و دوم سری آ ، تیم های میلان و تورینو با هم دیدار کردند . نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در دقیقه ۶۲ نیمه دوم پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو، ژیرو موفق شد با جایگیری مناسبش، پاس هرناندز را به تک گل این دیدار بدل کند و میلان را به برتری ۱-۰ برساند. 

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

میلان تورینو 
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۱۰تعداد پاس۴۶۱
۳۰۵پاس صحیح۳۷۹
۱۱سانتر۲۰
۳کرنر۸
۱۰خطا۲۰
۱آفساید۰
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

۲۱ دی ۱۴۰۱

در دومین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا، تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن‌سیرو پذیرای تورینو بود و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به میهمان خود واگذار کرد.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو با تساوی بدون گل به پایان رسید تا با رقم خوردن نتیجه ۰-۰ کار به وقت های اضافه کشیده شود.

در شرایطی که شب گذشته نیز اینتر در همین ورزشگاه در وقت های اضافه موفق به کسب برد و صعود به مرحله بعدی کوپا ایتالیا شده بود، شاگردان پیولی نیمه اول وقت های اضافه را تهاجمی تو و به قصد گلزنی دنبال کردند. لیائو در دقیقه ۱۰۴ و ژیرو در دقیقه ۱۱۰ فاصله ای تا باز کردن دروازه حریف نداشتند ولی هر دو بار ساویچ مانع از این کار شد.

تورینو که در نیمه اول وقت های اضافه پخش زنده بازی آث میلان و تورینو به شدت تحت فشار قرار گرفته بود، نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در میان بهت هواداران حاضر در سن سیرو، در دقیقه ۱۱۴ توسط آدوپو به گل رسید.

این گل در فاصله ۶ دقیقه به پایان کار، میلان را در وضعیت حمله انتحاری قرار داد ولی بازهم بازیکنان میزبان در زدن گل ناکام بودند تا با قبول شکست یک بر صفر خداحافظی زودهنگامی از کوپا ایتالیا داشته باشند.

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

میلان تورینو 
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۳
۱۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۸
۶۶۶تعداد پاس۴۸۸
۵۴۷پاس صحیح۳۶۱
۳۸سانتر۱۳
۱۲کرنر۴
۹خطا۱۵
۴آفساید۰
۰کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

 

پخش آنلاین بازی آث میلان و تورینو

۸ آبان ۱۴۰۱

از هفته دوازدهم سری آ، میلان با نتیجه ۱-۲ در خانه تورینو شکست خورد.میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۳ روی پاس براهیم دیاز، این رافائل لیائو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه والی او به کنار دروازه تورینو برخورد کرد.

چهار دقیقه بعد بار دیگر دیاز با یک سانتر خطرناک لیائو را صاحب موقعیت کرد ولی این بار هم ضربه او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

در ادامه پخش زنده بازی آث میلان و تورینو باز هم این بازیکنان میلان بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نمی‌توانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۵ تیم میزبان روی اولین موقعیت جدی‌اش به گل رسید. روی یک ضربه آزاد بود که کوفی جیدجی، مدافع ساحل عاجی تورینو، با ضربه سر ارسال والنتینو لازارو را تبدیل به گل کرد.

میلانی ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که دو دقیقه بعد گل دوم را دریافت کردند. ضربه دروازه بلند از وانیا میلینکوویچ-ساویچ پشت محوطه جریمه به نیکولا ولاشیچ رسید و او هم الکسی میرانچوک را صاحب موقعیت کرد. این هافبک روس هم با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

در دقایق باقی مانده نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها نیفتاد و این نیمه با برتری ۲-۰ تورینو به پایان رسید. 

 نیمه دوم پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو را میلان با سه تعویض آغاز کرد اما جریان بازی چندان به سود این تیم تغییر نکرد و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

بازی با همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۷ سرانجام میلان یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی پاس یلند ساندرو تونالی بود که مدافع و دروازه‌بان تورینو دچار اشتباه شدند و جونیور مسیاس از این فرصت استفاده کرد و اختلاف را به یک گل کاهش داد.

سه دقیقه ایوان یوریچ، سرمربی تورینو، با دریافت کارت زرد دوم از کنار زمین اخراج شد اما بازیکنان میزبان بدون راهنمایی سرمربی‌شان هم توانستند در دقایق پایانی انسجام تیم را حفظ کنند و تلاش میلانی ها برای رسیدن به گل تساوی ثمری نداشت و در نهایت بازی با برتری ۲-۱ تورینو به پایان رسید.  

