تی وی تو

پخش زنده فوتبال آتالانتا میتیولن

آتالانتا میدیولن

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی آتالانتا میتیولن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آتالانتا میتیولن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آتالانتا میتیولن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آتالانتا – میتیولن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آتالانتا میتیولن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آتالانتا میتیولن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آتالانتا میتیولن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آتالانتا میتیولن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آتالانتا میتیولن – ۳۰ مهر ۹۹

در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۱-۲۰۲۰ از گروه D تیم های آتالانتا و میتیولن با هم دیدار کردند . این بازی با برد آتالانتا با نتیجه ۰ بر ۴ پایان یافت . گل اول بازی در دقیقه ۲۶ توسط دوان زاپاتا به ثبت رسید. سپس در دقیقه ۳۶ آلخاندرو گومز زننده ی گل دوم آتالانتا نام گرفت . اما این پایان کار آتلانتا ای ها نبود. این تیم درست چند دقیقه ی قبل از پایان نیمه ی نخست ، گل سوم بازی در دقیقه ۴۲ توسط لوئیس موریل وارد دروازه ی میتیولن شد تا آتلانتا به برتری ۳-۰ برسد.  در ۴۵ دقیقه ی بعدی روند بازی کمی کند شد و از حملات کوبنده ی آتلانتا ای ها خبری نبود. سرانجام گل چهارم بازی در دقیقه ۸۸ توسط الکسی میرانچوک به ثبت رسید و این تیم موفق شد با برتری ۴-۰ ، پیروز قاطع این میدان باشد.

 

میتیولن آتالانتا
۴۷% مالکیت ۵۳%
۳ شوت در چارچوب  ۱۰
۶ شوت خارج از چارچوب ۶
۶ مهار دروازه بان ۳
۴۳۸ تعداد پاس ۴۸۳
۳۵۴ پاس صحیح ۳۹۸
۱۸ سانتر ۱۵
۴ کرنر ۵
۱۰ خطا ۱۲
۰ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۹ بهمن

بازیهای جمعه ۱۰ بهمن

بازیهای شنبه ۱۱ بهمن

بازیهای یکشنبه ۱۲ بهمن