تی وی تو
فوتبال  رم کالیاری زنده

فوتبال رم کالیاری زنده

آاس رم
کالیاری

دوشنبه ۱۶ بهمن ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال رم کالیاری امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ . در چارچوب رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های رم و کالیاری بازی خواهند داشت. رم مقابل کالیاری را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آاس رم کالیاری امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال آاس رم و کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی رم کالیاری

۲۶ دی ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته بیست و دوم سری آ ، تیم های آ‌اس‌رم و کالیاری با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار از سمت دو تیم به خشونت کشیده شد و در نهایت این سرجیو اولیویرا بود که موفق شد در دقیقه ۳۳ با ضربه ای دیدنی دروازه کالیاری را باز کرده و رم را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال رم کالیاری علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، آ‌اس‌رم با نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده بازی رم و کالیاری

آ‌اس‌رم کالیاری 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۵۳۱تعداد پاس۳۹۴
۴۲۵پاس صحیح۲۷۶
۱۰سانتر۲۴
۱کرنر۱
۱۳خطا۱۸
۲آفساید۲
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی رم و کالیاری

پخش زنده فوتبال رم و کالیاری

۵ آبان ۱۴۰۰

کالیاری و آ اس رم در هفته ی دهم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم لئوناردو پاوولتی در دقیقه ۵۳ برای کالیاری گل زد اما رابرت آیبانز و لورنزو پلگرینی در دقایق ۷۱ و ۷۸ برای رم گلزنی کردند تا در پایان پخش زنده بازی رم و کالیاری با نتیجه ۲ بر یک به سود آاس رم خاتمه یابد.

پخش زنده بازی آاس رم و کالیاری

 

کالیاری  آ اس رم 
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۱۳
۱مهار دروازه بان۴
۳۱۵تعداد پاس۴۳۹
۲۳۸پاس صحیح۳۷۴
۱۹سانتر۳۵
۲کرنر۱۰
۱۶خطا۱۶
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی آاس رم و کالیاری

 

مکان تماشای بازی رم و کالیاری

۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

کالیاری و آاس رم از هفته سی و سوم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۲ کالیاری خاتمه یافت. کالیاری خیلی زود در دقیقه ی ۴ به گل رسید اما رمی ها موفق شدند در دقیقه ی ۱۱ کار را به تساوی بکشانند تا هر دو تیم نیمه ی دوم را با تساوی ۱-۱ آغاز کنند.

در نیمه ی دوم این مارین بود که موفق شد ضربه اش را درون دروازه ی حریف جای دهد و پس از آن پدرو برای بار سوم دروازه ی رم را باز کرد و تمام تلاش رم برای کاهش این اختلاف ضربه ی فازیو بود که با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی رم و کالیاری درون دروازه ی کالیاری جای گرفت تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

در ادامه باید اضافه کرد که تیم فونسکا که چند هفته پیش در رتبه سوم سری آ بود، اکنون رتبه هفتمی خود را هم در خطر می بیند. کالیاری با این برد از منطقه خطر خارج شد و به رتبه هفدهم سری آ صعود کرد.

 

پخش زنده بازی آاس رم و کالیاری

 

کالیاری آاس رم
۲۸%مالکیت۷۲%
۶شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۲۳۸تعداد پاس۵۹۷
۱۷۱پاس صحیح۵۲۰
۱۳سانتر۲۵
۴کرنر۱۰
۱۴خطا۱۷
۴آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آاس رم و کالیاری

 

پخش آنلاین بازی رم و کالیاری

۳ دی ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی چهاردهم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آ اس رم و کالیاری با هم دیدار کردند. در دقیقه ی ۱۱ نیمه ی نخست بود که دروازه ی کالیاری با ضربه ی ورتو باز شد تا نیمه ی نخست با برتری ۱-۰ رم به پایان برسد. در نیمه ی دوم ، سرعت بازی و تعداد حملات افزایش یافت . در دقیقه ی ۵۹ پدرو گل تساوی را به ثمر رساند اما در دقیقه ی ۷۱ با ضربه ی ژکو و در دقیقه ی ۷۷ با ضربه ی مانچینی باز هم رمی ها به برتری ۱-۳ رسیدند.