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

تورینو آث میلان
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۲
۳۲۶تعداد پاس۴۲۶
۲۳۶پاس صحیح۳۳۳
۱۳۱سانتر۱۰
۶کرنر۱
۱۱خطا۱۶
۳آفساید۰
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

پخش زنده بازی میلان مقابل تورینو

۲۱ فروردین ۱۴۰۱

از هفته سی و دوم سری آ ایتالیا، شب گذشته تورینو میزبان میلان بود و موفق به متوقف کردن صدرنشین جدول لیگ شد. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی آث میلان مقابل تورینو با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

تورینو میلان 
۴۴%مالکیت۵۶%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۳۳۰تعداد پاس۴۲۶
۲۴۶پاس صحیح۳۳۸
۱۲سانتر۱۵
۶کرنر۵
۱۸خطا۶
۴آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

 

پخش زنده فوتبال آث میلان تورنو

۴ آبان ۱۴۰۰

میلان و تورینو در سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. در دقیقه ی ۱۴ نیمه ی نخست ، ژیرو خیلی زود یک گل برای میلان به ثبت رساند و سپس این تیم و بدون اشتباه بازی را اداره کرد. در نیمه ی دوم اما شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

 تیم پیولی همچون ۲-۳ هفته اخیر نمایش مقتدرانه ای ارائه نداد اما باز هم با ۳ امتیاز از زمین خارج شد تا حالا مدعی شماره یک اسکودتو به حساب آید. در طول پخش زنده بازی آث میلان تورینو تورینو نتوانست خیلی میلان را اذیت کند و تیم یوریچ خیلی دیر و در دقایقی پایانی چند فرصت خوب گلزنی ایجاد کرد که با واکنش های تاتا روشانو این موقعیت ها خنثی شد. البته میلان نیز فرصت های زیادی روی دروازه تورینو نداشت.

پخش زنده بازی آث میلان تورینو

میلان تورینو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۱تعداد پاس۴۷۱
۲۹۴پاس صحیح۳۷۸
۱۶سانتر۲۰
۲کرنر۵
۱۴خطا۲۱
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی آث میلان تورینو

 

گزارش آنلاین فوتبال میلان و تورینو

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تورینو و میلان در چارچوب هفته سی و ششم سری آ ایتالیا مقابل هم قرار گرفته اند.میلان بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حمله در دقیقه ۱۸ به گل اول دست یافت. روی پاس به بیرون براهیم دیاز، تئو هرناندز با یک ضربه فوق العاده به گوشه دروازه موفق به زدن گل اول روسونری شد.

دقایقی بعد میلان فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه سر محکم فرانک کسیه با عکس العمل سیریگو همراه شد و در ریباند نیز ضربه کاستیخو راهی به دروازه تورینو نیافت.

اما در دقیقه ۲۶ پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو و با متوقف شدن آنته ربیچ در محوطه جریمه تورینو، میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد که فرانک کسیه پشت توپ قرار گرفته و گل دوم میلان را نیز به ثمر رساند.

در اواخر نیمه اول و روی پاس اشتباه هاکان چالهان اوغلو بود که تورینو فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه برمر توسط جیجی دوناروما مهار شد و در ریباند نیز تورینو نتوانست به گل برسد تا در نهایت میلان با کسب برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

میلان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل سوم هم رسید. روی پاس فرانک کسیه در محوطه، براهیم دیاز با یک ضربه پای راست دقیق گل سوم روسونری را نیز به ثمر رساند.

اما در ادامه و روی پاس آنته ربیچ بود که این بار تئو هرناندز در مقابل دروازه تورینو با یک ضربه چیپ و تماشایی موفق به زدن گل چهارم شد. در دقیقه ۶۷ این بار کرونیج با پاس خود ربیچ را در موقعیتی تک به تک قرار داد و او موفق شد گل پنجم را نیز به ثمر برساند.

اما طوفان میلان ادامه یافت و در دقیقه ۷۳ این بار آنته ربیچ روی فداکاری رافائل لیائو و پاس دقیق او به راحتی توانست گل ششم را نیز به ثمر برساند. دقایقی بعد باز هم کرونیچ خلق موقعیت کرد و این بار آنته ربیچ در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد تا با پایان پخش زنده بازی آث میلان تورینو میلان با هفت گل تورینو را مغلوب بکند.

گزارش زنده بازی میلان تورینو

تورینو میلان 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۸
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۳۷۷تعداد پاس۵۳۹
۳۲۵پاس صحیح۴۷۱
۱۷سانتر۱۰
۲کرنر۳
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

گزارش زنده بازی میلان تورینو

پخش فوتبال میلان و تورینو زنده

۲۳ دی ۱۳۹۹

در اولین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا، تیم فوتبال میلان میزبان تورینو بود که این بازی پس از تساوی بدون گل در پایان وقت‌های معمول و اضافه، در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ به سود میلانی‌ها خاتمه یافت.

یکی از اتفاقات مهم پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو بازگشت زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی میلان‌ به ترکیب این تیم پس از غیبت یک ماهه به دلیل مصدومیت و حضورش در ترکیب اصلی تا پایان نیمه اول بود. به این ترتیب میلان برای دومین بار طی یک هفته اخیر تورینو را شکست داد و به‌عنوان اولین تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا راه یافت جایی که به مصاف برنده جدال تیم‌های فوتبال اینتر و فیورنتینا خواهد رفت.

