تی وی تو
آث میلان
اودینزه

شنبه ۲۰ آذر ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی آث میلان اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال میلان و اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه ۱۳ اسفند ۹۹

در هفته بیست و پنجم از سری آ ایتالیا تیم میلان با گل دقایق پایانی از شکست مقابل میهمان خود اودینزه گریخت . در نیمه اول این دیدار گلی بین این دو تیم رد و بدل نشد و بازی بیشتر در میانه های زمین پیگیری میشد . در نیمه دوم این اودینزه بود که در دقیقه ۶۸ توسط مدافع خود رودریگو بائو برزیلی از میزبان پیش افتاد .

میلان که دوست نداشت در این بازی خانگی امتیاز از دست دهد فشار حملات خود را روی دروازه اودینزه بیشتر کرد . میلان در نهایت  در دقیقه ۹۷ و در وقتهای اضافه نیمه دوم موفق شد توسط فرانک کسیه از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست پیدا کند . با پایان گزارش زنده بازی آث میلان اودینزه و کسب این تساوی میلان در رده های بالایی جدول و جدال قهرمانی باقی ماند و اودینزه نیز در میانه های جدول جای خود را مستحکم کرد . 

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

میلاناودینزه
۶۱مالکیت۳۹
۷شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۵۴۱تعداد پاس۳۴۸
۴۷۱پاس صحیح۲۶۳
۲۹سانتر۸
۷کرنر۲
۲۳خطا۱۳
۲آفساید۲
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه – ۱۱ آبان ۹۹

در چارچوب هفته ششم سری‌آ ایتالیا میهمان اودینزه بود و در نهایت به برتری ۲ بر یک رسید. میلان در این بازی ابتدا توسط کسیه در دقیقه ۱۸ در نتیجه پیش افتاد و در ادامه دی‌پائول در دقیقه ۴۸ از روی نقطه پنالتی نتیجه را به تساوی کشاند. این اما پایان کار نبود و ابراهیموویچ ۳۹ ساله در دقیقه ۸۳ با ضربه‌ای آکروباتیک دروازه اودینزه را گشود و سه امتیاز بازی را از آن روسونری کرد. میلان با ۱۶ امتیاز صدرنشین است و جایگاهش در این رده را تثبیت کرد.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه آث میلان 
۳۹%مالکیت۶۱%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۹تعداد پاس۵۹۸
۳۱۲پاس صحیح۵۲۵
۱۶سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه -۲۹ دی ۹۸

در خلال بازی های هفته ی بیستم لیگ سری ا ایتالیا ، تیم های آث میلان و اودینزه به مصاف هم رفتند. لارسن با تک گل خود در دقیقهی ۶ سبب شد اودینزه با یک گل پیش بیفتد و این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردد. ۴۵ دقیقه ی دوم را هر دو تیم طوفانی آغاز کردند. ربیچ همان ابتدا با ضربه ای دروازه ی اودینزه را باز کرد تا کار به تساوی ۱-۱ بکشد.پس از او هرناندز از خط دفاعی اودینزه عبور کرد و زننده ی دومین گل تیمش لقب گرفت.

بازی روندی سریع را در پیش گرفته بود لازانیا با استفاده از یک موقعیت عالی کار را به تساوی ۲-۲ کشاند اما نتوانست این نتیجه را نگه دارد. در وقت اضافه ی پخش زنده بازی میلان و اودینزه ، ربیچ پا به توپ به دروازه ی حریف حمله کرد و ضربه اش را در گوشه ی دروازه ی اودینزه فرود آورد تا از پیروزی ۲-۳ تیمش مطمئن شود.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

آث میلاناودینزه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۷شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۴۰۷تعداد پاس۳۹۰
۳۴۵پاس صحیح۳۱۴
۳۲سانتر۲۰
۹کرنر۳
۱۷خطا۸
۱آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه – ۳ شهریور ۹۸

استادیوم فریولی ایتالیا در هفته ی اول رقابت های سری آ ایتالیا شاهد رقابت تیم های اودینزه و آث میلان بود. با وجود میزان بالای خشونت در نیمه ی اول مخصوصا از طرف میلان ، هیچ یک از تیم ها موفق نشدند دروازه ی حریف را باز کنند تا این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد. در نیمه ی دوم پخش زنده بازی میلان و اودینزه شاهد افزایش حملات از هر سو بودیم اما موقعیت های حساس پیش آمده به گل تبدیل نشد. سرانجام در دقیقه ی ۷۲ ضربه ی بکائو وارد دروازه ی میلان شد تا میزبان را ۱-۰ پیش بیاندازد. در ادامه ی بازی میلان نتوانست این تفاوت امتیاز را جبران کند و در نهایت اودینزه پیروز میدان معرفی شد.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه آث میلان
۴۰%مالکیت۶۰%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۹
۰مهار دروازه بان۵
۳۵۳تعداد پاس۵۳۵
۲۹۰پاس صحیح۴۷۲
۲۴سانتر۱۶
۹کرنر۴
۱۶خطا۱۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آث میلان اودینزه- ۱۳ فروردین ۹۸

تیم آث میلان در ورزشگاه خود سن سیرو ، در هفته ی سی ام رقابت های سری آ ایتالیا میزبان تیم اودینزه بود. در این رقابت جذاب و تماشایی هر دو تیم موفق شدند یک بار دروازه ی هم را باز کنند و این دیدار را با تساوی ۱-۱ به پایان ببرند. تک گل میلان در دقیقه ی ۴۴ نیمه ی نخست و با ضربه ی پیاتک به ثبت رسید و در ادامه ، در نیمه ی دوم گل تساوی اودینزه را لازانیا در دقیقه ی ۶۴ وارد دروازه ی میلان کرد. با پایان زمان بازی ، دو تیم بعد از کشمکش های فراوان به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو

 

آث میلاناودینزه 
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۳تعداد پاس۳۷۳
۴۰۲پاس صحیح۲۸۲
۸سانتر۲
۷کرنر۵
۱۲ضربه ایستگاهی۱۳
۱۴خطا۱۲

 

پخش زنده فوتبال میلان اودینزه – تی وی تو