تی وی تو
فوتبال  آث میلان اودینزه زنده

فوتبال آث میلان اودینزه زنده

آث میلان
اودینزه

شنبه ۳۰ دی ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی میلان و اودینزه . امروز شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های میلان و اودینزه بازی خواهند داشت. میلان مقابل اودینزه را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال میلان و اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید .

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه

۱۳ آبان ۱۴۰۲

تیم های میلان و اودینزه در هفته یازدهم سری آ با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال میلان اودینزه پریرا موفق شد ضربه ایستگاهی اودینزه را به گل اول این تیم بدل کند. میلان که به صرافت جبران گل خورده افتاده بود، موفق شد از موقعیت های بوجود آمده استفاده کند و در نهایت بازی را ۱-۰ به حریف واگذار کرد. 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه

میلان اودینزه 
۷۲%مالکیت۲۸%
۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۵۴۶تعداد پاس۲۰۵
۴۹۵پاس صحیح۱۴۸
۳۵سانتر۱۲
۱۱کرنر۵
۱۲خطا۱۴
۱آفساید۴
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه

پخش زنده بازی میلان اودینزه

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و هفتم لالیگا، تیم های میلان و اودینزه با هم دیدار کردند. اودینزه در دقیقه ۹ با ضربه پریرا به برتری رسید که جبران این گل تا دقیقه ۴+۴۵ برای میلان ممکن نشد اما سرانجام زلاتان ابراهیموویچ موفق شد با گل کردن ضربه ایستگاهی تیمش، تساوی ۱-۱ را برای این دیدار رقم بزند. این اتفاق اعتراض سوتیل را از نیمکت در پی داشت که داور با دادن کارت قرمز او را از زمین بیرون کرد.

در نیمه دوم علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال میلان اودینزه، کینگزلی اهیزیبو ضربه دیگری را درون دروازه میلان جای داد که این گل پیروزی ۲-۱ را برای اودینزه در این دیدار به ارمغان آورد.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه

اودینزه میلان 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۲
۲۹۵تعداد پاس۵۰۵
۲۰۶پاس صحیح۴۲۳
۱۲سانتر۲۶
۵کرنر۶
۱۶خطا۹
۱آفساید۳
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه

پخش زنده فوتبال آث میلان اودینزه

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

در اولین هفته از مسابقات سری آ ایتالیا، میلان که در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان اودینزه بود با نتیجه ۴-۲ پیروز شد.

اودینزه در دقیقه ۲ مسابقه صاحب یک ضربه کرنر شد. جرارد دلوفو با یک ارسال تماشایی توپ را دقیقا روی سر رودریگو بکائو فرستاد تا این مدافع برزیلی پیش‌تاخته که هیچیک از بازیکنان میلان او را آزار نمی‌داد با یک ضربه سر دروازه روسونری را باز کند.

اما بازیکنان اودینزه نگذاشتند نیمه اول از پخش زنده بازی آث میلان اودینزه با برتری میلان به پایان برسد. درحالیکه چهار دقیقه از وقتهای تلف‌شده نیمه اول سپری شده بود روبرتو پریرا، هافبک آرژانتینی اودینزه، در سمت راست زمین صاحب توپ شد و با یک سانتر تماشایی توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد. آدام ماسینا، هافبک مراکشی این تیم، با یک ضربه سر شیرجه‌ای توپ را وارد دروازه میلان کرد تا نیمه اول با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

میلان نیمه دوم را با عطش گلزنی آغاز کرد و خیلی زود موفق شد به گل برسد. در دقیقه ۴۶ تئو هرناندز، مدافع پیش‌تاخته میلان، در سمت چپ زمین صاحب توپ شد و توپ را به محوطه جریمه اودینزه ارسال کرد. آدام ماسینا، زننده گل دوم اودینزه، در دفع توپ ضعیف عمل کرد تا براهیم دیاز از فرصت نهایت استفاده را برده و دروازه حریف را باز کند.

در دقیقه ۶۸ پخش زنده بازی آث میلان اودینزه آنته ربیچ، مهاجم کروات میلان، دومین گل خود را وارد دروازه اودینزه کرد تا میلان ۴-۲ پیش بیفتد. براهیم دیاز، زننده گل قبلی میلان، در محوطه جریمه اودینزه توپ را از پریرا دزدید و به ربیچ سپرد تا او از فاصله نزدیک دومین گل خود برای روسونری را به ثمر برساند و اختلاف را به دو گل افزایش دهد.

