تی وی تو
آث میلان
آتالانتا

یکشنبه ۱۱ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان آتالانتا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی میلان آتالانتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آث میلان آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی میلان آتالانتا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان و آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان آتالانتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا – ۲ خرداد ۱۴۰۰

آتالانتا و میلان در چارچوب هفته سی و هشتم سری آ ایتالیا مقابل هم قرار گرفته اند. آتالانتا با دو خطای عجیب دو پنالتی به روسونری هدیه داد و فرانک کسیه با آرامش هر دو پنالتی را تبدیل به گل کرد تا طلسم آتالانتا برای میلان شکسته شود.در حالی‌که از تیم میزبان دی‌رون در دقیقه ۹۰+۲ از بازی اخراج شد.با این نتیجه تیم میلان ۷۹ امتیازی شد و نائب قهرمان گردید و به لیگ قهرمانان رسید.

با پایان پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا  ، آتالانتا ۷۸ امتیازی ماند و با قرار گرفتن در رده سوم جدول، مستقیما راهی لیگ قهرمانان فصل آینده گردید تا در کنار، اینتر، میلان و یوونتوس برای عنوان بجنگد.

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا

 

آتالانتا  میلان 
۷۰% مالکیت ۳۰%
۱ شوت در چارچوب  ۲
۹ شوت خارج از چارچوب ۲
۰ مهار دروازه بان ۱
۶۲۹ تعداد پاس ۲۷۱
۵۵۴ پاس صحیح ۱۹۳
۱۹ سانتر ۴
۳ کرنر ۰
۱۷ خطا ۱۱
۱ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۲
۱ کارت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا – ۴ یهمن ۹۹

تیم میلان در چارچوب هفته نوزدهم سری A ایتالیا، میزبان آتالانتا بود و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.خط دفاعی میلان به شدت متزلزل و فاجعه بود. نبود هاکان چالهان اوغلو که همیشه نظم بازی را حفظ می کرد، به چشم می خورد. با این حال بازی فوق العاده زیبای آتالانتا هم باید مورد تحسین قرار بگیرد. آن ها با استحقاق پیروز دیدار شدند.

 کریستین رومرو در دقیقه ۲۶، جوسیپ ایلیچیچ در دقیقه ۵۳ و دووان زاپاتا در دقیقه ۷۷ برای شاگردان جیان پیرو گاسپرینی گلزنی کردند با پایان پخش زنده بازی میلان آتالانتا ، میلان متحمل دومین شکست فصل خود شود.با این شکست میلان با ۴۳ امتیاز همچنان در صدر جدول سری آ باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا

 

میلان  آتالانتا 
۵۰% مالکیت ۵۰%
۲ شوت در چارچوب  ۷
۴ شوت خارج از چارچوب ۷
۴ مهار دروازه بان ۲
۴۲۵ تعداد پاس ۴۱۴
۳۵۸ پاس صحیح ۳۴۴
۲۱ سانتر ۱۷
۵ کرنر ۷
۱۱ خطا ۱۴
۳ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا ۴ مرداد ۹۹

در چارچوب بازی‌های هفته سی‌وششم سری‌آ ایتالیا، تیم فوتبال میلان میزبان آتالانتا بود و برابر این تیم با تساوی ۱-۱ متوقف شد.در این دیدار ابتدأ میلان با گلزنی هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۱۴ پیش افتاد و ۲۰ دقیقه بعد دووان زاپاتا گل تساوی را برای آتالانتا زد. همچنین تیم مهمان در دقیقه ۲۶ یک پنالتی به دست آورد که مالینوفسکی آن را به هدر داد.

با این نتیجه آتلانتا که در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته است و در حال حاضر در جایگاه دوم جدول قرار دارد، با تساوی مقابل میلان، احتمالا این جایگاه را از دست خواهد داد، چرا که در صورت پیروزی اینتر مقابل جنوا، نراتزوری به جایگاه دوم صعود خواهد کرد. در پایان بازی میلان و آتالانتا پخش زنده ، میلان هم ۶۰ امتیازی شد، اما نتوانست از رم رده پنجمی سبقت بگیرد و در رده ششم جدول ماند.

