تی وی تو
آث میلان
اسپتزیا

دوشنبه ۲۷ دی ۲۱:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده میلان و اسپتزیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان اسپتزیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی میلان اسپتزیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال میلان اسپتزیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان اسپتزیا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان اسپتزیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان اسپتزیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان و اسپتزیا

اسپتزیا و میلان از هفته ششم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ میلان خاتمه یافت.بازی با عملکرد خوب میلان آغاز شد و این تیم در ابتدا چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه تیم میزبان ترتیب داد اما نتیجه ای حاصل نشد تا در ادامه کمی شرایط متعادل تر شود. اما در ادامه نیمه اول نیز دو تیم کار خاصی روی دروازه های یکدیگر را ترتیب دادند تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند و دو تیم نتیجه ۰-۰ راهی رختکن شوند.

میلان در نیمه دوم بازی شروع بهتری داشت و توانست در دقیقه ۴۸ به گل برتری دست پیدا کند. ارسال زیبای پیر کالولو با ضربه سر تمام کننده و زیبای دنیل مالدینی همراه شد تا روسونری با یک گل پیش بیفتد.اما بعد از گلی که میلان به ثمر رساند اسپتزیا پیش آمد و تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفت. حملات تیم میزبان نهایتاً در دقیقه ۸۰ به گل تساوی دست یافت. ضربه دنیل ورده بعد از برخورد به ساندرو تونالی وارد دروازه میلان شد تا نتیجه ۱-۱ شود.

در دقیقه ۸۶ از گزارش زنده بازی میلان و اسپتزیا میلان موفق شد گل دوم را هم به ثمر برساند. حرکت انفرادی و نهایتاً پاس فوق العاده الکسیس سائل میکرز با ضربه تمام کننده براهیم دیاز همراه شد تا نتیجه ۲-۱ شود و میلان به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند.

 

پخش زنده بازی آث میلان و اسپتزیا 

 

اسپتزیا آث میلان
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب۵
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۱
۲۸۵تعداد پاس۵۰۵
۲۱۶پاس صحیح۴۲۲
۱۳سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۲خطا۱۲
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آث میلان و اسپتزیا

 

پخش زنده بازی آث میلان و اسپتزیا

میلان و اسپتزیا از هفته بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. میلان با توجه به ناکامی یوونتوس، فرصت خوبی داشت تا با غلبه بر اسپتزیا با رقبا فاصله بگیرد و به سمت قهرمانی در لیگ ایتالیا تلاش کند اما گل های ماجوره در دقیقه ی ۵۶ و باستونی در دقیقه ی ۶۷ نیمه دوم ،  باعث شد تا روسونری ها شکست غیرمنتظره ای را تجربه کنند. 

بدین ترتیب میلان با این شکست ۴۹ امتیازی ماند و اینتر فرصت خوبی دارد تا با کسب سه امتیاز در بازی بعدی خود به صدر جدول برسد و بدین ترتیب کونته می تواند تنور رقابت را داغ کند و ضربه محکمی را به پیولی و تیمش بزند. هواداران میلان به شدت منتظر نتیجه بازی اینتر و لاتزیو خواهند بود چرا که ممکن است که صدر جدول را به رقیب دیرینه واگذار کنند.

 

پخش زنده فوتبال میلان اسپتزیا – تی وی تو

 

اسپتزیا آث میلان 
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۲
۳۷۲تعداد پاس۴۴۲
۲۹۱پاس صحیح۳۵۰
۲۲سانتر۱۲
۵کرنر۲
۱۸خطا۱۴
۱آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال میلان اسپتزیا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آث میلان و اسپتزیا

میلان با نتیجه سه بر صفر در مقابل اسپتزیا پیروز شد تا در هفته سوم لیگ ایتالیا و با ۹ امتیاز شرایط خوبی داشته باشد و فقط به خاطر تفاضل گل بعد از آتالانتا در رتبه دوم جای بگیرد. بازی میلان و اسپتزیا در نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید اما در نیمه دوم لئائو دو بار و تئو هرناندز بازیکن سابق رئال مادرید یک بار گلزنی کردند. در دقیقه ی ۵۷ ، ارسال دقیق هاکان چالهان اوغلو مقابل دروازه به رافائل لیائو رسید تا اشاره ظریف این بازیکن به توپ، باعث به ثمر رسیدن گل نخست روسونری شود.

در دقیقه ی  ۷۶ نیز ، توپ ربایی فوق العاده تئو هرناندز و سپس حرکت سریع این بازیکن که در نهایت با یک شوت محکم وارد دروازه می شود تا گل دوم میلان روی مهارت فردی به ثمر برسد. این پایان کار میلانی ها نبود. آن ها در دقیقه ی ۷۸ برای بار سوم دروازه ی رقیب را در هم کوبیدند. ارسال به داخل محوطه جریمه اسپتزیا و ضربه سر فرانک کسیه به رافائل لیائو رسید تا دوباره در آرامش کامل دروازه اسپتزیا را باز کند.روسونری ها حالا ۹ امتیازی هستند و با انگیزه ای بالا آماده دربی میلان مقابل اینتر می شوند که اولین بازی بعد از وقفه بازیهای ملی خواهند بود و قطعا یکی از جذاب ترین بازیهای لیگ ایتالیا در آغاز فصل.

پخش زنده فوتبال میلان اسپتزیا – تی وی تو

 

آث میلان  اسپتزیا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۸شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۸کرنر۵
۱۰ضربه ایستگاهی۲۰
۱۸خطا۹
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال میلان اسپتزیا – تی وی تو