تی وی تو
آاس رم
فیورنتینا

شنبه ۶ خرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده رم فیورنتینا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم فیورنتینا را از تی وی تو مشاهده کنید.تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آاس رم فیورنتینا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی رم و فیورنتینا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رم فیورنتینا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آاس رم فیورنتینا را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم فیورنتینا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم فیورنتینا

در چارچوب هفته هجدهم سری آ ایتالیا دو تیم رم و فیورنتینا در ورزشگاه المپیکو شهر رم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی دو بر صفر جالوروسی خاتمه یافت.

پائولو دیبالا جواهر فوتبال ایتالیا توانست در دقایق ۴۵ و ۸۳  پخش زنده بازی رم فیورنتینا بریس کند و سه امتیازی حساس را برای ژوزه به ارمغان آورد تا سال ۲۰۲۳ به بهترین شکل ممکن برای مورینیو در جریان باشد.

رم با این برد ۳۴ امتیازی شد و در فاصله ۴ امتیازی تا رتبه دوم قرار گرفت.

پخش زنده بازی رم فیورنتینا

آ اس رمفیورنتینا 
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۴۵۰تعداد پاس۴۲۲
۳۹۶پاس صحیح۳۵۸
۱۳سانتر۱۵
۵کرنر۹
۱۵خطا۱۲
۳آفساید۱
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی رم فیورنتینا

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا

فیورنتینا و رم در هفته ی سی و ششم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. فیورنتینا موفق شد با شروع خوبی که در نیمه نخست داشت ، کار حریف را یکسره کند. این تیم با گل های گونزالس و بوناونتورا به برتری ۲-۰ رسید. در نیمه ی دوم شاهد بازی شدن دروازه ها نبودیم.

در پایان پخش زنده بازی رم فیورنتینا فیورنتینا به سه امتیاز ارزشمند مقابل رم رسید تا تیم ایتالیانو به کسب سهمیه مسابقات اروپایی امیدوار شود. حالا رم، فیورنتینا و آتالانتا هم امتیاز هستند و جالوروسی به دلیل عملکرد بهتر در بازی های مستقیم فعلا در رتبه ششم قرار می گیرد.

پخش زنده بازی آاس رم فیورنتینا

 

فیورنتینا آ اس رم
۵۵%مالکیت۴۵%
۷شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۵۲۵تعداد پاس۴۴۱
۴۵۴پاس صحیح۳۶۶
۱۷سانتر۱۰
۵کرنر۳
۱۶خطا۱۱
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی آاس رم فیورنتینا

 

پخش زنده فوتبال رم مقابل فیورنتینا

آاس رم و فیورنتینا در هفته اول سری آ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی رم به پایان رسید. 

در طول پخش زنده بازی رم فیورنتینا تامی آبراهام دو پاس گل و شاه مرادف یک پاس گل به ثبت رساندند. روی پاتریسیو نیز با چندین واکنش موفق، نقش مهمی در برد رم داشت. در سوی مقابل تیم وینچنزو ایتالیانو ثابت کرد در ادامه حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. هر سه گل رم به شکل میلی متری با فرار از تله آفساید به دست آمد.

 

پخش زنده بازی آاس رم فیورنتینا

 

آاس رمفیورنتینا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۲
۷مهار دروازه بان۳
۳۶۵تعداد پاس۵۱۵
۳۰۱پاس صحیح۴۶۰
۱۱سانتر۱۴
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۵
۴آفساید۲
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی آاس رم فیورنتینا

 

پخش زنده بازی آاس رم فیورنتینا

در دیداری نه چندان زیبا در هفته ی بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا ،  آاس رم و فیورنتینا به مصاف هم رفتند. در سومین سالگرد درگذشت داویده آستوری، بازی در دقیقه ۱۳ متوقف شد و همه او را تشویق کردند.این بار پس از مدت ها کمک داور ویدیویی به سود رم وارد عمل شد تا تیم پائولو فونسکا در کورس سهمیه باقی بماند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید و  بدترین خبر برای رم، مصدومیت شدید جردن ورتو بود.

اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۴۸ با ضربه ی اسپیناتزولا به ثبت رسید اما همین بازیکن در دقیقه ی ۶۰ با اشتباه خود در باز کردن دروازه ی خودی ، حساب کار را ۱-۱ کرد. بازی در میانه ی میدان ادامه پیدا کرد تا در دقیقه ی ۸۸ دیاوارا موفق شود دروازه ی فیورنتینا را برای بار دوم باز کند تا نتیجه ی ۲-۱ را برای این دیدار رقم بزند.

