تی وی تو
آاس رم
تورینو

یکشنبه ۷ آذر ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی رم و تورینو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم تورینو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آاس رم تورینو امشب را آنلاین تماشا کنید . اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رم و تورینو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم تورینو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آاس رم تورینو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رم تورینو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم تورینو ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تورینو و آاس رم در هفته ی سی و یکم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. مایورال در دقیقه ی ۳ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. در نیمه ی دوم اما بازی کاملا در دست تورینو بود. سانابریا در دقیقه ی ۵۷ ، زازا در دقیقه ی ۷۱ و رینکون در دقیقه ی ۹۲ برای این تیم گلزنی کردند. در ادامه ی بدشانسی رم در این نیمه ، دیاوارا از این تیم اخراج شد تا رمی ها ۱۰ نفره به این دیدار پایان دهند.

در پایان گزارش زنده بازی رم و تورینو تورینو با کسب این سه امتیاز بالاتر از بنونتو و فیورنتینا به رتبه پانزدهم جدول صعود کرد و از منطقه سقوط فاصله گرفت.

پخش زنده بازی رم تورینو

 

تورینو  آاس رم
۴۹%مالکیت۵۱%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۸
۳۹۰تعداد پاس۴۲۸
۳۰۸پاس صحیح۳۵۱
۳۸سانتر۱۱
۱۱کرنر۳
۱۳خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی رم تورینو

 

پخش زنده بازی رم تورینو – ۲۷ آذر ۹۹

تیم فوتبال رُم در آخرین دیدار هفته دوازدهم سری A ایتالیا، میزبان تورینو بود و با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد.در دقیقه ۱۵ داور مسابقه استفانه سینگو از تیم تورینو را به خاطر دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج کرد تا کار شاگردان فونسکا برای پیروزی راحت‌تر شود. هنریک مخیتاریان در دقیقه ۲۷، جردن ورتوت در دقیقه ۴۳ از روی نقطه پنالتی و لورنزو پلگرینی در دقیقه ۶۸ برای رُم گلزنی کردند و آندره‌آ بلوتی در دقیقه ۷۳، تنها  گل تورینو را به ثمر رساند.رُم با این پیروزی، ۲۴ امتیازی شد و با تفاضل کمتر از یوونتوس، در جایگاه چهارم جدول سری A ایستاد. تورینو هم با شش امتیاز همچنان در رتبه نوزدهم جدول قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

 

آ اس رمتورینو 
۶۲%مالکیت۳۸%
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۶۴۴تعداد پاس۳۷۸
۵۷۶پاس صحیح۳۲۳
۹سانتر۱۱
۴کرنر۲
۲۲خطا۱۶
۰آفساید۱
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رم تورینو – ۹ مرداد ۹۹

تورینو و آاس رم در یکی از بازی های هفته سی و هفتم سری آ به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر ۲ رم به پایان رسید. گل اول این دیدار را برنگر در دقیقه ی ۱۴ نیمه ی نخست به ثبت رساند تا تیمش به برتری ۱-۰ رسیده باشد اما این تیم نتوانست برای مدت زیادی این برتری را حفظ کند زیرا که در دقیقه ی ۱۶ ژکو گل تساوی این دیدار را به ثبت رساند . این تساوی در دقیقه ی ۲۳ به برتری ۱-۲ رسید . اسمالینگ با دریافت ضربه ی پرز آن را به گوشه ی دروازه ی تورینو جای داد.در ۴۵  دقیقه ی بعدی ، بازی بیشتر در دستان رم بود.

در ادامه بازی زنده رم و تورینو ، ادین ژکو نیز در این بازی، مرد اول تیم فونسکا بود و با قدرت رهبری خود، مانع کامبک تورینو در نیمه دوم شد. حملات دو تیم ادامه داشت تا این که در دقیقه ی ۶۱ دروازه ی تورینو با ضربه ی ایستگاهی دیاوارا برای سومین بار باز شد البته ۴ دقیقه بعد این اختلاف امتیاز با ضربه ی سینگو جبران شد و حساب کار به ۲-۳ بدل شد. در دقایق آخر بازی ، رم برای چهارمین بار دروازه ی تورین. را باز کرد اما این گل به دلیل آفساید میلیمتری ژکو مردود شد و در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۳ و برتری آ اس رم به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

 

تورینوآاس رم 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۴۹۵تعداد پاس۴۶۴
۴۳۲پاس صحیح۴۰۴
۱۵سانتر۱۷
۴کرنر۸
۸خطا۱۷
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

پخش زنده بازی آاس رم تورینو – ۱۵ دی ۹۸

در دیداری از هفته هجدهم سری آ ایتالیا، رم در شبی که میزبان تورینو بود با حساب دو بر صفر مغلوب شد.نیمه نخست این بازی پربرخورد که ۴ کارت زرد داشت در آخرین لحظات با گل آندره‌آ بلوتی به سود تورینو به پایان رسید. حملات رم در نیمه دوم و تعویض‌های تهاجمی پائولو فونسکا تاثیر مثبتی روی عملکرد این تیم نداشت و تورینو باز هم توسط بلوتی در دقیقه ۸۵ این بار از روی نقطه پنالتی به گل رسید.بازی در نهایت با برتری دو بر صفر تورینو به پایان رسید.

در پایان پخش بازی زنده رم و تورینو ، این سومین شکست فصل رم و دومین شکست خانگی این تیم در فصل جاری سری آ بود و با این نتیجه جالوروسی با ۳۵ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند. تورینو نیز با پیروزی در این دیدار تعداد بردهای خود در فصل جاری سری آ را به عدد ۷ رساند و با ۲۴ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

 

آاس رم تورینو
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۶
۱۹شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۷
۴۴۱تعداد پاس۳۳۰
۳۶۱پاس صحیح۲۴۴
۴۱سانتر۱۰
۱۴کرنر۳
۱۱خطا۲۳
۳آفساید۳
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

پخش بازی رم تورینو زنده – ۲۹ دی ۹۷

از هفته ۲۰ سری آ ایتالیا ؛ تیم فوتبال آ اس رم در استادیوم المپیک رم میزبان تیم فوتبال تورینو بود و در یک بازی جذاب و پرگل موفق شد با نتیجه ۳ – ۲ این تیم تورینی را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با برتری ۲-۰ رم به پایان رسید. زانیولو در دقیقه ی ۱۵ و کلاروف در دقیقه ی ۳۴ دو بازیکنی بودند که برای تیمشان گلزنی کردند. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، یکی از آن گل ها با ضربه ی رینکون در دقیقه ی ۵۱ جبران شد و حساب کار به ۲-۱ بدل گشت.

با این که اواسط نیمه ی دوم پخش آنلاین بازی رم و تورینو بازی به خشونت کشیده شد در اواخر بازی ، تیم ها توانستند تمرکز خود را دوباره بدست آورند. آنسالدی در دقیقه ی ۶۷ کار را به تساوی ۲-۲ کشاند اما سریعا این تساوی دوباره به نفع رم تغییر کرد. در دقیقهی  ۷۳ این الشعراوی بود که با ضربه ی دقیق خود ، دروازه ی تورینو را برای بار سوم باز کرد تا در واپسین لحظات ، این بازی با نتیجه ی ۲-۳ به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو

 

آاس رم تورینو
۵۶%مالکیت۴۴%
۹شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۶
۳۵۹تعداد پاس۲۷۹
۲۶۸پاس صحیح۱۹۹
۷سانتر۱
۶کرنر۳
۱۶ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۷
۱آفساید۷
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رم تورینو – تی وی تو