تی وی تو
یوونتوس
آاس رم

یکشنبه ۱۹ دی ۲۱:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده یوونتوس و رم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده بازی یوونتوس و رم را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس رم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رم و یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس و رم را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس رم را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس رم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس و رم

یوونتوس و آ اس رم از هفته هشتم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۱ بر ۰ یوونتوس خاتمه یافت. در دقیقه ی ۱۶ نیمه ی نخست ، خوان کوادرادو با پاسی بلند، منطقه بازی را عوض کرد و توپ را به ماتیا دی شیلیو رساند. مدافع چپ یوونتوس نیز یک سانتر دقیق به گوشه محوطه شش قدم فرستاد. سانتر دی شیلیو با ضربه سر بنتانکور همراه شد و روی پاتریسیو دروازه اش را باز شده دید. ضربه سر بنتانکور با سر مویزه کین برخوردی جزئی داشت و گل به نام مویزه کین ثبت شد.

در ادامه ی پخش زنده بازی یوونتوس و رم رم تمام تلاشش را برای جبران این اختلاف امتیاز به کار گرفت و در نهایت در دقیقه ی ۴۴ روی اشتباه کیه لینی، آبراهام وارد محوطه جریمه یووه شد و در آستانه گلزنی بود اما دنیلو با یک تکل، او را سرنگون کرد. در ادامه مخیتاریان با خطا توسط شزنی متوقف شد داور سریعا پنالتی گرفت، این در حالی است که پس از سوت داور توپ وارد دروازه یوونتوس شد. وویچک شزنی ضربه زمینی جردن ورتو از روی نقطه پنالتی را مهار کرد و تنها امید رمی ها ناامید شد. در نیمه ی دوم بازی هجومی دنبال شد اما شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا در نهایت با اتمام فوتبال  زنده یوونتوس و رم یوونتوس به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی یوونتوس و رم

 

یوونتوس  آ اس رم
۴۸%مالکیت۵۲%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۴۸۴تعداد پاس۵۱۴
۴۱۴پاس صحیح۴۵۰
۹سانتر۲۳
۰کرنر۶
۱۸خطا۱۳
۳آفساید۳
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی یوونتوس و رم

 

پخش زنده بازی یوونتوس و رم

یوونتوس و آاس رم در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۰ یوونتوس خاتمه یافت.کریستیانو رونالدو در دقیقه ۱۳ گلزنی کرد تا یووه با برتری به رختکن برود. در نیمه دوم هم بانوی پیر با گل به خودی راجر آیبانز در دقیقه ۷۰ به گل دوم دست یافت.

در نهایت  با پایان گزارش زنده بازی یوونتوس رم یوونتوس با این پیروزی، ۴۲ امتیازی شد و با سبقت از رُم، به جایگاه سوم جدول سری A رسید. یووه اکنون با تیم‌های اینتر و میلان به ترتیب ۵ و ۴ امتیاز فاصله دارد. جالوروسی هم به رده چهارم جدول مسابقات سقوط کرد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس رم

 

یوونتوس  آاس رم
۴۸%مالکیت۵۲%
۲شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۱
۵۱۶تعداد پاس۵۳۰
۴۴۴پاس صحیح۴۵۸
۳سانتر۲۸
۲کرنر۹
۹خطا۱۳
۶آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس رم

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و رم

در مهمترین دیدار هفته دوم رقابت‌های سری آ ایتالیا، تیم آ اس رم در ورزشگاه المپیکو میزبان یوونتوس بود که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.در این بازی که نیمه اول آن دو طرف محتاطانه عمل کردند، وِرِت‌اوت از روی پنالتی در دقیقه ۳۱ میزبان را پیش انداخت اما در سوی مقابل کریستیانو رونالدو نیز از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشید.خوشحالی تورینی‌ها زیاد دوام نیاورد زیرا وِرِت‌اوت در دقیقه ۴۵+۱ نتیجه را ۲-۱ ساخت تا کار شاگردان پیرلو در نیمه دوم سخت شود.

در نیمه دوم پخش زنده یوونتوس و رم بازیکنان میهمان به حملات شان افزودند اما ضرر کردند زیرا رابیوت که در دقیقه ۳۰ کارت زرد گرفته بود در دقیقه ۶۲ کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد.بیانکونری که ده نفره شده بود در نهایت به نتیجه دلخواه نیز رسید که کریستیانو روی پاس دانیلو در دقیقه ۶۹ کار را به تساوی ۲-۲ کشاند.این نتیجه تا پایان بازی تغییر نکرد و سرانجام دو طرف به تساوی ۲-۲ رضایت دادند تا هر کدام ۱ امتیاز کسب کنند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو

 

آ اس رم یوونتوس 
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۴۰۵تعداد پاس۶۰۱
۳۴۴پاس صحیح۵۳۱
۱۴سانتر۱۹
۵کرنر۷
۱۹خطا۹
۰آفساید۴
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و رم

در هفته ی سی و هشتم رقابت های سری آ  ایتالیا تیم یوونتوس در ورزشگاه خود میزبان تیم آ.اس.رم بود. نیمه ی نخست این رقابت جذاب با درخشش یوونتوس و گل اول این تیم توسط هیگواین آغاز شد.  تیم رم که وقت کافی برای جبران داشتند نیز حملات خود را آغاز کردند و در دقیقه ی ۲۳ کالینیچ با دریافت پاس پروتی گل تساوی این بازی را به ثبت رساند.  اما این پایان حملات رم نبود ، پروتی در یک ضربه ی ایستگاهی موفق شد برای بار دوم دروازه ی یوونتوس را بشکافد و نتیجه را به ۱-۲ تغییر دهد. 