روسونری در نهایت با نتیجه ۴-۲ به پیروزی رسید تا اولین قدم در راه دفاع از عنوان قهرمانی سری آ را با کسب سه امتیاز در هفته اول بردارد.

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

میلان اودینزه 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۵۰۲تعداد پاس۳۴۳
۴۲۹پاس صحیح۲۷۸
۲۱سانتر۱۱
۵کرنر۱
۱۶خطا۱۳
۰آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

 

پخش زنده بازی میلان اودینزه

۶ اسفند ۱۴۰۰

در چارچوب هفته بیست و هفتم سری آ، میلان و اودینزه به مصاف هم رفتند.این دیدار با تساوی ۱-۱ همراه شد تا صدرنشینی میلان با تهدید جدی مواجه شود.

اودینزه در نیمه ی نخست شروع خوبی داشت . یائو در دقیقه ۲۹ گل میلان را زد، اما اودوگی برای اودینزه دقیقه ۶۹ این گل را پاسخ داد و کار را به تساوی کشاند.

در پایان پخش زنده بازی میلان اودینزه میلان ۵۷ امتیازی شد و به این ترتیب اگر اینتر بازی بعدی را ببرد جای این تیم را در صدر خواهد گرفت. اودینزه رده چهاردهمی هم ۲۶ امتیازی شد. 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

 

میلان اودینزه 
۶۲%مالکیت۳۸%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۲
۴۸۸تعداد پاس۲۹۶
۴۱۵پاس صحیح۲۳۲
۱۵سانتر۱۰
۵کرنر۴
۱۳خطا۱۷
۳آفساید۴
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

 

بازی آث میلان مقابل اودینزه

۲۰ آذر ۱۴۰۰

تیم‌های اودینزه و میلان در چارچوب هفته هفدهم سری A ایتالیا مقابل هم صف‌آرایی کردند که این دیدار با تساوی یک – یک پایان یافت. بتو در دقیقه ۱۷ دروازه روسونری را باز کرد و در حالی که این مسابقه آخرین دقایق خود را سپری می‌کرد، زلاتان ابراهیموویچ در دقیقه ۲+۹۰ گل تساوی بازی و سیصدمین گل خود را در پنج لیگ معتبر فوتبال اروپا به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده فوتبال آث میلان و اودینزه میلان با وجود این تساوی، با ۳۹ امتیاز در صدر جدول سری A باقی ماند که برتری احتمالی میلان مقابل امپولی و یا پیروزی اینتر مقابل کالیاری به یکه‌تازی شاگردان استفانو پیولی پایان می‌دهد. اودینزه هم با ۱۷ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول حضور دارد.

پخش زنده بازی آث میلان و اودینزه

 

اودینزه میلان 
۳۴%مالکیت۶۶%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۱۰
۰مهار دروازه بان۵
۳۳۱تعداد پاس۶۲۵
۲۳۷پاس صحیح۵۲۹
۱۰سانتر۲۴
۳کرنر۵
۱۷خطا۱۰
۱آفساید۴
۲کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی آث میلان و اودینزه

 

پخش زنده فوتبال میلان و اودینزه

در هفته بیست و پنجم از سری آ ایتالیا تیم میلان با گل دقایق پایانی از شکست مقابل میهمان خود اودینزه گریخت . در نیمه اول این دیدار گلی بین این دو تیم رد و بدل نشد و بازی بیشتر در میانه های زمین پیگیری میشد . در نیمه دوم این اودینزه بود که در دقیقه ۶۸ توسط مدافع خود رودریگو بائو برزیلی از میزبان پیش افتاد .

میلان که دوست نداشت در این بازی خانگی امتیاز از دست دهد فشار حملات خود را روی دروازه اودینزه بیشتر کرد . میلان در نهایت  در دقیقه ۹۷ و در وقتهای اضافه نیمه دوم موفق شد توسط فرانک کسیه از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست پیدا کند . با پایان پخش زنده بازی آث میلان اودینزه و کسب این تساوی میلان در رده های بالایی جدول و جدال قهرمانی باقی ماند و اودینزه نیز در میانه های جدول جای خود را مستحکم کرد . 

