تی وی تو
بازی زنده  آث میلان آتالانتا

بازی زنده آث میلان آتالانتا

پخش زنده بازی میلان و آتالانتا امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم‌های میلان و آتالانتا ‌بازی خواهند داشت. میلان مقابل آتالانتا ‌را آنلاین تماشا کنید. بازی زنده میلان آتالانتا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال میلان و آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید
آث میلان
آتالانتا

یکشنبه ۶ اسفند ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی میلان و آتالانتا امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم‌های میلان و آتالانتا ‌بازی خواهند داشت. میلان مقابل آتالانتا ‌را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده میلان آتالانتا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال میلان و آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی میلان آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان و آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا

۱۸ آذر ۱۴۰۲

آتالانتا و میلان در چارچوب بازی های هفته پانزدهم فصل ۲۴-۲۰۲۳ سری آ به مصاف هم رفتند که جدال جذاب و پرگل آنها در نهایت با نتیجه ۳-۲ به سود آتالانتا به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار با گل های آدمولا لوکمن و الیویه ژیرو و تساوی ۱-۱ دو تیم به پاین رسید. در نیمه دوم شاهد افزایش فشار بر دروازه ها بودیم. ابتدا این آدمولا لوکمن بود که موفق شد گل دوم آتالانتا را به ثبت برساند اما در دقیقه ۸۰ کریستین پولیشیچ حرکتی را از جناح چپ آغاز کرد و ارسالی را به سمت لبه محوطه جریمه آتالانتا انجام داد، پس از اینکه توپ از کنار ژیرو و ریندرس عبور کرد، به یوویچ رسید و این بازیکن دروازه موسو را باز کرد.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا، فشار بازیکنان بیشتر میشد. پس از اخراج کالابریا با دریافت کارت زرد دوم، میلان مجبور شد دقایق باقی مانده را با یک بازیکن کمتر دنبال کند. لوئیس موریل با استفاده از این موضوع دروازه میلان را برای بار سوم باز کرد تا آتلانتا به پیروزی برسد.

با این پیروزی، آتالانتا ۲۳ امتیازی شد و به طور موقت رتبه هفتم جدول را از آن خود کرد، میلان نیز در امتیاز ۲۹ باقی ماند و تغییری در جایگاه سومش ایجاد نشد.

پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا | تی وی تو

آتالانتا میلان 
۴۲%مالکیت۵۸%
۷شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۴۰۹تعداد پاس۵۷۸
۳۵۸پاس صحیح۴۹۱
۱۸سانتر۱۴
۶کرنر۴
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۱
۱کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

در چارچوب مهمترین بازی هفته دوم سری‌آ ایتالیا، میلان در برگامو به مصاف آتالانتا رفت و به تساوی یک بر یک رضایت داد.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند اما دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۲۳ پخش زنده بازی میلان آتالانتا، میلان صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد. روی ارسال خطرناک تئو هرناندز بود که توپ در سمت راست به جونیور مسیاس رسید اما ضربه او به تور کنار دروازه آتالانتا برخورد کرد.

شش دقیقه بعد، تیم میزبان روی اولین موقعیت جدی‌اش در این دیدار به گل رسید. یواکیم مایله، وینگ-بک چپ آتالانتا، با یک پاس دقیق، روسلان مالینوفسکی را پشت محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت محکم، آتالانتا را پیش انداخت.

بعد از این گل میلانی‌ها پیش کشیدند و در دقایق پایانی نیمه اول ابتکار عمل را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند و نیمه اول با برتری ۱-۰ آتالانتا به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده بازی میلان آتالانتا را میلان بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۰، روی ارسال اسماعیل بن ناصر، پی‌یر کالولو با ضربه سر دروازه میزبان را باز کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات میلانی‌ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفتند تا اینکه سرانجام در دقیقه ۶۸، بن ناصر دروازه آتالانتا را باز کرد. ستاره الجزایری که با پاس ساله‌ماکرز درون محوطه جریمه آتالانتا صاحب توپ شده بود، با یک شوت محکم دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و در دقایق پایانی، بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت، توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

آتالانتا میلان 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۱
۳۴۳تعداد پاس۵۱۹
۲۷۰پاس صحیح۴۴۷
۱۴سانتر۱۹
۴کرنر۶
۱۵خطا۶
۰آفساید۳
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

 

پخش فوتبال زنده میلان و آتالانتا

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب هفته سی‌و‌هفتم سری‌آ ایتالیا آث‌میلان مدعی قهرمانی فصل جاری در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف آتالانتا رده هشتمی رفت.

