تی وی تو
فوتبال  رم ورونا زنده

فوتبال رم ورونا زنده

پخش زنده بازی رم و ورونا . امروز شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های آث رم و ورونا بازی خواهند داشت. ورونا مقابل رم را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی رم و ورونا ۴ شهریور ۱۴۰۲ تیم های آ‌اس‌رم و هلاس ورونا در
آاس رم
ورونا

شنبه ۳۰ دی ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی رم و ورونا . امروز شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های آث رم و ورونا بازی خواهند داشت. ورونا مقابل رم را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رم و ورونا

۴ شهریور ۱۴۰۲

تیم های آ‌اس‌رم و هلاس ورونا در هفته دوم سری آ با هم دیدار کردند. هلاس در نیمه نخست بسیار خوب ظاهر شد. این تیم در دقیقه ۴ با ضربه دودا به برتری ۱-۰ رسید و سپس به مقاومت مقابل رم پرداخت. در وقت اضافه نیمه نخست ، آنگونه موفق شد رای دومین بار دروازه رم را باز کند تا هلاس با نتیجه ۲-۰ راهی رختکن شود.

رم که از حریفش عقب بود، نیمه دوم را با حملات سنگین تری آغاز کرد. در دقیقه ۵۶ هوسم آئوآر موفق شد یکی از گل های خورده را برای تیمش جبران کند اما در ادامه بازی دفاعی هلاس اجازه ی پیشروی دوباره به رم را نداد و در نهایت پخش زنده بازی رم و ورونا با برتری ۲-۱ هلاس به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رم ورونا

هلاس وروناآ‌اس‌رم 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۱۲
۶مهار دروازه بان۱
۲۰۹تعداد پاس۴۹۰
۱۳۲پاس صحیح۴۳۷
۵سانتر۳۱
۱کرنر۱۲
۱۷خطا۱۲
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال رم ورونا

پخش زنده فوتبال رم و ورونا

۳۰ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و سوم سری آ ، تیم های آ‌اس‌رم و هلاس‌ورونا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی ۰-۰ رو به پایان بود که سولباکن در دقیقه ۴۵ با باز کردن دروازه هلاس، تیمش را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه دوم بازی دوباره در میانه میدان در جریان بود و توپ با ضربات بی هدف بازیکنان دو تیم، از سویی به سوی دیگر می رفت تا در نهایت با اتمام زمان پخش زنده فوتبال رم و ورونا، رم با نتیجه ۱-۰ به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

آ‌اس‌رم هلاس‌ورونا
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۱
۰شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۴۰۱تعداد پاس۴۶۷
۲۸۳پاس صحیح۳۶۷
۱۰سانتر۹
۵کرنر۱
۱۵خطا۱۹
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

تماشای زنده بازی رم و ورونا

۹ آبان ۱۴۰۱

هلاس ورونا در هفته دوازدهم سری آ میزبان رم بود. پاول داویدویز در دقیقه ی ۲۶ اولین گل این دیدار رار برای ورونا به ثبت رساند اما همین بازیکن در دقیقه ی ۳۶ با کارت قرمز اخراج شد تا تیمش را در جدال با رم تنها بگذارد. رم با استفاده از این فرصت ، در وقت های اضافه دروازه ی ورونا را با ضربه ی زیبای نیکولا زانیولو باز کرد تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، کار تیم مورینیو مقابل تیم ۱۰ نفره میزبان کاملاً گره خورده بود تا اینکه کریستین ولپاتوی ۱۸ ساله در دقایق پایانی پخش زنده بازی آاس رم و ورونا ، تفاوت ها را رقم زد. او هم گل زد و هم پاس گل داد تا جالوروسی به سه امتیاز این دیدار برسد. هلاس ورونا نیز با این باخت، هفتمین شکست پیاپی خود را تجربه کرد.

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

هلاس وروناآ‌اس‌رم
۳۲%مالکیت۶۸%
۳شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۲۵۸تعداد پاس۵۵۳
۱۸۳پاس صحیح۴۷۳
۹سانتر۱۵
۲کرنر۴
۹خطا۹
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

 

پخش آنلاین بازی رم و ورونا

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

آ‌اس‌رم و هلاس‌ورونا از هفته بیست و ششم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان رسید. بازیکنان هلاس در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشیدند. دروازه ی رم در دقیقه ی ۵ و ۲۰ با ضربات باراک و تامز باز شد.

