تی وی تو
آاس رم
سمپدوریا

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده رم و سمپدوریا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رم سمپدوریا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم سمپدوریا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال رم و سمپدوریا زنده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رم سمپدوریا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رم سمپدوریا را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم سمپدوریا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم سمپدوریا

تیم های سمپدوریا و آ اس رم در هفته ی سی و چهارم سری آ به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تیوای بدون گل رو به پایان بود که سیلوا موفق شد با باز کردن دروازه ی حریف ، سمپدوریا را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه  ی دوم تلاش رمی ها برای بازگشت به بازی بی نتیجه ماند و پس از دومن گل سمپدوریا توسط یانکتو ، بازیکنان رم حسابی روحیه ی خود را از دست دادند. در دقیقه ی ۷۱ ژکو ضربه ی ایستگاهی رم را به تیرک زد تا آخرین امید این تیم نیز از بین رود. در نهایت با پایان پخش زنده بازی رم و سمپدوریا رم به برتی ۲-۰ حریف رضایت داد.

 

پخش زنده بازی رم سمپدوریا

 

سمپدوریا  آ اس رم
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۴۶۲تعداد پاس۳۹۸
۳۶۲پاس صحیح۳۰۸
۲۱سانتر۱۸
۸کرنر۸
۱۴خطا۱۳
۰آفساید۴
۰کارت زرد۵

 

 

پخش زنده بازی رم سمپدوریا

 

پخش زنده فوتبال رم و سمپدوریا

در ادامه ی بازی های هفته ی پانزدهم سری آ ایتالیا ، تیم های آ اس رم و سمپدوریا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد افزایش سرعت بازی بودیم . در این نیمه ، ژکو در دقیقه ی ۷۲ تک گل این دیدار را به ثبت رساند تا رمی ها با برتری ۱-۰ این بازی را به پایان برساند.

 

پخش زنده فوتبال رم سمپدوریا – تی وی تو

 

آ اس رم سمپدوریا 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۵۹۶تعداد پاس۳۲۳
۵۰۹پاس صحیح۲۲۲
۳۰سانتر۱۰
۸کرنر۲
۱۸خطا۱۴
۲آفساید۷
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال رم سمپدوریا – تی وی تو

 

پخش بازی زنده رم و سمپدوریا

تیم های آ اس رم و سمپدوریا در هفته ی بیست و هفتم سری آ ایتالیا ، به مصاف هم رفتند . گابیادینی در دقیقه ی ۱۱ تک گل نیمه ی نخست را برای سمپدوریا به ثبت رساند اما در ۴۵ دقیقه ی دوم ، شاهد بازی پر قدرت رمی ها بودیم . ژکو در دقیقه ی ۶۴ و ۸۵ با دبل خود برای این تیم ، نه تنها اختلاف امتیاز را کاهش داد بلکه نتیجه را به ۲-۱ تغییر داد. 

پخش زنده فوتبال رم سمپدوریا – تی وی تو

 

آ اس رم سمپدوریا 
۶۱%مالکیت۳۹%
۹شوت در چارچوب ۹
۷شوت خارج از چارچوب۴
۹مهار دروازه بان۷
۵۵۷تعداد پاس۳۳۱
۴۹۴پاس صحیح۲۶۸
۲۳سانتر۲۷
۱۰کرنر۸
۱۰خطا۱۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رم سمپدوریا – تی وی تو