تی وی تو
آث میلان
تورینو

یکشنبه ۲۱ فروردین ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده آث میلان و تورینو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان تورینو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان تورینو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال میلان و تورینو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان تورینو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان بازی ، شما می توانید گزارش خلاصه بازی آث میلان تورینو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان تورینو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان و تورینو

میلان و تورینو در سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. در دقیقه ی ۱۴ نیمه ی نخست ، ژیرو خیلی زود یک گل برای میلان به ثبت رساند و سپس این تیم و بدون اشتباه بازی را اداره کرد. در نیمه ی دوم اما شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

 تیم پیولی همچون ۲-۳ هفته اخیر نمایش مقتدرانه ای ارائه نداد اما باز هم با ۳ امتیاز از زمین خارج شد تا حالا مدعی شماره یک اسکودتو به حساب آید. در طول پخش زنده بازی آث میلان تورینو تورینو نتوانست خیلی میلان را اذیت کند و تیم یوریچ خیلی دیر و در دقایقی پایانی چند فرصت خوب گلزنی ایجاد کرد که با واکنش های تاتا روشانو این موقعیت ها خنثی شد. البته میلان نیز فرصت های زیادی روی دروازه تورینو نداشت.

 

پخش زنده بازی آث میلان تورینو

 

میلان تورینو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۱تعداد پاس۴۷۱
۲۹۴پاس صحیح۳۷۸
۱۶سانتر۲۰
۲کرنر۵
۱۴خطا۲۱
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی آث میلان تورینو

 

پخش زنده فوتبال میلان و تورینو

تورینو و میلان در چارچوب هفته سی و ششم سری آ ایتالیا مقابل هم قرار گرفته اند.میلان بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حمله در دقیقه ۱۸ به گل اول دست یافت. روی پاس به بیرون براهیم دیاز، تئو هرناندز با یک ضربه فوق العاده به گوشه دروازه موفق به زدن گل اول روسونری شد.

دقایقی بعد میلان فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه سر محکم فرانک کسیه با عکس العمل سیریگو همراه شد و در ریباند نیز ضربه کاستیخو راهی به دروازه تورینو نیافت.

اما در دقیقه ۲۶ و با متوقف شدن آنته ربیچ در محوطه جریمه تورینو، میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد که فرانک کسیه پشت توپ قرار گرفته و گل دوم میلان را نیز به ثمر رساند.

در اواخر نیمه اول و روی پاس اشتباه هاکان چالهان اوغلو بود که تورینو فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه برمر توسط جیجی دوناروما مهار شد و در ریباند نیز تورینو نتوانست به گل برسد تا در نهایت میلان با کسب برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

میلان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل سوم هم رسید. روی پاس فرانک کسیه در محوطه، براهیم دیاز با یک ضربه پای راست دقیق گل سوم روسونری را نیز به ثمر رساند.

اما در ادامه و روی پاس آنته ربیچ بود که این بار تئو هرناندز در مقابل دروازه تورینو با یک ضربه چیپ و تماشایی موفق به زدن گل چهارم شد. در دقیقه ۶۷ این بار کرونیج با پاس خود ربیچ را در موقعیتی تک به تک قرار داد و او موفق شد گل پنجم را نیز به ثمر برساند.

اما طوفان میلان ادامه یافت و در دقیقه ۷۳ این بار آنته ربیچ روی فداکاری رافائل لیائو و پاس دقیق او به راحتی توانست گل ششم را نیز به ثمر برساند. دقایقی بعد باز هم کرونیچ خلق موقعیت کرد و این بار آنته ربیچ در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد تا با پایان پخش زنده بازی آث میلان تورینو میلان با هفت گل تورینو را مغلوب بکند.

 

گزارش زنده بازی میلان تورینو

 

تورینو میلان 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۸
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۳۷۷تعداد پاس۵۳۹
۳۲۵پاس صحیح۴۷۱
۱۷سانتر۱۰
۲کرنر۳
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

گزارش زنده بازی میلان تورینو

 

پخش بازی میلان و تورینو زنده

در اولین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا، تیم فوتبال میلان میزبان تورینو بود که این بازی پس از تساوی بدون گل در پایان وقت‌های معمول و اضافه، در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ به سود میلانی‌ها خاتمه یافت.

یکی از اتفاقات مهم این بازی بازگشت زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی میلان‌ به ترکیب این تیم پس از غیبت یک ماهه به دلیل مصدومیت و حضورش در ترکیب اصلی تا پایان نیمه اول بود. به این ترتیب میلان برای دومین بار طی یک هفته اخیر تورینو را شکست داد و به‌عنوان اولین تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا راه یافت جایی که به مصاف برنده جدال تیم‌های فوتبال اینتر و فیورنتینا خواهد رفت.