در نیمه ی دوم این بازیکنان رم بودند که کامبک خوبی داشتند. ولپاتو در دقیقه ی ۶۵ کمی از این اختلاف کاست و سپس بووه کار را به تساوی ۲-۲ کشاند . روند خوب رم در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال رم ورونا با اخراج مورینیو مربی این تیم کاهش داشت و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم .

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

آ‌اس‌رم هلاس‌ورونا
۵۷%مالکیت۴۳%
۳شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۱
۴۹۳تعداد پاس۳۷۹
۳۷۳پاس صحیح۲۷۴
۲۴سانتر۹
۴کرنر۲
۱۸خطا۱۴
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

پخش زنده فوتبال آاس رم و ورونا

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

در یکی از بازی های برگزار شده سری آ ایتالیا، تیم آس رم در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب تیم رده نوزدهمی هلاس‌ورونا شد. بازیکنان  آ‌اس‌رم در این دیدار بسیار بدقت عمل کردند و با اشتباهات خود تمام موقعیت های عالی را از دست دادند.

از آن سو ، شاهد یک بازی خوب از بازیکنان ورونا بودیم. در پخش زنده فوتبال رم ورونا باراک، جیانلوکا کاپراری و فراونی برای هلاس ورونا گلزنی کردند و گل های آس رم نیز توسط لورنزو پلگرینی و گل به خودی ایوان ایلیچ به ثمر رسید.

این شکست اولین باخت رمی‌ها بعد از سه پیروزی متوالی در سری آ ایتالیا در این فصل بود.

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

هلاس‌ورونا آ‌اس‌رم
۵۲%مالکیت۴۸%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۴۴۰تعداد پاس۳۸۵
۳۴۲پاس صحیح۲۶۹
۷سانتر۱۹
۳کرنر۸
۱۴خطا۱۳
۳آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی آاس رم و ورونا

گزارش آنلاین بازی آاس رم و ورونا

۱۲ بهمن ۱۳۹۹

تیم های آ‌اس‌رم و هلاس‌ورونا در هفته ی بیستم سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. رمی ها در این دیدار بسیار خوب عمل کردند و با استفاده از موقعیت های مناسب موفق شدند حریف خود را با نتیجه ی ۳-۱ شکست دهند. هر ۳ گل رم در نیمه ی نخست به ثبت رسید . مانچینی در دقیقه ی ۲۰ ، مخیتاریان در دقیقه ی ۲۲ و مایورال در دقیقه ی ۲۹ سه بازیکنی بودند که این گل ها را به ثبت رساندند.

در نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال رم ورونا، رم که خیالش جمع شده بود ، کمی عقب کشید و این موضوع فرصت را برای هلاس ایجاد کرد تا کمی از این اختلاف امتیاز بکاهد. کولی در دقیقه ی ۶۲ بازیکنی بود که موفق شد قفل دروازه ی رم را بشکند تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رم ورونا

آ‌اس‌رم هلاس‌ورونا
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۴۷۱تعداد پاس۴۹۲
۳۶۹پاس صحیح۳۹۱
۱۱سانتر۱۷
۴کرنر۵
۱۵خطا۱۱
۲آفساید۶
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رم ورونا

 

دیدار زنده فوتبال آاس رم و ورونا

۲۹ شهریور ۱۳۹۹

هلاس‌ورونا وآ‌اس‌رم در هفته اول فصل ۲۰۲۰/۲۱ سری آ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی ۰-۰ خاتمه یافت. با این حال به دلیل استفاده از آمادو دیاوارا در لیست بازیکنان زیر ۲۲ سال، آاس رم با نتیجه ۳-۰ بازنده اعلام شد. هافبک رم اخیرا ۲۳ ساله شده است.آاس رم با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا با نتیجه ۳-۰ بازنده شد. درخواست تجدیدنظر باشگاه رم به دادگاه عالی ورزشی ایتالیا ارسال شد.