در ادامه تلاش های کالیاری برای ثبت امتیاز به جایی نرسید اما در دقیقه ی ۱ وقت اضافه بود که باز هم پدرو موفق شد ضربه ی ایستگاهی این تیم را به گل دوم بدل سازد تا این دیدار با برتری ۳-۲ رم به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی رم و کالیاری

 

آ اس رمکالیاری 
۶۲%مالکیت۳۸%
۸شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۵
۵۳۵تعداد پاس۳۲۵
۴۵۲پاس صحیح۲۴۵
۱۸سانتر۸
۶کرنر۰
۱۸خطا۲۰
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

گزارش زنده بازی رم و کالیاری

 

پخش بازی رم و کالیاری زنده

۲۲ شهریور ۱۳۹۹

تیم کالیاری در یک بازی دوستانه بین المللی در شهر خود میزبان تیم آ اس رم بود. در این بازی پرل و جذاب ، دو تیم ضمن به نمایش گذاشتن رقابتی دیدنی موفق شدند با نتیجه ی ۲-۲ دست پیدا کنند. نیمه ی نخست این دیدار با گل های روگ در دقیقه ی ۳۸ و والوکیویچز در دقیقه ی ۴۳ به پایان رسید تا کالیاری با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم رم تمام تلاشش را برای جبران این اختلاف امتیاز به کار گرفت که و سرانجام با گل های اوندر در دقیقه ی ۶۱ و مخیتاریان در دقیقه ی ۶۳ خیلی زود توانست حساب کار را به تساوی ۲-۲ بدل کند.

در ادامه پخش زنده فوتبال رم و کالیاری اما بازی روند کندی به خود گرفت و دیگر اتفاق خاصی روی دروازه  های دو تیم رخ نداد تا این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال رم و کالیاری

 

پخش زنده فوتبال رم کالیاری – تی وی تو

 

پخش فوتبال رم و کالیاری زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های کالیاری و آ اس رم با هم دیدار کردند. این بازی پرگل در نهایت با نتیجه ی ۴-۳ و برد آ اس رم به پایان رسید. در ابتدای نیمه ی نخست این کالیاری بود که با ضربه ی پدرو در دقیقه ی ۲۸ به برتری رسید اما این برتری مدت زمان زیادی دوام نیاورد زیرا که درست یک دقیقه ی بعد ، کالینیچ ضربه ی خود را وارد دروازه کرد تا دو تیم به تساوی ۱-۱ برسند. سپس در دقیقه ی ۴۱ همین بازیکن دبل کرد و گل دوم تیمش را نیز به ثبت رساند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده فوتبال رم و کالیاری ، برتری رمی ها ادامه داشت و این تیم بازی را در دست گرفته بود. کلایورت در دقیقه ی ۶۴ برای بار سوم دروازه ی کالیاری را باز کرد تا بازیکنان این تیم را در شوک بزرگی فرو برد. کالیاری ها که تمام تلاش خود را برای جبران به کار گرفته بودند در دقیقه ی ۷۵ با ضربه ی پریرو نتیجه را به ۳-۲ بدل کردند که البته این گل نیز با ضربه ی مخیتاریان که در دقیقه ی ۸۱ وارد دروازه ی کالیاری شد به باد رفت.

البته بازیکنان کالیاری به شدت سعی کردند روحیه ی خود را حفظ کنند و از این رو بود که با اعلام یک ضربه ی ایستگاهی به نفع تیمشان ، عزم خود را جزم کرده تا آن را به گل تبدیل کنند. پدرو پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای در دقیقه ی ۸۹ آن را وارد دروازه ی رم کرد تا این دیدار در نهایت با نتیجه ی ۳-۴ و برد رم به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رم و کالیاری

 

کالیاری آ اس رم
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۱۱
۰شوت خارج از چارچوب۵
۷مهار دروازه بان۳
۴۳۸تعداد پاس۳۳۱
۳۶۹پاس صحیح۲۶۶
۲۱سانتر۱۶
۲کرنر۷
۱۴خطا۱۲
۴آفساید۲
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال رم و کالیاری

پخش آنلاین بازی رم و کالیاری

آدر دیداری از هفته هفتم سری A، رم میزبان کالیاری بود و مقابل این تیم به تساوی یک بر یک دست یافت.جائو پدرو در دقیقه ۲۵ از روی نقطه پنالتی برای کالیاری گلزنی کرد و ۶ دقیقه بعد چپیتلی بازیکن این تیم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا با تساوی یک بر یک در نیمه نخست به پایان برسد.بازی با تساوی یک بر یک در حال پیگیری بود که کالینیچ در دقیقه ۹۰ پخش آنلاین بازی رم و کالیاری گل دوم رمی‌ها را به ثمر رساند هر چند این گل در بازبینی ویدیویی مردود اعلام شد.این سومین تساوی رمی‌ها در فصل جاری بود و با این نتیجه مجموع امتیازات یاران فونسکا به عدد ۱۲ رسید.

پخش آنلاین بازی رم و کالیاری

 

آ اس رمکالیاری 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۷۶تعداد پاس۲۸۷
۴۸۵پاس صحیح۱۹۵
۲۰سانتر۹
۷کرنر۱
۱۸خطا۱۱
۱آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش آنلاین بازی رم و کالیاری

برچسب‌ها: