تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال رم بولونیا ‌

آاس رم
بولونیا

یکشنبه ۲۲ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی آاس رم بولونیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم بولونیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آاس رم بولونیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آاس رم – بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آاس رم بولونیا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آاس رم بولونیا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم بولونیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آاس رم بولونیا – ۲۳ آذر ۹۹

در دیداری کاملا هجومی که ۶ گل داشت و ۳ گل نیز توسط کمک داور ویدیویی آفساید اعلام شد، رم با ارائه نمایشی برتر و بی نقص مقابل بولونیا ، با سه امتیاز از زمین خارج شد. شاگردان فونسکا در همان نیمه اول، کار تیم میزبان را یکسره کردند. شاگردان میهایلوویچ خوش شانس بودند که روز خوب ادین ژکو نبود. مهاجم بوسنیایی یک گل به ثمر رساند اما به راحتی می توانست با هت تریک از این بازی خارج شود در این بازی پلی گل به خودی دقیقه ۵، ژکو ۱۰، پلگرینی ۱۵، ورتوت ۳۵ و مخیتاریان ۴۴ برای رم گل زدند و تک گل بولونیا توسط کریستانته گل به خودی در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند.

 

 

بولونیا  آ اس رم
۵۳% مالکیت ۴۷%
۱ شوت در چارچوب  ۷
۴ شوت خارج از چارچوب ۸
۳ مهار دروازه بان ۱
۴۷۰ تعداد پاس ۴۱۲
۳۹۷ پاس صحیح ۳۳۵
۱۲ سانتر ۹
۱ کرنر ۵
۱۵ خطا ۸
۷ آفساید ۳
۴ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی آاس رم بولونیا – ۱۸ بهمن ۹۸

دو تیم  آ اس رم  و بولونیا در چارچوب رقابت های سری آ ایتالیا از ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف هم رفتند که این دیدار به نتیجه ۲-۳ به سود بولونیا به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار بسیار جذاب و پرگل به پایان رسید. در دقیقه ی ۱۶ موسی بارو از سمت چپ میدان ارسال زمینی و تند تیزی را به محوطه جریمه رم فرستاد و اسمالینگ به صورت عجیبی از قطع توپ امتناع کرد تا ریکاردو اورسولینی بتواند گل اول بولونیا را به ثمر برساند. انا در دقیقه ی ۱۱ ، این برتری با اشتباه محض بازیکنان بولونیا از دست رفت.الکساندر کولاروف از سمت چپ زمین یک ارسال زمینی را برای ادین ژکو فرستاد و این مهاجم اثر اقصی بر روی توپ گذاشت و نتوانست دروازه بولونیا را باز کند اما استفانو دنسویل برای اینکه توپ به جنگیز اوندر نرسد، با یک قطع توپ اشتباه دروازه خودی را باز کرد. درست ۴ دقیقه ی بعد  موسی بارو در بیروناز محوطه جریمه رم توپ را از استفانو دنسویل دریافت کرد و توپ را بر روی پای راست خود آورد و با یک شوت زیبا و مهار نشدنی، موفق به گشودن دروازه جالوروسی شد تا بولونیا باری دیگر از رمی ها پیش بیفتند و این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پاایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، این روند تند همچنان ادامه داشت. در دقیقه ی ۵۱موسی بارو این بار توپ را در میانه میدان دریافت کرد و تا محوطه جریمه رم بدون هیچ گونه مزاحمتی پیشروی کرد و در محوطه جریمه رم نیز با یک سر توپ زیبا، مانچینی را جا گذاشته و موفق به ثبت گل سوم بولونیا و گل دوم خود در این بازی شد. اما این گل نیز در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی مخیتاریان جبران شد . سپس کریستانته در دقیقه ی ۸۰ با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

 

آ اس رم  بولونیا 
۵۸% مالکیت ۴۲%
۸ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۷
۵۲۰ تعداد پاس ۳۶۳
۴۲۸ پاس صحیح ۲۷۴
۲۲ سانتر ۱۸
۶ کرنر ۶
۱۱ خطا ۱۶
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۴
۱ کارت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی آاس رم بولونیا – ۳۱ شهریور ۹۸

در خلال هفته ی چهارم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آ اس رم و بولونیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ضمن وجود خشونت بالا که چندین کارت زرد برای بازیکنان دو تیم به همراه داشت با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در آغاز نیمه ی دوم این کلاروف بود که ضربه ی خود را در دقیقه ی ۴۹ وارد دروازه ی میزبان کرد تا اولین گل این دیدار را به ثبت برساند. درست ۵ دقیقه ی بعد ، سانسونه با گل کردن ضربه ی ایستگاهی تیمش را حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد . در ادامه رم که بازی را در دست داشت با بدشانسی رو به رو شد و مانچینی در دقیقه ی ۸۵ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. تیم ۱۰ نفره ی رم در دقیقه ی ۴+۹۰ به ضربه ی ژکو برای دومین بار دروازه ی بولونیا را باز کرد تا با برتری ۲-۱ تیم پیروز این رقابت شناخته شود.

 

بولونیا  آ اس رم
۴۰% مالکیت ۶۰%
۳ شوت در چارچوب  ۴
۲ شوت خارج از چارچوب ۹
۲ مهار دروازه بان ۲
۳۲۳ تعداد پاس ۴۸۷
۲۵۱ پاس صحیح ۴۰۹
۱۰ سانتر ۱۷
۳ کرنر ۴
۱۳ خطا ۱۸
۱ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۶
۰ کارت قرمز ۱

پخش زنده بازی آاس رم بولونیا – ۲۹ بهمن ۹۷

استادیوم المپیک رم ایتالیا در هفته ی بیست و چهارم رقابت های سری آ ایتالیا ، شاهد مسابقه بین دو تیم آ اس رم و بولونیا بود. هر دو تیم در نیمه ی نخست تمام تلاش خود را در باز کردن دروازه ی حریف به کار گرفتند اما در این زمینه موفق نبودند و در نهایت ، این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما روند بازی سریع تر شد و حملات افزایش پیدا کرد. در ابتدا این کلاروف بود که ضربه ی ایستگاهی رم را در دقیقه ی ۵۵ به گل اول تیمش بدل کرد. این برتری در دقیقه ی ۷۳ با ضربه ی فازیو دو برابر شد تا جبران امتیاز برای بولونیا سخت تر از پیش باشد. بولونیا که تمام تلاشش را به کار گرفته بود در دقیقه ی ۸۴ با ضربه ی سانسونه حساب کار را به ۲-۱ رساند اما اتکام زمان بازی اجازه ی جبران گل دوم را به این تیم نداد. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برتری ناپولی به پایان رسید.

 

آ اس رم بولونیا 
۵۱% مالکیت ۴۹%
۴ شوت در چارچوب  ۷
۶ شوت خارج از چارچوب ۵
۶ مهار دروازه بان ۲
۳۷۶ تعداد پاس ۳۵۹
۲۹۰ پاس صحیح ۲۷۴
۶ سانتر ۴
۹ کرنر ۷
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۵ خطا ۱۵
۳ کارت زرد ۵

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین