تی وی تو
فوتبال  آتالانتا اسپورتینگ لیسبون زنده

فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون زنده

پخش زنده فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون امروز پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های آتالانتا و اسپورتینگ لیسبون بازی خواهند داشت. آتالانتا مقابل اسپورتینگ لیسبون را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده آتالانتا و اسپورتینگ لیسبون و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به
آتالانتا
اسپورتینگ لیسبون

پنجشنبه ۲۴ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون امروز پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های آتالانتا و اسپورتینگ لیسبون بازی خواهند داشت. آتالانتا مقابل اسپورتینگ لیسبون را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آتالانتا و اسپورتینگ لیسبون و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آتالانتا اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون

۹ آذر ۱۴۰۲

تیم های اسپورتینگ و آتالانتا در هفته پنجم لیگ اروپا با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با خشونت زیادی از بازیکنان آتالانتا همراه بود اما در نهایت این تیم موفق شد با ضربه ای از اسکاماکا به برتری ۱-۰ رسیده و راهی رختکن شود.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون ادواردز این برتری را از حریف گرفت و بازی به تساوی رسید. پس از این گل شاهد تلاش بازیکنان دو تیم برای کسب برتری بودیم اما این اتفاق تا پایان بازی رخ نداد و در نهایت دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون

آتالانتااسپورتینگ
۴۳٪مالکیت۵۷٪
۳شوت در چارچوب۲
۳شوت خارج چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۴۹۶تعداد پاس۶۳۹
۴۰۰تعداد پاس صحیح۵۶۰
۷سانتر۸
۲کرنر۲
۱۷خطا۷
۴آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال آتالانتا اسپورتینگ لیسبون