تی وی تو
آتالانتا
لایپزیش

پنجشنبه ۲۵ فروردین ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

بازی زنده آتالانتا و لایپزیش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی آتالانتا و لایپزیش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آتالانتا و لایپزیش امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آتالانتا و لایپزیش

اگر برای دیدن فوتبال زنده آتالانتا و لایپزیش به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آتالانتا لایپزیش را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آتالانتا لایپزیش را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آتالانتا لایپزیش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آتالانتا و لایپزیش را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال آتالانتا لایپزیش، شما می توانید بازی آتالانتا و لایپزیش زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی آتالانتا و لایپزیش

از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، لایپزیش و آتالانتا به تساوی رسیدند تا سرنوشت تیم صعودکننده به بازی برگشت گره بخورد . لایپزیش در ردبول آرنا میزبان آتالانتا بود.

 این دیدار با شروع خوب برگامویی‌ها همراه شد و آن‌ها با گل موریل از حریف جلو افتادند.

 تلاش لایپزیش در طول پخش زنده بازی آتالانتا و لایپزیش برای بازگشت به مسابقه در اوایل نیمه دوم نتیجه داد و ویلی اوربان چند ثانیه پس از پنالتی از دست رفته آندره سیلوا، دروازه موسو را باز کرد. در نهایت این دیدار جذاب با تساوی ۱-۱ همراه شد تا دیدار برگشت در برگامو تکلیف همه‌چیز را روشن کند.

پخش زنده بازی آتالانتا و لایپزیش

 

لایپزیش آتالانتا 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۵
۵۹۱تعداد پاس۴۵۹
۵۰۰پاس صحیح۳۶۶
۱۲سانتر۲۰
۴کرنر۹
۷خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آتالانتا و لایپزیش