با شروع نیمه ی دوم پخش زنده یوونتوس و رم ، ساری به سرعت آرایش تیم خود را تغییر داد و مدافعان تازه نفس را به بازی وارد کرد تا جلوی حملات سنگین رم بر دروازه اش را بگیرد اما این حرکت کارگر نشد و دروازه ی یووتوس برای بار سوم توسط پروتی گشوده شد. در ادامه ی این رقابت هیچ یک از تیم ها موفق به گلزنی نشدند و بازی با نتیجه ی ۳-۱ با پیروزی آ.اس.رم به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو

یوونتوسآ.اس.رم
۵۶%مالکیت۴۴%
۳شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۵۶۱تعداد پاس۴۳۹
۵۱۳پاس صحیح۳۸۰
۱۶سانتر۱۰
۶کرنر۵
۱۰خطا۱۱
۲آفساید۰
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو

پخش بازی یوونتوس و رم زنده

در مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا ، یوونتوس با آ.اس.رم به رقابت پرداخت و توانست با نتیجه ی ۳-۱ و گذشتن از سد این تیم به مرحله ی بعد صعود کند. نیمه ی اول این بازی با درخشش یوونتوس همراه شد و این تیم توانست در ۴۷ دقیقه ( ۲ دقیقه وقت اضافه ) ۳ بار دروازه ی رم را در هم بشکند. گل اول این تیم را ستاره ی دنیای فوتبال ، کریستیانو رونالدو با دریافت پاس هیگواین به ثبت رساند و درست دوازده دقیقه بعد بنتانکور نیز به دروازه ی رم حمله کرد و توپ را برای بار دوم به دروازه ی این تیم وارد کرد.

غفلت بازیکنان رم از بونوچی سبب شد این بازیکن با نفوذ به خط دفاعی رم گل سوم را نیز در وقت اضافه ی نیمه ی اول پخش بازی زنده یوونتوس و رم وارد دروازه ی حریف کند تا بارسلونا پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم رم که از این کامبک یوونتوس حسابی گیج بود ، آرایش دفاعی به خود گرفت اما ناگهان اشتباه دروازه بان یوونتوس ، بوفون و گل به خودی وی سبب شد تا این تیم به نتیجه ی ۱-۳ دست یابد. در ادامه اتفاق خاص دیگری در بازی رخ نداد و این رقابت با نتیجه ی ۳-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو

یوونتوسآ.اس.رم
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۲
۶۳۸تعداد پاس۵۸۲
۵۵۵پاس صحیح۵۰۷
۱۳سانتر۱۴
۵کرنر۲
۱۲خطا۱۴
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو
پخش زنده بازی یوونتوس رم-۲۲ دی ۹۸

استادیوم المپیک رم در خلال بازی های هفته ی نوزدهم رقابت های سری آ ایتالیا شاهد رقابت یوونتوس و آ.اس.رم بود. در این بازی جذاب یوونتوس توانست با کسب نتیجه ی ۲-۱ بر مهمان خود پیروز شود.  یوونتوس که در نیمه ی اول شروعی طوفانی داشت ، در دقیقه ی ۳ توسط دمیرال و در دقیقه ی ۱۰ توسط کریستیانو رونالدو به برتری ۲-۰ رسید . بازیکنان رم که حسابی از این اتفاق شوک بودند در ادامه ی بازی سعی کردند هر طور شده مانع نفوذ بازیکنان یوونتوس به خط دفاعی خود شوند.

در نیمه ی دوم بازی زنده یوونتوس و رم این بازی پروتی موفق شد با یک گل در دقیقه ی ۶۸ اختلاف تیمش را با یوونتوس کمتر کند اما ساری دست از حمله بر نداشت . وی مهاجمان تازه نفس را وارد زمین کرد تا فشار را بر دروازه ی رم بیشتر کند . علی رغم تلاش دو تیم برای کسب امتیاز و گلزنی اتفاق جالبی در این نیمه روی نداد و بازی با نتیجه ی ۲-۱ به نفع یوونتوس به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو

آ.اس.رمیوونتوس
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۴۹۷تعداد پاس۴۶۶
۴۴۰پاس صحیح۳۹۹
۴۶سانتر۷
۱۳کرنر۲
۱۲خطا۱۳
۰آفساید۷
۶کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس رم – تی وی تو