تی وی تو
آث میلان
بولونیا

دوشنبه ۱۵ فروردین ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی آث میلان و بولونیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان بولونیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان بولونیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال آث میلان و بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان بولونیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان بولونیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی میلان بولونیا

در ادامه دیدارهای هفته نهم رقابت‌های سری‌آ، میلان در ورزشگاه رناتو دلارا، مهمان بولونیا بود و برابر این تیم با نتیجه ۲-۴ به پیروزی رسید.

میلان در این دیدار ابتدأ به گُل رسید و رافائل لیائو در دقیقه ۱۶ روسونری‌ها پیش انداخت. در دقیقه ۲۰ بولونیا یک بازیکنش را از دست داد و آداما سومائوره به دلیل دریافت کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد.با ده نفره شدن بولونیا، میلان فشار بیشتر آورد و در دقیقه ۳۵ کالابریا موفق شد دومین گُل تیمش را به ثمر برساند و نیمه نخست با پیروزی ۰-۲ روسونری به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی آث میلان بولونیا اما صفحه همه چیز برعکس شد و در کمال تعجب بولونیا به بازی برگشت. این تیم در دقیقه ۴۹ و روی اشتباه زلاتان که دروازه‌ خودی را باز کرد، یکی از گُل‌‌های خورده را جبران کرد تا به ادامه بازی امیدوار باشد.​بولونیا در دقیقه ۵۲ به گُل تساوی دست یافت و بورو موفق شد همه چیز را برابر کند. بدشانسی‌های شاگردان سینیشا میهایلوویچ پایانی نداشت و این تیم در دقیقه ۵۸ یک اخراجی دیگر داد و روبرتو سوریانو اخراج شد تا حفظ نتیجه برای این تیم دشوار شود.

 پس از ۹ نفره شد بولونیا، میلان دو بار دیگر دروازه این تیم را باز کرد و در دقایق ۸۴ و ۹۰ بن ناصر و زلاتان برای تیم شان گُلزنی کردند تا سه امتیاز کامل به حساب این تیم واریز شود.​

در پایان پخش زنده بازی آث میلان بولونیا و با کسب این پیروزی ، میلان ۲۵ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به ناپولی صدرنشین شد. بولونیا نیز با ۱۲ امتیاز در جایگاه نهم جدول ایستاد.

پخش زنده بازی میلان بولونیا

 

بولونیا میلان 
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۴۹تعداد پاس۵۹۶
۲۷۵پاس صحیح۵۳۱
۱۱سانتر۱۶
۴کرنر۱
۷خطا۱۵
۰آفساید۲
۱کارت زرد۳
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی میلان بولونیا

 

پخش زنده بازی میلان بولونیا

در دومین روز از هفته بیستم سری‌آ، امروز تیم میلان موفق شد در یک دیدار خارج از خانه مقابل تیم بولونیا، میزبانش را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

ربیچ در دقیقه ۲۶ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. خطای مدافعان بولونیا روی لیائو و اعلام ضربه پنالتی. زلاتان ابراهیموویچ پنالتی را از دست داد اما ربیچ با فرصت طلبی توپ را به تور دروازه بولونیا چسباند. و سپس در دقیقه ی ۵۵  سومائورو با دو دست مانع رسیدن توپ به ابراهیموویچ شد تا دومین پنالتی هم به نفع میلان گرفته شد. این بار کسیه پشت توپ ایستاد و به راحتی گلزنی کرد. گل‌های میلان را به ثمر رساندند. تنها تلاش بازیکنان بولونیا برای جبران اختلاف امتیاز ۹ دقیقه مانده به پایان بازی به ثمر نشست. اشتباه مرگبار تئو هرناندز و ضدحمله بولونیا که توپ به آندره آ پولی رسید تا با شوتی محکم دروازه را باز کند.

با پایان پخش زنده بازی آث میلان بولونیا میلان با کسب چهاردهمین پیروزی‌اش ۴۶ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. بولونیا هم با قبول پنجمین شکست خود و ۲۰ امتیازی و در رده سیزدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی آث میلان بولونیا

 

بولونیا میلان 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۲
۸مهار دروازه بان۴
۴۲۲تعداد پاس۴۷۰
۳۳۸پاس صحیح۳۸۱
۲۱سانتر۱۱
۶کرنر۴
۱۳خطا۱۲
۲آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آث میلان بولونیا

 

پخش زنده فوتبال میلان و بولونیا

میلان و بولونیا در هفته اول فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ سری آ به مصاف هم رفتند.روسونری ها با با گلهای زلاتان در دقایق ۳۵ و ۵۱ در اولین هفته لیگ ایتالیا به پیروزی رسیدند تا این مهاجم سوئدی نشان بدهد که همچنان حرف های زیادی برای گفتن دارد و می خواهد میلان را به یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این فصل تبدیل کند. بولونیا با اخراج دایکس در دقایق پایانی، بازی را ده نفره به اتمام رساند.میلان حالا تمرکز خود را روی بازی حساس پایان هفته در مقابل بوداگلیمت در پلی آف لیگ اروپا گذاشته تا سهمیه حضورش در این مسابقات را قطعی کند. به هر صورت زلاتان آماده درخشش و تبدیل شدن به ستاره فصل جدید است.

با پایان پخش زنده بازی میلان و بولونیا و کسب این پیروزی، یوونتوس ۳۶ امتیازی شد و با یک بازی کمتر به ۷ امتیازی میلان صدرنشین رسید.

