تی وی تو
آتالانتا
تورینو

پنجشنبه ۱۶ دی ۱۹:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده آتالانتا تورینو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آتالانتا تورینو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آتالانتا تورینو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آتالانتا و تورینو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آتالانتا تورینو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی آتالانتا تورینو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آتالانتا تورینو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آتالانتا تورینو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آتالانتا و تورینو

در هفته نخست از لیگ برتر ایتالیا موسوم به سری آ جدال دو تیم آتالانتا و تورینو با برتری دو بر یک آتالانتا همراه بود . تیم آتالانتا در این دیدار موفق شد در دقیقه ۶ و توسط لوئیس موریل کلمبیایی به گل اول خود برسد . تورینو که در زمین خودی بازی میکرد نمیخواست که در این دیدار امتیازی را از دست دهد و بعد از گل زود هنگامی که دریافت کرد فشار حملات خود را روی دروازه آتالانتا به شدت افزایش داد اما موفق نشد به گل دست پیدا کند و نیمه اول با برتری یک گله آتالانتا به اتمام رسید .

در نیمه دوم و بعد از گذشت سی و چهار دقیقه تورینو موفق شد گل تساوی را وارد دروازه آتالانتا کند . آندره آ بلوتی مهاجم خطرناک و گلزن تورینو که در دقیقه شصت و پنج به میدان آمده بود موفق شد در دقیقه ۷۹ گل اول تیمش را به ثمر رساند و حساب کار را به تساوی کشاند .

اما این پایان پخش زنده بازی آتالانتا تورینو نبود و روبرتو پیکولی در دقیقه ۹۳ گل دوم و برتری تیم آتالانتا را وارد دروازه امپولی کرد و. دیگر فرصتی برای جبران تورینو باقی نگذاشت . در نهایت هم این آتالانتا بود که با برتری دو بر یک به سه امتیاز نخست خود در این فصل دست یافت 

پخش زنده بازی آتالانتا تورینو

 

تورینوآتالانتا
۴۸مالکیت۵۲
۸شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۶
۳۸۰تعداد پاس۴۱۸
۲۷۹پاس صحیح۲۹۸
۱۶سانتر۴
۵کرنر۱
۱۷خطا۱۳
۰آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی آتالانتا تورینو