رمی ها تاکید دارند این اشتباه عمدی نبوده و مزیتی برای این تیم به همراه نداشته است چراکه لیست بزرگسالان جالوروسی ۴ جای خالی دارد. در نهایت دلایل رم برای برگرداندن نتیجه، بی اساس عنوان شد چراکه سازمان لیگ سری آ دقیقا ۲ روز قبل از دیدار با هلاس ورونا به اطلاع باشگاه رم رسانده بود که در لیست خود، اطلاعات آمادو دیاوارا را به روز رسانی کند؛ اما باشگاه رم بدون توجه به این هشدار، بازهم لیست اشتباهی به سازمان لیگ سری آ ارسال کرده است.

با تایید برد ۳-۰ هلاس‌ورونا مقابل رم، تیم پائولو فونسکا با ۱۴ امتیاز از ۷ بازی در رتبه چهارم جدول باقی ماند. درصورت اضافه شدن ۱ امتیاز به جالوروسی، این تیم به رتبه دوم جدول صعود می کرد.

پخش زنده فوتبال رم ورونا

هلاس‌ورونا آ‌اس‌رم
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۴مهار دروازه بان۳
۳۵۱تعداد پاس۵۲۰
۲۳۷پاس صحیح۴۰۰
۸سانتر۱۶
۰کرنر۶
۱۹خطا۲۰
۳آفساید۲
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال رم ورونا

پخش زنده فوتبال رم ورونا

۲۶ تیر ۱۳۹۹

دو تیم هلاس‌ورونا و آ‌اس‌رم در خلال رقابت های سری آ ایتالیا در هفته ی سی وسه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار برای رمی ها بسیار طوفانی آغاز شد. ورتو در دقیقه ی ۱۰ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل اول تیمش بدل کرد.

سپس در دقیقه ی ۴ وقت اضافه ژکو حمله ی موفق دیگری به دروازه ی ورونا داشت تا این نیمه با براری ۲-۰ رمی ها به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی  پخش بازی زنده رم و ورونا پسینا فورا این اختلاف را به یک گل کاهش داد . بازی با نتیجه ی ۲-۱ ادامه پیدا کرد اما دیگر بازیکنان موفق نشدند دروازه ی حریف را باز کنند.

پخش زنده فوتبال رم ورونا

آ‌اس‌رم هلاس‌ورونا
۳۴%مالکیت۶۶%
۶شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۳
۲۹۹تعداد پاس۵۷۲
۲۰۸پاس صحیح۴۷۶
۱۳سانتر۱۹
۷کرنر۶
۱۴خطا۶
۰آفساید۴
۴کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم ورونا

گزارش زنده بازی رم و ورونا

۱۰ آذر ۱۳۹۸

در ادامه هفته چهاردهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا،هلاس‌ورونا در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی میزبان آ‌اس‌رم بود که این بازی در نهایت با برتری ۳-۱ جالوروسی خاتمه یافت.ابتدا روی پاس لورنزو پلگرینی، این جاستین کلایورت بود که در دقیقه ۱۷ تیم میهمان را پیش انداخت اما دقایقی بعد و در دقیقه ۲۱، مارکو فارائونی بازی را به تساوی کشاند. اما در حالی که نیمه اول رو به پایان بود خطای کورای گونتر روی ادین ژکو پنالتی تشخیص داده شد و دیگو پروتی دوباره تیم پائولو فونسکا را پیش انداخت و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

رم در نیمه دوم پخش زنده رم و ورونا هم بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۸، پاس ادین ژکو به پلگرینی رسید و ضربه او با واکنش سیلوستری راهی کرنر شد.  در حالی که بازی رو به پایان بود روی پاس دیگو پروتی، هنریک مخیتاریان که در نیمه دوم به بازی آمده بود، سومین گل رم را هم به ثمر رساند تا پیروزی آنها قطعی شود. در ادامه تلاش‌های دو تیم نتیجه‌ای در بر نداشت و بازی با برتری جالوروسی به پایان رسید. رم با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

پخش زنده فوتبال رم ورونا

هلاس‌ورونا آ‌اس‌رم
۵۷%مالکیت۴۳%
۲شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۴۴۹تعداد پاس۳۳۰
۳۶۶پاس صحیح۲۴۳
۲۹سانتر۱۵
۶کرنر۵
۱۲خطا۱۴
۸آفساید۲
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم ورونا

برچسب‌ها: