تی وی تو
آث میلان
آاس رم

پنجشنبه ۱۶ دی ۲۱:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده آث میلان رم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان رم را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی میلان رم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال میلان و آاس رم به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان و رم را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان آاس رم را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال میلان و رم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی میلان و رم

تیم های رم و میلان در چارچوب بازی های هفته یازدهم مسابقات سری آ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود روسونری به پایان رسید. میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه رم ایجاد کنند. پس از آن نوبت بازیکنان میهمان بود که توپ و میدان را در اختیار بگیرند اما آنها نیز توفیق چندانی نداشتند.

برتری میلان ادامه داشت و بازیکنان این تیم در بیشتر لحظات بازی، توپ را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت چندان موفق نبودند تا اینکه سرانجام در دقیقه ۴۰ توانستند به گل برسند. حرکت خوب ریکاردو رودریگز از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه رم، با ضربه تمام کننده فرانک کسیه همراه شد و میلان پیش افتاد.

در دقایق پایانی نیمه اول پخش زنده بازی  آث میلان رم باز هم این میلانی ها بودند که تیم برتر میدان بودند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

 در نیمه دوم هم میلان شروع بهتری داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۵۲، ایگواین برای بار دوم دروازه رم را باز کند اما حضور به موقع کولاروف، دروازه این تیم را نجات داد.

حملات رم ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر شد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۵۹ به گل رسیدند. روی یک ارسال به محوطه جریمه میلان، توپ در یک رفت و برگشت به فدریکو فاسیو رسید و او هم با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه روسونری فرستاد.

میلانی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه ۶۴، ایگواین توانست دروازه رم را باز کند اما داور بعد از استفاده از VAR،  به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و در دقیقه ۷۷، این بار رمی ها بودند که توسط انزونزی به گل رسیدند اما باز هم ویدئوچک، این گل را مردود اعلام کرد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی میلان و رم این میلانی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و بیشتر بر بازی مسلط بودند تا اینکه سرانجام در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل رسیدند. روی پاس در عمق عالی از ایگواین، پاتریک کوترونه با اولسن تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه رم فرستاد تا میلان به سه امتیاز حساس این دیدار خانگی برسد.

 

پخش زنده بازی آث میلان رم

 

میلان آ اس رم
۵۰%مالکیت۵۰%
۶شوت در چارچوب ۳
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۳۷۷تعداد پاس۴۰۰
۳۲۷پاس صحیح۳۴۱
۲۵سانتر۹
۵کرنر۲
۱۹خطا۱۳
۲آفساید۵
۴کارت زرد۷
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی آث میلان رم

 

پخش زنده بازی آث میلان رم

آاس رم و میلان در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که در پایان میلان با نتیجه ۲-۱ به برتری رسید.میلان بازی را طوفانی آغاز کرد و در نیمه اول با تک گل کسیه به عنوان تیم برتر زمین با شایستگی به رختکن رفت. رم در نیمه دوم به بازی برگشت و رمی ها با ضربه ی ورتو کار را به تساوی کشاندند و در حالی که همه چیز متعادل پیش می رفت، اشتباه پائو لوپز، و رسیدن توپ به ربیچ  گل سه امتیازی را به تیم پیولی تقدیم کرد. در ادامه پخش زنده بازی آث میلان رم تلاش های جالوروسی برای گلزنی بی حاصل بود تا رم پس از ۹ ماه از المپیک با شکست خارج شود. میلان با این نتیجه به روند ناکامی های خود خاتمه داد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را تثبیت کرد.