گزارش زنده بازی میلان و تورینو

میلان تورینو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۹شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۹
۷۲۴تعداد پاس۷۲۹
۶۴۰پاس صحیح۶۴۲
۳۱سانتر۱۴
۷کرنر۳
۲۴ضربه ایستگاهی۲۵
۲۴خطا۲۲
۰آفساید۲
۳کارت زرد۶
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی آث میلان تورینو

دیدار آنلاین بازی آث میلان و تورینو

در ادامه هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا، آث‌میلان بعد از شکست در دربی دلامادونینا مقابل اینتر در ورزشگاه سن سیرو به مصاف تورینو رفت. شاگردان استفانو پیولی که در دیدارهای اخیر علی رغم نمایش های خوب نتوانسته بودند به پیروزی برسند، در این دیدار با گلزنی دوباره آنته ربیچ توانستند به سه امتیاز برسند.این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آث میلان خاتمه یافت تا میلان شرایط خود را در جدول بهبود بخشد.

ربیچ در دقیقه ۱۵ پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو تنها گل بازی و ۳ امتیاز میلان را به ثمر رساند. ابراهیموویچ در این دیدار ۹۰ دقیقه در ۳۸ سالگی بازی کرد. در جدول سری آ ایتالیا آث میلان با ۳۵ امتیاز هشتم و تورینو با ۲۷ امتیاز در مکان چهاردهم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال میلان و تورینو

آث‌میلان تورینو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۱شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۰
۴۱۸تعداد پاس۴۰۰
۳۱۸پاس صحیح۳۱۰
۲۲سانتر۲۷
۱۰کرنر۵
۱۶خطا۱۱
۴آفساید۲
۲کارت زرد۳

گزارش زنده میلان تورینو

پخش فوتبال میلان و تورینو از اینترنت

میلان در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا در شبی که میزبان تورینو بود با حساب ۴ بر ۲ پیروز شد.جیاکومو بوناونتورا در دقیقه ۱۲ میلان را پیش انداخت. ضدحمله سریع میلان، حرکت آنته ربیچ و پاس فوق العاده او به مقابل دروازه، بوناونتورا را در موقعیت خوبی قرار داد تا دروازه خالی را باز کند. هر چند این گل‌ها با دو گل گلیسون برمر پاسخ داده شد تا تورینو از میزبان خود پیش بیفتد.

در دقیقه ی ۳۴ پخش زنده بازی آث میلان و تورینو ، پاس بلوتی به عمق دفاع به برمر پیش تاخته رسید تا پس از تک به تک شدن به دوناروما به راحتی گلزنی کند. در دقیقه ی ۷۰ ارسال آینا، توپ به برمه می رسد که یارگیری نشده بود و دروازه دوناروما دوباره باز می شود.در دقایق پایانی، میلان به گل نیاز داشت. کاستیخو از گوشه زمین پاس را به هاکان داد تا شوت سرکش این هافبک تر، ناجی روسونری شود. میلان در وقت اضافه دو بار دیگر توسط چالهان اوغلو و ابراهیموویچ به گل رسید تا در این بازی در نهایت با حساب ۴ بر ۲ پیروز شود.

گزارش زنده بازی آث میلان تورینو

آث‌میلان تورینو 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱۱شوت در چارچوب ۵
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۵۸۹تعداد پاس۴۱۹
۴۸۱پاس صحیح۳۱۲
۳۳سانتر۲۴
۱۲کرنر۵
۱۹خطا۲۲
۲آفساید۳
۶کارت زرد۲

بازی زنده آث میلان و تورینو

پخش زنده فوتبال میلان و تورینو

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آث میلان و تورینو با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل پیاتک ( ضربه ی ایستگاهی ) در دقیقه ی ۱۸ و برتری ۱-۰ میلان به پایان رسید.

خشونت بالای نیمه ی نخست در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده فوتبال آث میلان و تورینو نیز ادامه داشت تا آنجا که در دقیقه ی ۷۲ رینا با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا تیمش این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد. پس از این بدشانسی ، تورینو توانست در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی رینکون و در دقیقه ی ۷۶ با ضربه ی بلوتی دروازه ی میلان را باز کند تا به برتری ۲-۱ برسد.

در ادامه جبران این اختلاف امتیاز برای میلان سخت شد و این تیم با اتمام زمان بازی ، با اختلاف یک گل از حریفش شکست خورد.

پخش زنده فوتبال میلان تورینو – تی وی تو

تورینو آث‌میلان 
۴۵%مالکیت۵۵%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۴تعداد پاس۴۲۹
۲۷۶پاس صحیح۳۴۷
۲۳سانتر۱۶
۳کرنر۵
۱۴خطا۲۰
۳آفساید۲
۴کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال میلان تورینو – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : آگوست 24, 2023