پخش زنده میلان آتالانتا

 

میلان  آتالانتا 
۴۷% مالکیت ۵۳%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۷۳ تعداد پاس ۴۰۱
۲۷۸ پاس صحیح ۳۰۵
۱۱ سانتر ۲۱
۳ کرنر ۷
۱۷ خطا ۱۲
۲ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

 

بازی میلان و آتالانتا پخش زنده

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا- ۱ دی ۹۸

در چارچوب هفته هفدهم سری آ ایتالیا آتالانتا در ورزشگاه برگامو به مصاف آث میلان رفت. میلان با نتیجه تحقیرآمیز ۵ بر صفر متحمل شکست شد.در این دیدار میزبان نمایش کاملا برتر نسبت به حریفش ارائه کرد و در نیمه اول با گل گومز در دقیقه ۱۰ برنده به رختکن رفت.حرکت انفرادی عالی الخاندرو گومز و عبور راحت وی از کونتی، با یک شوت بی نظیر همراه می شود تا حتی دوناروما هم نتواند مانع این گل زیبا شود.

در ادامه پخش فوتبال آث میلان و آتالانتا زنده در نیمه دوم شاگردان جاسپرینی بیشتر حمله کردند و مزد تلاش شان را گرفتند که طی آن  پاسالیچ در دقیقه ۶۱، ایلیچیچ در دقایق ۶۳ و ۷۲ و  موریل در دقیقه ۸۳ موفق به گلزنی شدند تا برتری ۵ گله میزبان برابر حریف نامی اش به ثبت برسد.

بازی میلان و آتالانتا پخش زنده

 

آتالانتا  میلان 
۵۹% مالکیت ۴۱%
۱۱ شوت در چارچوب  ۱
۴ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۵
۵۲۷ تعداد پاس ۳۶۹
۴۴۴ پاس صحیح ۲۹۴
۱۹ سانتر ۸
۵ کرنر ۲
۷ خطا ۱۲
۵ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۴

 

فوتبال میلان و آتالانتا پخش زنده

پخش زنده فوتبال آث میلان آتالانتا – ۲۷ بهمن ۹۷

در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت های سری آ، دو تیم میلان و آتالانتا به مصاف هم رفتند.که در ابتدا آتالانتا با گل فرویلر از حریف خود پیش افتاد سپس پیاتک در دقیقه ۴۶ گل تساوی را برای میلان به ثمر رساند در نیمه دوم اما میلانی ها با گل چالهان اوغلو نتیجه بازی را ۲ بر ۱ به نفع خود تغییر دادند و گل دقیقه ۶۱ پیاتک حسن ختام بازی خوب شاگردان گتوزو بود.

با وجود این که آتالانتا در نیمه ی نخست این دیدار بازی بسیار خوبی را ارائه داد اما در ادامه پخش بازی میلان و آتالانتا آنلاین ، این تیم در ۴۵ دقیقه ی دوم بسیار افت کرد و باز شدن چندین باره ی دروازه ی این تیم نیز ، تاثیر زیادی بر روحیه بازیکنانش داشت تا این بازیکنان نتواننند از موقعیت های پیش آمده به خوبی استفاده کنند و این دیدار با برد ۱-۳ میلان به پایان برسد.

بازی میلان و آتالانتا پخش آنلاین

 

آتالانتا  میلان 
۵۹% مالکیت ۴۱%
۵ شوت در چارچوب  ۳
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۰ مهار دروازه بان ۴
۶۰۰ تعداد پاس ۴۰۰
۵۱۶ پاس صحیح ۳۱۷
۳ سانتر ۴
۵ کرنر ۲
۸ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۰ خطا ۹
۰ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

پخش آنلاین بازی میلان و آتالانتا