 

پخش زنده بازی آث میلان رم

 

آاس رممیلان 
۵۳%مالکیت۴۷%
۸شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۵
۷مهار دروازه بان۷
۴۶۹تعداد پاس۴۰۹
۳۹۴پاس صحیح۳۴۰
۲۴سانتر۱۲
۵کرنر۸
۱۴خطا۹
۱آفساید۴
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آث میلان رم

 

پخش زنده فوتبال آث میلان رم

تیم های میلان و رم در دیداری جذاب و تماشایی در هفته ی پنجم سری آ ایتالیا ، به تساوی ۳-۳ رسیدند. میلانی ها بازی را هجومی آغاز کردند و تنها ۲ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل اول رسیدند. پاس عالی رافائل لیائو به پشت مدافعان رم به زلاتان رسید و او هم با یک ضربه ساده دروازه را باز کرد.بعد از این گل بازی متعادل شد و در دقیقه ۱۰، چیزی نمانده بود که ژکو دروازه میلان را باز کند اما حضور به موقع کیائر، دروازه روسونری را نجات داد.اما حملات رمی ها سرانجام در دقیقه ۱۴ نتیجه داد و این تیم به گل تساوی رسید. روی ضربه کرنر لورنزو پلگرینی بود که توپ با خروج اشتباه تاتاروسانو به ژکو رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازی متعادل شد و در دقیقه ۱۰ پخش زنده بازی آث میلان و رم ، چیزی نمانده بود که ژکو دروازه میلان را باز کند اما حضور به موقع کیائر، دروازه روسونری را نجات داد.بعد از این گل هم بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال زدن گل بعدی بودند.در دقیقه ۲۹، توپ پشت محوطه جریمه به تئو هرناندز رسید و او هم با یک ضربه محکم می توانست بار دیگر میلان را پیش بیندازد اما توپ در بین راه به بازیکنان حریف برخورد کرد و به بیرون رفت.یک دقیقه نوبت رومانیولی بود که با یک ضربه سر دروازه رم را تهدید کند اما این بار میرانته با یک واکنش خوب دروازه جالوروسی را نجات داد. در دقیقه ۳۱، روی ضربه کرنر چالهان اوغلو، کیائر می توانست میلان را پیش بیندازد اما ضربه سر او هم به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول فوتبال زنده بازی میلان و آ اس رم ، باز هم این میلان بود که حملات خطرناک تری ترتیب داد اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

نیمه دوم را هم میلانی ها بهتر آغاز کرد و بار دیگر تنها به دو دقیقه زمان نیاز داشتند تا به گل برسند. این بار هم روی حرکت دیدنی لیائو و پاس در عرض او بود که سائل ماکرز با یک شوت محکم کار را تمام کرد.رمی ها خیلی زود می توانستند کار را به تساوی بکشند اما ژکو که روی یک ضد حمله صاحب موقعیت شده بود، نتوانست دروازه میلان را باز کند.حملات دو تیم ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه ۶۹ رم صاحب یک ضربه پنالتی شد.

در ادامه پخش زنده بازی میلان و آث رم ، بن ناصر در تلاش برای کنترل یک توپ سرگردان در محوطه جریمه میلان باعث سرنگون شدن پدرو شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. وِرِتو پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست تاتاروسانو، توپ را به گوشه دروازه فرستاد. بعد از این گل این میلانی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه ۷۹ به گل سوم رسیدند. این بار چالهان اوغلو بود که توسط مانچینی سرنگون شد و داور بار دیگر اعلام پنالتی کرد. زلاتان که مامور زدن ضربه شد، با فریب میرانته، گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و در دقیقه ۸۴ رم به گل تساوی رسید. این بار هم روی یک ضربه کرنر بود که با اشتباه زلاتان، توپ روی تیر دوم به کومبالا رسید و او هم به راحتی دروازه میلان را باز کرد.

چیزی نمانده بود که میلان در دقیقه ۸۷ به گل چهارم برسد اما ضربه سر فرانک کسیه دقیقا به جایی رفت که میرانته حضور داشت. تلاش تیم میزبان برای رسیدن به گل برتری تا آخرین ثانیه های بازی ادامه داشت اما ضربه سر رومانیولی روی ارسال دیدنی چالهان اوغلو راهی به دروازه رم پیدا نکرد و این بازی تماشایی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو

 

آث میلان آ اس رم
۵۳%مالکیت۴۷%
۸شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۵
۵۰۰تعداد پاس۴۳۳
۴۳۴پاس صحیح۳۷۰
۱۶سانتر۱۵
۷کرنر۷
۱۴خطا۱۵
۷آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