پخش زنده بازی آث میلان بولونیا

 

آث میلان بولونیا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۳
۵۰۷تعداد پاس۳۶۶
۴۳۸پاس صحیح۳۰۹
۲۳سانتر۱۵
۷کرنر۴
۱۳خطا۲۰
۵آفساید۱
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی آث میلان بولونیا

پخش فوتبال زنده میلان و بولونیا

در آخرین دیدار از شب اول رقابت های هفته ۳۴ سری آ ایتالیا ،  میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف بولونیا رفت که در نهایت تیم پیولی موفق شد پیروزی پرگل دیگری را به دست بیاورد تا کماکان روی فورم خوب و شکست ناپذیری اش ادامه قرار داشته باشد. میلانی ها بازی را هجومی آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه ۱۰ بود که روی ارسال زمینی تئو هرناندز از سمت چپ، زلاتان با هوشمندی توپ را رها کرد تا سائلماکرز را یک ضربه دقیق، کار را تمام کند.

برتری میزبان بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۴ پخش زنده فوتبال میلان و بولونیا ، هاکان چالهان اوغلو اختلاف را به دو گل افزایش داد. مدافع بولونیا حمله میلانی ها را با یک تکل قطع  کرد اما اسکوروپسکی، دروازه بان بولونیا نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند و چالهان اوغلو هم از فرصت استفاده کرد و به راحتی دروازه را باز کرد.در آخرین دقایق نیمه اول بود که تیم میهمان یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی پاس در عمق سوریانو بود که تومیاسو پشت محوطه جریمه میلان صاحب توپ شد و با یک شوت دیدنی، دروازه دوناروما را باز کرد تا نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.نیمه دوم هم با حملات میلان آغاز شد و این تیم در دقیقه ۴۹ به گل سوم رسید. پاس در عرض چالهان اوغلو، این با بن ناصر را راهی دروازه کرد و او هم بعد از نفوذ از عمق دفاع بولونیا، با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد.

فشار حملات میلان این تیم را در دقیقه ۵۷ به گل چهارم رساند. این بار روی پاس زلاتان بود که آنته ربیچ صاحب موقعیت شد و با یک چرخش عالی و ضربه ای دقیق، حساب کار را ۴-۱ کرد.در ادامه این بولونیا بود که برای جبران گل های خورده پیش کشید اما نتوانست فرصت چندانی ایجاد کرد. در حالی که به نظر می رسید بازی با همان نتیجه به پایان خواهد رسید، کالابریا در دقیقه ۹۰+۲، گل پنجم را به ثمر رساند. رافائل لیائو که در محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، با یک پاس عرضی، کالابریا را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه بغل پا، توپ را به گوشه دروازه بولونیا رساند تا با پایان پخش زنده فوتبال میلان و بولونیا بازی با نتیجه ۵-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی آث میلان بولونیا

 

آث میلان بولونیا 
۵۱%مالکیت۴۹%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۷
۴۶۴تعداد پاس۴۳۶
۳۷۱پاس صحیح۳۵۲
۱۱سانتر۱۴
۷کرنر۲
۱۹خطا۱۴
۰آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آث میلان بولونیا

 

پخش زنده فوتبال میلان و بولونیا امشب

در ادامه هفته پانزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، بولونیا در ورزشگاه رناتو دالارا میزبان میلان بود که این بازی در نهایت با برتری ۳-۲ روسونری به پایان رسید.شاگردان پیولی بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۱۳، خطای بانی روی پیونتک در محوطه جریمه پنالتی اعلام شد و ستاره لهستانی خودش پنالتی را تبدیل به گل کرد تا میهمان خیلی زود پیش بیفتد. روسونری همچنان تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۳۲، سوسو با یک حرکت زیبا و پاسی دقیق موقعیت را برای تئو هرناندز مهیا کرد و او هم توپ را از زیر دستان اسکروپسکی تبدیل به گل کرد تا برتری میلان دوبرابر شود.اما در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، ارسال کرنر بازیکنان بولونیا با ضربه سر دنسویل به هرناندز، مدافع میلان برخورد کرد و وارد دروازه دوناروما شد تا اختلاف کمتر شود. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول با برتری ۲-۱ میلان به پایان برسد.

میلان نیمه دوم پخش زنده بازی میلان و بولونیا را هم طوفانی آغاز کرد و در همان دقیقه ۴۶، دفع ناقص تومیاسو به جاکومو بوناونتورا رسید و او هم توپ را روی پای چپش آورد و با یک ضربه کات‌دار گل سوم تیمش را به ثمر رساند. میلان که شب خوبی را سپری می‌کرد همچنان میدان‌داری می‌کرد و بولونیا توان طرح‌ریزی حمله روی دروازه دوناروما را نداشت.بولونیا به هر طریق سعی در شکستن دفاع میلان داشت و در دقیقه ۸۰، خطای هرناندز در محوطه جریمه اورسولینی را سرنگون کرد و داور بعد از دیدن تصاویر VAR صحنه را پنالتی گرفت و نیکولا سانسونه با یک ضربه مطمئن اختلاف را دوباره به یک گل رساند.

در ادامه پخش زنده فوتبال میلان و بولونیا سفیدپوشان میلان بازی را اداره کردند و در نهایت بازی با برتری ۳-۲ شاگردان پیولی خاتمه یافت . میلان با این پیروزی ۲۰ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. بولونیا هم ۱۶ امتیازی ماند و به خاطر بدتر شدن تفاضلش نسبت به فیورنتینا به رده سیزدهم سقوط کرد.

پخش زنده فوتبال میلان بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا آث میلان 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۴۱۵تعداد پاس۴۳۵
۳۱۱پاس صحیح۳۲۸
۱۷سانتر۶
۵کرنر۱
۱۷خطا۱۹
۴آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال میلان بولونیا – تی وی تو