تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آاس رم
لچه

یکشنبه ۱۴ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال رم لچه . امروز یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های رم و لچه بازی خواهند داشت. رم مقابل لچه را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آاس رم و لچه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آاس رم لچه را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده بازی رم لچه

۲۲ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و یکم سری آ تیم های آ‌اس‌رم و لچه با هم دیدار کردند. در همان ۷ دقیقه پایانی، رم با اشتباه ایبنز در باز کردن دروازه خودی، لچه را به برتری ۱-۰ رساند که البته ایبالا ۱۰ دقیقه بعد این اشتباه را جبران کرد تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه یابد.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال آاس رم لچه با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آاس رم لچه

لچه آ‌اس‌رم 
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۳۳۴تعداد پاس۴۷۱
۲۴۶پاس صحیح۳۵۵
۱۸سانتر۱۵
۳کرنر۷
۲۴خطا۸
۲آفساید۰
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آاس رم لچه

پخش زنده فوتبال رم و لچه

۱۷ مهر ۱۴۰۱

در چارچوب هفته نهم سری آ ایتالیا، رم به مصاف لچه رفت و به برتری ۲ بر یک رسید.در این بازی اسمالینگ در دقیقه ۶ و پائولو دیبالا در دقیقه ۴۸ (پنالتی) برای مورینیو گلزنی کردند.

لچه البته در دقیقه ۲۲ با اخراج مستقیم هیولمند ۱۰ نفره بازی را ادامه داد. دیبالا در این بازی پس از گلزنی از روی نقطه پنالتی مصدوم شد و جای خود را بلافاصله به ماتیچ داد.

در پایان پخش زنده بازی آاس رم و لچه رم با این برد ۱۹ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد.

پخش زنده بازی آاس رم و لچه

 

آ اس رم لچه 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۵۳۶تعداد پاس۲۷۵
۴۷۷پاس صحیح۱۹۶
۳۱سانتر۷
۱۳کرنر۴
۱۲خطا۱۱
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی آاس رم و لچه

 

پخش آنلاین بازی رم و لچه

۴ اسفند ۱۳۹۸

دو تیم فوتبال آ اس رُم و لچه در هفته بیست و پنجم رقابت‌های سری آ و در ورزشگاه المپیکو به مصاف هم رفتند که سرانجام این دیدار با درخشش چشمگیر رم و برتری ۴-۰ این تیم پایان یافت.  در نیمه ی نخست این دیدار، اوندر در دقیقه ۱۳و میخیتاریان در دقیقه ۳۷ برای رم گلزنی کردند و در نیمه ی دوم نیز ژکو در دقیقه ۶۹ و کولاروف در دقیقه ۸۰ گل‌های میزبان را به ثمر رساندند.

در پایان  پخش زنده بازی رم و لچه  رُمی‌ها در حالی به سه امتیاز این دیدار رسیدند که سکوهای ورزشگاه المپیکو به دلیل شیوع ویروس کرونا، اکثراً خالی بود.

 

پخش زنده فوتبال آاس رم و لچه

 

آ اس رُم لچه 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۷
۵۴۲تعداد پاس۴۳۲
۴۶۳پاس صحیح۳۴۷
۱۹سانتر۲۴
۶کرنر۴
۹خطا۶
۱آفساید۴
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال آاس رم و لچه

آخرین بروز رسانی : نوامبر 4, 2023