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. روسونری در این دیدار توسط لیائو و هرناندس در دقایق ۵۷ و ۷۵ به گل رسید

در پایان پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا با این برد میلان ۸۳ امتیازی شد و بدون توجه به نتیجه دیدار اینتر یک برد برای قهرمانی نیاز دارد. آتالانتا هم با ۵۹ امتیاز تیم هشتم جدول است.

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

 

آث‌میلان آتالانتا 
۴۶%مالکیت۵۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۳۷۳تعداد پاس۴۴۹
۳۰۱پاس صحیح۳۷۱
۱۵سانتر۱۰
۴کرنر۶
۸خطا۱۴
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

 

پخش آنلاین بازی آث میلان آتالانتا

در آخرین بازی از هفته هفتم سری A ایتالیا، تیم‌های فوتبال آتالانتا و میلان در ورزشگاه آتلتی آتزوری شهر برگامو به مصاف هم رفتند که این بازی را میلان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود به پایان رساند.

میلان در حالی که می‌توانست بازی را با خیال راحت و با اختلافی قابل توجه ببرد، در دقایق پایان دو گل دریافت کرد تا با استرس از دست دادن سه امتیاز مسابقه را به پایان برساند.

روسونری در همان دقیقه نخست پخش زنده بازی میلان آتالانتا  توسط داویده کالابریا به گل رسید. ساندرو تونالی سه دقیقه به پایان نیمه اول اختلاف دو تیم را به دو گل افزایش داد و پس از او رافائل لیائو در دقیقه ۷۸ نتیجه را ۳ بر صفر به سود تیم میهمان کرد.

اما این پایان کار نبود چرا که آتالانتا در دقیقه ۸۶ با گلزنی دووان زاپاتا از روی نقطه پنالتی به بازگشت به بازی امیدوار شد و گل ماریو پاشالیچ در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم تیم تحت هدایت جان‌پیرو گاسپرینی را تا مرز مساوی پیش برد، اما در نهایت شاگردان استفانو پیولی توانستند از برتری‌شان محافظت و با کسب ۱۹ امتیاز به رده دوم جدول بگردند.

این ششمین پیروزی فصل میلان و دومین باخت آتالانتا بود که تیم آبی‌و‌مشکی‌پوش برگامو را با ۱۱ امتیاز به رده هشتم جدول سری A فرستاد.

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا

 

آتالانتا میلان 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۳
۴۵۹تعداد پاس۳۶۶
۳۷۹پاس صحیح۲۷۵
۲۰سانتر۱۰
۹کرنر۵
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۰
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا

 

پخش زنده فوتبال آث میلان و آتالانتا از اینترنت

آتالانتا و میلان در چارچوب هفته سی و هشتم سری آ ایتالیا مقابل هم قرار گرفته اند. آتالانتا با دو خطای عجیب دو پنالتی به روسونری هدیه داد و فرانک کسیه با آرامش هر دو پنالتی را تبدیل به گل کرد تا طلسم آتالانتا برای میلان شکسته شود.در حالی‌که از تیم میزبان دی‌رون در دقیقه ۹۰+۲ از بازی اخراج شد.با این نتیجه تیم میلان ۷۹ امتیازی شد و نائب قهرمان گردید و به لیگ قهرمانان رسید.

با پایان پخش زنده بازی میلان آتالانتا  ، آتالانتا ۷۸ امتیازی ماند و با قرار گرفتن در رده سوم جدول، مستقیما راهی لیگ قهرمانان فصل آینده گردید تا در کنار، اینتر، میلان و یوونتوس برای عنوان بجنگد.

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا

 

آتالانتا میلان 
۷۰%مالکیت۳۰%
۱شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۱
۶۲۹تعداد پاس۲۷۱
۵۵۴پاس صحیح۱۹۳
۱۹سانتر۴
۳کرنر۰
۱۷خطا۱۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آث میلان آتالانتا

 

پخش آنلاین بازی آث میلان آتالانتا از اینترنت

تیم میلان در چارچوب هفته نوزدهم سری A ایتالیا، میزبان آتالانتا بود و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.خط دفاعی میلان به شدت متزلزل و فاجعه بود. نبود هاکان چالهان اوغلو که همیشه نظم بازی را حفظ می کرد، به چشم می خورد. با این حال بازی فوق العاده زیبای آتالانتا هم باید مورد تحسین قرار بگیرد. آن ها با استحقاق پیروز دیدار شدند.

