تی وی تو
آتالانتا
ونتزیا

چهارشنبه ۲۲ دی ۲۰:۰۰

پخش زنده کوپا ایتالیا

فوتبال زنده آتالانتا و ونتزیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی آتالانتا و ونتزیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آتالانتا و ونتزیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آتالانتا و ونتزیا امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده آتالانتا و ونتزیا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آتالانتا ونتزیا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آتالانتا ونتزیا را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آتالانتا ونتزیا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آتالانتا و ونتزیا را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال آتالانتا ونتزیا، شما می توانید بازی آتالانتا و ونتزیا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آتالانتا و ونتزیا

در هفته پانزدهم از رقابتهای سری آ ایتالیا تیم آتالانتا موفق شد با نتیجه چهار بر صفر تیم ونتزیا را شکست دهد . در نیمه اول این دیدار ماریو پاسالیچ هافبک کروات تیم آتالانتا در دقایق ۷ و ۱۲ توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند و آتالانتا این نیمه را با همین دو گل به پایان رساند .

ونتزیا که برای جبران نتیجه و گرفتن حداقل امتیاز از این حریف قدرتمند در نیمه دوم پا به میدان گذاشته بود برای بار سوم هم دروازه اش باز شد . کوپمینرس هافبک هلندی آتالانتا درد دقیقه ۵۷ زننده گل سوم تیمش بود . در ادامه گزارش زنده بازی آتالانتا و ونتزیا نیز پاسالیچ برای بار سوم توانست در این دیدار گلزنی کند و در دقیقه  ۶۷ گل چهارم تیمش را وارد دروازه حریف کرد .

بعد از این گل شاگردان گاسپرینی سرمربی آتالانتا سعی در آرام کردن جریان بازی و حفظ نتیجه داشتند که در این امر کاملا موفق بودند . در نهایت نیز توانستند در این دیدار خانگی به پیروزی و سه امتیاز برسند . 

پخش زنده فوتبال آتالانتا و ونتزیا

 

آتالانتاونتزیا
۵۹مالکیت۴۱
۶شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۶۱۳تعداد پاس۴۲۳
۵۳۵پاس صحیح۳۴۰
۱۱سانتر۱۰
۴کرنر۲
۱۱خطا۹
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آتالانتا و ونتزیا