 

گزارش زنده بازی میلان و تورینو

 

میلان تورینو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۹شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۹
۷۲۴تعداد پاس۷۲۹
۶۴۰پاس صحیح۶۴۲
۳۱سانتر۱۴
۷کرنر۳
۲۴ضربه ایستگاهی۲۵
۲۴خطا۲۲
۰آفساید۲
۳کارت زرد۶
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آث میلان تورینو

 

پخش آنلاین بازی آث میلان و تورینو

در ادامه هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا، آث‌میلان بعد از شکست در دربی دلامادونینا مقابل اینتر در ورزشگاه سن سیرو به مصاف تورینو رفت. شاگردان استفانو پیولی که در دیدارهای اخیر علی رغم نمایش های خوب نتوانسته بودند به پیروزی برسند، در دیدار امشب با گلزنی دوباره آنته ربیچ توانستند به سه امتیاز برسند.این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آث میلان خاتمه یافت تا میلان شرایط خود را در جدول بهبود بخشد. ربیچ در دقیقه ۱۵ تنها گل بازی و ۳ امتیاز میلان را به ثمر رساند. ابراهیموویچ در این دیدار ۹۰ دقیقه در ۳۸ سالگی بازی کرد. در جدول سری آ ایتالیا آث میلان با ۳۵ امتیاز هشتم و تورینو با ۲۷ امتیاز در مکان چهاردهم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال میلان و تورینو

 

آث‌میلان تورینو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۱شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۰
۴۱۸تعداد پاس۴۰۰
۳۱۸پاس صحیح۳۱۰
۲۲سانتر۲۷
۱۰کرنر۵
۱۶خطا۱۱
۴آفساید۲
۲کارت زرد۳

گزارش زنده میلان تورینو

پخش فوتبال میلان و تورینو از اینترنت

میلان در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا در شبی که میزبان تورینو بود با حساب ۴ بر ۲ پیروز شد.جیاکومو بوناونتورا در دقیقه ۱۲ میلان را پیش انداخت. ضدحمله سریع میلان، حرکت آنته ربیچ و پاس فوق العاده او به مقابل دروازه، بوناونتورا را در موقعیت خوبی قرار داد تا دروازه خالی را باز کند. هر چند این گل‌ها با دو گل گلیسون برمر پاسخ داده شد تا تورینو از میزبان خود پیش بیفتد.

در دقیقه ی ۳۴ پخش زنده بازی آث میلان و تورینو ، پاس بلوتی به عمق دفاع به برمر پیش تاخته رسید تا پس از تک به تک شدن به دوناروما به راحتی گلزنی کند. در دقیقه ی ۷۰ ارسال آینا، توپ به برمه می رسد که یارگیری نشده بود و دروازه دوناروما دوباره باز می شود.در دقایق پایانی، میلان به گل نیاز داشت. کاستیخو از گوشه زمین پاس را به هاکان داد تا شوت سرکش این هافبک تر، ناجی روسونری شود. میلان در وقت اضافه دو بار دیگر توسط چالهان اوغلو و ابراهیموویچ به گل رسید تا در این بازی در نهایت با حساب ۴ بر ۲ پیروز شود.

گزارش زنده بازی آث میلان تورینو

 

آث‌میلان تورینو 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱۱شوت در چارچوب ۵
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۵۸۹تعداد پاس۴۱۹
۴۸۱پاس صحیح۳۱۲
۳۳سانتر۲۴
۱۲کرنر۵
۱۹خطا۲۲
۲آفساید۳
۶کارت زرد۲

 

بازی زنده آث میلان و تورینو

 

پخش زنده فوتبال میلان و تورینو

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آث میلان و تورینو با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل پیاتک ( ضربه ی ایستگاهی ) در دقیقه ی ۱۸ و برتری ۱-۰ میلان به پایان رسید.خشونت بالای نیمه ی نخست در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی نیز ادامه داشت تا آنجا که در دقیقه ی ۷۲ رینا با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا تیمش این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد. پس از این بدشانسی ، تورینو توانست در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی رینکون و در دقیقه ی ۷۶ با ضربه ی بلوتی دروازه ی میلان را باز کند تا به برتری ۲-۱ برسد. در ادامه جبران این اختلاف امتیاز برای میلان سخت شد و این تیم با اتمام زمان بازی ، با اختلاف یک گل از حریفش شکست خورد.

پخش زنده فوتبال میلان تورینو – تی وی تو

 

تورینو آث‌میلان 
۴۵%مالکیت۵۵%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۴تعداد پاس۴۲۹
۲۷۶پاس صحیح۳۴۷
۲۳سانتر۱۶
۳کرنر۵
۱۴خطا۲۰
۳آفساید۲
۴کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال میلان تورینو – تی وی تو