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

فیورنتینا  آاس رم
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۳۶۵تعداد پاس۵۱۷
۲۷۱پاس صحیح۴۲۶
۱۸سانتر۲۱
۲کرنر۳
۹خطا۱۵
۱آفساید۴
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش بازی رم فیورنتینا زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آاس رم و فیورنتینا با هم دیدار کردند. در این دیدار زیبا ، رم موفق شد با برتری ۲-۰ فیورنتینا را شکست دهد. در نیمه ی نخست این دیدار ، آ اس رم با تک گل اسپیناتزولا به برتری ۱-۰ رسید. این برتری در نیمه ی دوم هم ادامه یافت و آن ها موفق شدند دروازه ی حریف را برای بار دوم و در دقیقه ی ۷۰ و این بار با ضربه ی رودریگز باز کنند. تلاش های فیورنتینا برای جبران اختلاف امتیاز به جایی نرسید تا این دیدار با برتری ۲-۰ رم به پایان برسد. علاوه بر آن ، آن ها در دقیقه ی ۸۸ مارتینز را با کارت قرمز از دست دادند.

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

آاس رمفیورنتینا 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۳۸۶تعداد پاس۵۵۹
۳۰۷پاس صحیح۴۶۹
۱۹سانتر۱۳
۷کرنر۴
۱۷خطا۱۶
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آاس رم فیورنتینا

در خلال بازی های سری آ ایتالیا تیم های آ اس رم و فیورنتینا با هم دیدار کردند. ورتو در دقیقه ی ۴۵ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تبدیل کرد تا رم در نیمه ی نخست به برتری ۱-۰ دست یابد. این گل در دقیقه ی ۵۴ با ضربه ی میلانکوویچ از فیورنتینا جبران شد و به بازی به تساوی ۱-۱ رسید .

بازی پس از این گل روند سریع تری به خود گرفت و سرانجام این رم بود که دوباره با ضربه ی ایستگاهی ورتو در دقیقه ی ۸۷ به پیش افتاد. جبران این اختلاف امتیاز در پایان بازی برای فیورنتینا مشکل ود و با پایان زمان ، این رقابت با برتری ۱-۲ آ اس رم به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

آ اس رم فیورنتینا
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۵۰۶تعداد پاس۳۳۴
۴۳۷پاس صحیح۲۷۱
۱۴سانتر۱۱
۸کرنر۳
۱۳خطا۱۴
۲آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی رم فیورنتینا

در یکی از پرگل ترین دیدار های هفته ی هفته ی هفدهم لیگ سری آ ایتالیا ، تیم های ا اس رم و فیورنتینا به مصاف هم رفتند . هر دو تیم شروع بسیار خوبی در نیمه ی نخست داشتند و موفق شدند این نیمه را با برتری ۲-۱ به پایان برسانند. ژکو  در دقیقه ی ۱۹ با یک حمله ی موفق به دروازه ی حریف ، موفق شد گل اول رم را به ثبت برساند و پس از او کلاروف بود که با ضربه ای عالی زننده ی گل دوم رم لقب گرفت.

یکی از این گل ها با ضربه ی بادی در دقیقه ی ۳۴ جبران شد تا حساب کار ۲-۱ شود. خشونت نیمه ی اول در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی هم مشاهده می شد. هر دو تیم موقعیت های گلزنی زیادی داشتند اما رم توانست از آن ها استفاده کرد و با دو بار باز کردن دروازه ی حریف ، برتری خود را ادامه دهد. پلگرینی در دقیقه ی ۷۳ و زانیولو در دقیقه ی ۸۷ گلزنان این تیم بودند. در نهایت این رقابت با نتیجه ی ۴-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

فیورنتیناآ اس رم 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۴۱تعداد پاس۴۶۹
۲۵۰پاس صحیح۳۹۳
۱۵سانتر۱۵
۵کرنر۴
۲۰خطا۱۶
۲آفساید۱
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال رم فیورنتینا

در جریان رقابت های هفته ی سی ام سری آ ایتالیا ، تیم های آ اس رم و فیورنتینا با هم دیدار کردند و با پایان نود دقیقه ، به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. تیم مهمان در دقیقه ی ۱۲ با ضربه ی پچلا به پیش افتاد اما این برتری فورا با گل زانیولو در دقیقه ی ۱۴ به تساوی ۱-۱ بدل ش

د. در نیمه ی دوم شاهد افزایش حملات و فشار از سوی هر دو تیم بودیم . سرانجام ژرسون در دقیقه ی ۵۱ بار دیگر دروازه ی رم را باز کرد اما رم که قصد کوتاه آمدن نداشت ، توانست حمله ی موفق دیگری بر دروازه ی مهمانش ترتیب دهد تا با شوت عالی پروتی در دقیقه ی ۵۷ حساب کار را ۲-۲ کند. در ادامه تیم ها نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کنند و ناچارا به تساوی دو دو رضایت دادند.

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو

 

آ اس رم فیورنتینا
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۴۰۳تعداد پاس۴۱۴
۳۱۶پاس صحیح۳۲۸
۵سانتر۵
۴کرنر۶
۱۳ضربه ایستگاهی۱۴
۱۵خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال رم فیورنتینا – تی وی تو