گزارش زنده بازی آث میلان رم

 

پخش بازی زنده رم و میلان

در هفته ی بیست و هشتم لیگ سری آ ایتالیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های میلان و آ اس رم به دیدار یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار کمی خشن تر از حد معمول ادامه یافت اما با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. ۴۵ دقیقه ی دوم ، میلان تیم غالب میدان بود . از تمام حملات این تیم ، تنها ضربه ی ربیچ در دقیقه ی ۷۶ وارد دروازه ی آ اس رم شد . این گل باعث عصبانی شدن بازیکنان حریف شد . آن ها فشار را بر دروازه ی میلان زیاد کرد. اما اشتباه بازیکنان آ اس رم سبب شد داور یک ضربه ی ایستگاهی به نفع میلان اعلام کند. ضربه ی چالهان اوغلو در دقیقه ی ۸۹ برای بار دوم وارد دروازه ی آ اس رم شد تا این رقابت با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو

 

میلان آ اس رم
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۵۵۰تعداد پاس۴۰۴
۴۷۵پاس صحیح۳۳۴
۱۸سانتر۲۴
۵کرنر۶
۹خطا۱۷
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو

 

پخش فوتبال میلان رم زنده

در خلال دیدار های رفت لیگ سری آ ایتالیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های میلان و آ اس رم به دیدار یکدیگر رفتند . ۴۵ دقیقه ی ابتدایی با گل ژکو در دقیقه ی ۳۸ به خوبی برای آ اس رمی ها به پایان رسید اما با آغاز نیمه ی دوم میلان سعی کرد تیم غالب میدان باشد و اختلاف امتیاز را به حداقل برساند. این اتفاق در دقیقه ی ۵۵ با گل هرناندز به وقوع پیوست اما ادامه دوامی نیافت. آ اس رم برای برد به میدان آمده و اصلا قصد کوتاه آمدن نداشت. نتیجه ی این بازی به سرعت در دقیقه ی ۵۸ و گل زانیولو به ۲-۱ تغییر کرد. در ادامه هم بازیکنان این تیم به میلان اجازه ی عبور از خط دفاعی خود را ندادند تا تیمشان با ۲ گل پیروز میدان شناخته شود.

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو

 

آ اس رممیلان
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۳۴۷تعداد پاس۴۷۵
۲۸۲پاس صحیح۴۰۷
۱۱سانتر۲۲
۴کرنر۸
۱۳خطا۱۷
۲آفساید۱
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو

پخش بازی میلان و رم زنده

در یکی از پر بیننده ترین رقابت های لیگ سری آ ایتالیا ، در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تیم های آ اس رم و میلان به مصاف هم رفتند. این دو تیم در طول ۹۰ دقیقه مبارزه ، توانستند بازی خوب و تماشایی را از خود به نمایش بگذارند و در نهایت با نتیجه ی ۱-۱ زمین را ترک کنند. در طول این رقابت شاهد حملات زیاد ، فشار بالا بر دروازه ی دو تیم و برخورد خشن بازیکنان بودیم. گل اول این دیدار در دقیقه ی ۲۶ با شوت مستقیم پیاتک ، وارد دروازه ی آ اس رم شد تا این نیمه با برتری میلان به پایان رسد. با آغاز نیمه ی دوم اما آ اس رمی ها فورا حساب کار را به تساوی رساندند. درست در دقیقه ی ۴۷ بود که زانیولو ضربه ی خود را وارد دروازه ی میلان کرد تا تیم مهمان از پیروزی جا بماند. در ادامه ، ورود بازیکنان تازه نفس نیز نتوانست به کسب امتیاز دو تیم کمک کند و این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو

 

آ اس رممیلان
۴۴%مالکیت۵۶%
۷شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۷
۳۸۴تعداد پاس۵۲۴
۳۰۸پاس صحیح۴۵۶
۷سانتر۳
۱۰کرنر۲۱
۸ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۹
۴آفساید۳
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال میلان رم – تی وی تو