تی وی تو
آاس رم
زسکا صوفیه

پنجشنبه ۱۸ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی رم زسکا صوفیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم زسکا صوفیه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم زسکا صوفیه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رم زسکا صوفیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رم زسکا صوفیه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آاس رم زسکا صوفیه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم زسکا صوفیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم زسکا صوفیه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

آاس رم و زسکا صوفیه در هفته اول لیگ کنفرانس اروپا به مصاف یکدیگر رفتند.شاگردان رودی گارسیا نشان دادند که دوری چند ساله از فوتبال اروپا، تاثیری در عملکرد این فصل آنها ندارد. جالوروسی در اولین گام از بازی های گروه مرگ لیگ قهرمانان اروپا، توانست زسکا مسکو را ۵ بر ۱ در هم بکوبد تا به بازی های آینده، امیدوار باشد.

نیمه ی نخست این دیدار طوفانی و پرگل بود. ابتدا  کری در دقیقه ی ۱۰ اولین گل این دیدار برای زسکا به ثبت رساند که با پاسخ کوبنده ی رمی ها رو به رو شد. پلگرینی در دقیقه ی  ۲۵ و الشعراوی در دقیقه ی ۳۸ هر کدام یک حمله موفق به دروازه ی این تیم داشتند تا نیمه ی نخست با برتری ۲-۱ رم به پایان برسد.

برتری این تیم در نیمه ی دوم نیز ادامه داشت. آن ها با استفاده از ضعف حریف در خط دفاعی موفق شدند ۳ بار دیگر دروازه ی آن ها را باز کنند و راهی جز دفاع برای زسکا باقی نگذارند. پلگرینی در دقیقه ی ۶۲ ، مانچینی در دقیقه ی ۸۲ و آبراهام در دقیقه ی ۸۴ سه بازیکنی بودند که در این نیمه نیز برای رم گلزنی کردند. با اخراج ویلدشوت زسکا ۱۰ نفره شد تا بدشانسی های این تیم در این بازی کامل شود. با اتمام گزارش زنده بازی رم زسکا صوفیه رم به برتری ۵-۱ رسید و بر صدر جدول تکیه زد.

 

پخش زنده بازی رم زسکا صوفیه

 

آاس رم زسکا صوفیه
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۵۴۳تعداد پاس۳۳۰
۴۶۹پاس صحیح۲۵۹
۱۱سانتر۱۶
۵کرنر۵
۱۲خطا۱۲
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رم زسکا صوفیه

 

پخش زنده بازی رم زسکا صوفیه – ۲۰ آذر ۹۹

تیم های زسکا صوفیه و آ اس رم در هفته ی ششم لیگ اروپا به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی آغاز شد. رودریگز در دقیقه ی ۵ اولین گل بازی را به ثبت رساند اما این گل با ضربه ی میلانس در دقیقه ی ۲۲ به تساوی ۱-۱ بدل شد. زسکا ای ها که با این تساوی راضی نبودند ، ۱۰ دقیقه ی بعد ، با ضربه ی سوه بار دیگر دروازه ی حریف را در هم کوبیدند تا حساب کار ۲-۱ شود. در نیمه ی دوم علی رغم وجود موقعیت های خوب ، شاهد بازی چشمگیری از رم نبودیم ، تنها گل این نیمه را سوه در دقیقه ی ۵۵ به ثبت رساند تا این بازی با برتری ۳-۱ زسکا به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رم زسکا صوفیه – تی وی تو

 

زسکا صوفیهآاس رم
۲۹%مالکیت۷۱%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۰
۲۷۳تعداد پاس۶۶۷
۲۰۱پاس صحیح۵۹۱
۱۷سانتر۲۸
۲کرنر۱۰
۶ضربه ایستگاهی۸
۱۳خطا۱۲
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رم زسکا صوفیه – تی وی تو

پخش زنده بازی رم زسکا صوفیه – ۸ آبان ۹۹

آاس رم در هفته دوم لیگ اروپا میزبان زسکا صوفیه بود. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم ، رم پیش کشید و چند موقعیت خطرناک بر دروازه ی حریف ترتیب داد اما این ضربه ها به دروازه ی زسکا راه نیافت. زسکا برخلاف رم ، بازی دفاعی خود در نیمه ی نخست را همچنان ادامه داد . در نهایت با اتمام زمان بازی ، دو تیم مجبور شدند به تساوی بدون گل رضایت دهند.

 

پخش زنده فوتبال رم زسکا صوفیه – تی وی تو

 

آاس رمزسکا صوفیه
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۶
۵۷۱تعداد پاس۳۵۷
۴۷۳پاس صحیح۲۷۷
۳۰سانتر۱۲
۱۱کرنر۳
۱۸ضربه ایستگاهی۱۶
۱۴خطا۱۵
۲آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رم زسکا صوفیه – تی وی تو