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

میلاناودینزه
۶۱مالکیت۳۹
۷شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۵۴۱تعداد پاس۳۴۸
۴۷۱پاس صحیح۲۶۳
۲۹سانتر۸
۷کرنر۲
۲۳خطا۱۳
۲آفساید۲
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

 

پخش بازی میلان و اودینزه از اینترنت

در چارچوب هفته ششم سری‌آ ایتالیا میهمان اودینزه بود و در نهایت به برتری ۲ بر یک رسید. میلان در این بازی ابتدا توسط کسیه در دقیقه ۱۸ در نتیجه پیش افتاد و در ادامه دی‌پائول در دقیقه ۴۸ از روی نقطه پنالتی نتیجه را به تساوی کشاند. این اما پایان کار نبود و ابراهیموویچ ۳۹ ساله در دقیقه ۸۳ با ضربه‌ای آکروباتیک دروازه اودینزه را گشود و سه امتیاز بازی را از آن روسونری کرد. میلان با ۱۶ امتیاز صدرنشین است و جایگاهش در این رده را تثبیت کرد.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه آث میلان 
۳۹%مالکیت۶۱%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۹تعداد پاس۵۹۸
۳۱۲پاس صحیح۵۲۵
۱۶سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی آث میلان و اودینزه

در خلال بازی های هفته ی بیستم لیگ سری ا ایتالیا ، تیم های آث میلان و اودینزه به مصاف هم رفتند. لارسن با تک گل خود در دقیقهی ۶ سبب شد اودینزه با یک گل پیش بیفتد و این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردد. ۴۵ دقیقه ی دوم را هر دو تیم طوفانی آغاز کردند. ربیچ همان ابتدا با ضربه ای دروازه ی اودینزه را باز کرد تا کار به تساوی ۱-۱ بکشد.پس از او هرناندز از خط دفاعی اودینزه عبور کرد و زننده ی دومین گل تیمش لقب گرفت.

بازی روندی سریع را در پیش گرفته بود لازانیا با استفاده از یک موقعیت عالی کار را به تساوی ۲-۲ کشاند اما نتوانست این نتیجه را نگه دارد. در وقت اضافه ی پخش زنده بازی میلان و اودینزه ، ربیچ پا به توپ به دروازه ی حریف حمله کرد و ضربه اش را در گوشه ی دروازه ی اودینزه فرود آورد تا از پیروزی ۲-۳ تیمش مطمئن شود.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

آث میلاناودینزه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۷شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۴۰۷تعداد پاس۳۹۰
۳۴۵پاس صحیح۳۱۴
۳۲سانتر۲۰
۹کرنر۳
۱۷خطا۸
۱آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

پخش زنده فوتبال آث میلان و اودینزه امشب

استادیوم فریولی ایتالیا در هفته ی اول رقابت های سری آ ایتالیا شاهد رقابت تیم های اودینزه و آث میلان بود. با وجود میزان بالای خشونت در نیمه ی اول مخصوصا از طرف میلان ، هیچ یک از تیم ها موفق نشدند دروازه ی حریف را باز کنند تا این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد. در نیمه ی دوم پخش زنده بازی میلان و اودینزه شاهد افزایش حملات از هر سو بودیم اما موقعیت های حساس پیش آمده به گل تبدیل نشد. سرانجام در دقیقه ی ۷۲ ضربه ی بکائو وارد دروازه ی میلان شد تا میزبان را ۱-۰ پیش بیاندازد. در ادامه ی بازی میلان نتوانست این تفاوت امتیاز را جبران کند و در نهایت اودینزه پیروز میدان معرفی شد.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه آث میلان
۴۰%مالکیت۶۰%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۹
۰مهار دروازه بان۵
۳۵۳تعداد پاس۵۳۵
۲۹۰پاس صحیح۴۷۲
۲۴سانتر۱۶
۹کرنر۴
۱۶خطا۱۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

پخش بازی زنده میلان و اودینزه

تیم آث میلان در ورزشگاه خود سن سیرو ، در هفته ی سی ام رقابت های سری آ ایتالیا میزبان تیم اودینزه بود. در این رقابت جذاب و تماشایی هر دو تیم موفق شدند یک بار دروازه ی هم را باز کنند و این دیدار را با تساوی ۱-۱ به پایان ببرند. تک گل میلان در دقیقه ی ۴۴ نیمه ی نخست و با ضربه ی پیاتک به ثبت رسید و در ادامه ، در نیمه ی دوم گل تساوی اودینزه را لازانیا در دقیقه ی ۶۴ وارد دروازه ی میلان کرد. با پایان زمان بازی ، دو تیم بعد از کشمکش های فراوان به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

آث میلاناودینزه 
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۳تعداد پاس۳۷۳
۴۰۲پاس صحیح۲۸۲
۸سانتر۲
۷کرنر۵
۱۲ضربه ایستگاهی۱۳
۱۴خطا۱۲

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو
برچسب‌ها: