تی وی تو
آاس رم
ونتزیا

شنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال رم ونتزیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی آاس رم و ونتزیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم و ونتزیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رم و ونتزیا

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال آاس رم و ونتزیا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رم ونتزیا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رم ونتزیا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال آاس رم ونتزیا، شما می توانید بازی آاس رم و ونتزیا زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی آاس رم ونتزیا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال آاس رم و ونتزیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم و ونتزیا

از هفته دوازدهم مسابقات سری آ ایتالیا، رم در ونیز مقابل ونتزیا قرار گرفت که این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود تیم میزبان به پایان رسید. ونتزیا در دقیقه سه پیش افتاد و اگر چه شاگردان مورینیو توانستند بازی را برگردانند و در پایان نیمه اول برنده به رختکن رفتند اما در ادامه ی پخش زنده بازی رم ونتزیا ونتزیا توانست به خودش بیاید و پیروز میدان شود. این تنها سومین برد ونتزیا در مسابقات این فصل سری آ بود.

 

پخش زنده بازی آاس رم ونتزیا

 

آ اس رمونتزیا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۱۱
۴شوت خارج از چارچوب۸
۷مهار دروازه بان۴
۳۱۱تعداد پاس۴۷۷
۲۴۵پاس صحیح۳۸۹
۱۴سانتر۳۳
۴کرنر۱۱
۱۲خطا۱۸
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آاس رم ونتزیا