 کریستین رومرو در دقیقه ۲۶، جوسیپ ایلیچیچ در دقیقه ۵۳ و دووان زاپاتا در دقیقه ۷۷ برای شاگردان جیان پیرو گاسپرینی گلزنی کردند با پایان پخش زنده بازی میلان آتالانتا ، میلان متحمل دومین شکست فصل خود شود.با این شکست میلان با ۴۳ امتیاز همچنان در صدر جدول سری آ باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا

 

میلان آتالانتا 
۵۰%مالکیت۵۰%
۲شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۲
۴۲۵تعداد پاس۴۱۴
۳۵۸پاس صحیح۳۴۴
۲۱سانتر۱۷
۵کرنر۷
۱۱خطا۱۴
۳آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی میلان آتالانتا

 

پخش زنده فوتبال میلان و آتالانتا امشب

در چارچوب بازی‌های هفته سی‌وششم سری‌آ ایتالیا، تیم فوتبال میلان میزبان آتالانتا بود و برابر این تیم با تساوی ۱-۱ متوقف شد.در این دیدار ابتدأ میلان با گلزنی هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۱۴ پیش افتاد و ۲۰ دقیقه بعد دووان زاپاتا گل تساوی را برای آتالانتا زد. همچنین تیم مهمان در دقیقه ۲۶ یک پنالتی به دست آورد که مالینوفسکی آن را به هدر داد.

با این نتیجه آتلانتا که در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته است و در حال حاضر در جایگاه دوم جدول قرار دارد، با تساوی مقابل میلان، احتمالا این جایگاه را از دست خواهد داد، چرا که در صورت پیروزی اینتر مقابل جنوا، نراتزوری به جایگاه دوم صعود خواهد کرد. در پایان بازی میلان و آتالانتا پخش زنده ، میلان هم ۶۰ امتیازی شد، اما نتوانست از رم رده پنجمی سبقت بگیرد و در رده ششم جدول ماند.

پخش زنده میلان آتالانتا

 

میلان آتالانتا 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۳۷۳تعداد پاس۴۰۱
۲۷۸پاس صحیح۳۰۵
۱۱سانتر۲۱
۳کرنر۷
۱۷خطا۱۲
۲آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

بازی میلان و آتالانتا پخش زنده

 

پخش بازی آث میلان و آتالانتا از اینترنت

در چارچوب هفته هفدهم سری آ ایتالیا آتالانتا در ورزشگاه برگامو به مصاف آث میلان رفت. میلان با نتیجه تحقیرآمیز ۵ بر صفر متحمل شکست شد.در این دیدار میزبان نمایش کاملا برتر نسبت به حریفش ارائه کرد و در نیمه اول با گل گومز در دقیقه ۱۰ برنده به رختکن رفت.حرکت انفرادی عالی الخاندرو گومز و عبور راحت وی از کونتی، با یک شوت بی نظیر همراه می شود تا حتی دوناروما هم نتواند مانع این گل زیبا شود.

در ادامه پخش فوتبال آث میلان و آتالانتا زنده در نیمه دوم شاگردان جاسپرینی بیشتر حمله کردند و مزد تلاش شان را گرفتند که طی آن  پاسالیچ در دقیقه ۶۱، ایلیچیچ در دقایق ۶۳ و ۷۲ و  موریل در دقیقه ۸۳ موفق به گلزنی شدند تا برتری ۵ گله میزبان برابر حریف نامی اش به ثبت برسد.

بازی میلان و آتالانتا پخش زنده

 

آتالانتا میلان 
۵۹%مالکیت۴۱%
۱۱شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۵۲۷تعداد پاس۳۶۹
۴۴۴پاس صحیح۲۹۴
۱۹سانتر۸
۵کرنر۲
۷خطا۱۲
۵آفساید۱
۲کارت زرد۴

 

فوتبال میلان و آتالانتا پخش زنده

پخش زنده فوتبال میلان و آتالانتا

در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابت های سری آ، دو تیم میلان و آتالانتا به مصاف هم رفتند.که در ابتدا آتالانتا با گل فرویلر از حریف خود پیش افتاد سپس پیاتک در دقیقه ۴۶ گل تساوی را برای میلان به ثمر رساند در نیمه دوم اما میلانی ها با گل چالهان اوغلو نتیجه بازی را ۲ بر ۱ به نفع خود تغییر دادند و گل دقیقه ۶۱ پیاتک حسن ختام بازی خوب شاگردان گتوزو بود.

با وجود این که آتالانتا در نیمه ی نخست این دیدار بازی بسیار خوبی را ارائه داد اما در ادامه پخش بازی میلان و آتالانتا آنلاین ، این تیم در ۴۵ دقیقه ی دوم بسیار افت کرد و باز شدن چندین باره ی دروازه ی این تیم نیز ، تاثیر زیادی بر روحیه بازیکنانش داشت تا این بازیکنان نتواننند از موقعیت های پیش آمده به خوبی استفاده کنند و این دیدار با برد ۱-۳ میلان به پایان برسد.

بازی میلان و آتالانتا پخش آنلاین

 

آتالانتا میلان 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۶۰۰تعداد پاس۴۰۰
۵۱۶پاس صحیح۳۱۷
۳سانتر۴
۵کرنر۲
۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۹
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش آنلاین بازی میلان و آتالانتا

برچسب‌ها: