تی وی تو
آث میلان
امپولی

چهارشنبه ۱ دی ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده آث میلان و امپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی آث میلان و امپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان و امپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال آث میلان و امپولی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال آث میلان و امپولی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آث میلان امپولی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آث میلان امپولی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال آث میلان امپولی، شما می توانید بازی آث میلان و امپولی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی آث میلان امپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال آث میلان و امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان امپولی

میلان در اولین بازی از هفته بیست و پنجم سری آ، مقابل امپولی به پیروزی ۳-۰ رسید و یک گام دیگر به رقیب همشهری در جدول نزدیک تر شد.میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و از همان دقایق ابتدایی توپ و میدان را در دست گرفتند. در دقیقه ۱۲، روی ارسال ریکاردو رودریگز، این پاکتا بود که دروازه امپولی را باز کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، گل را به دلیل آفساید، نپذیرفت.برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد و میلانی ها چند موقعیت خوب گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت نیمه اول پخش زنده بازی آث میلان و امپولی بدون گل به پایان رسید.

اما در ابتدای نیمه دوم، سرانجام قفل دروازه امپولی باز شد. در دقیقه ۴۹ بود که روی ارسال عرضی چالهان اوغلو، کریشتوف پیانتک با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.تیم میهمان هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه ۵۱ گل دوم را دریافت کرد. روی حرکت خوب کاستیه‌خو و پاس در عمق او، فرانک کسیه با دروازه حریف تک به تک شد و با یک ضربه فنی، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل شد و بازیکنان امپولی هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما بازیکنان میزبان خیلی زود بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۶۷ به گل سوم رسیدند. این بار روی ارسال کونتی از سمت راست بود که کاستیه‌خو با یک ضربه هوشمندانه، توپ را از زاویه ای بسته، وارد دروازه امپولی کرد.زدن گل سوم هم باعث نشد که از شدت حملات میلانی ها کاسته شود و این تیم در دقیقه ۷۹ توسط بورینی به گل چهارم رسید اما این هم گل هم بعد از استفاده از VAR، به دلیل آفساید پذیرفته نشد.تلاش میلانی ها برای زدن گل های بعدی در دقایق پایانی هم ادامه پیدا کرد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان سه گل به پایان رسید.

در پایان گزارش زنده بازی آث میلان و امپولی و با کسب این پیروزی ، میلان با ۴۵ امتیاز، جایگاهش در رتبه چهارم را تثبیت کرد و اکنون با یک بازی بیشتر، تنها یک امتیاز با اینتر، تیم سوم جدول، فاصله دارد.

 

پخش زنده بازی آث میلان امپولی

 

آث میلان امپولی 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۶۱۵تعداد پاس۴۳۹
۵۵۱پاس صحیح۳۷۴
۲سانتر۱
۶کرنر۲
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۹
۶آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آث میلان امپولی