تی وی تو
آاس رم
بولونیا

یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال رم و بولونیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم بولونیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آاس رم بولونیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رم و بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی زنده آاس رم و بولونیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رم بولونیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رم و بولونیا

در هفته سی ام از سری رقابتهای سری آ ایتالیا نیم رم موفق شد در یک بازی خانگی تیم بولونیا را با یک گل شکست دهد . در این دیدار بورخا مایورال مهاجم اسپانیایی رم در دقیقه ۴۴ موفق گل تیمش را وارد دروازه حریف کند . در نیمه دوم تیم بولونیا با وجود تغییرات در ترکیب و تلاش های متعدد برای جبران نتیجه ، در رسیدن به گل ناکام بودند و در نهایت با پایان پخش زنده بازی رم و بولونیا این رم بود که با همان تک گل مایورال در نیمه اول موفق به کسب پیروزی و سه امتیاز مسابقه شد 

 

پخش زنده بازی رم و بولونیا

 

آ اس رمبولونیا
۴۳مالکیت۵۷
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۵
۴۳۵تعداد پاس۵۶۰
۳۴۳پاس صحیح۴۷۰
۱۴سانتر۱۸
۴کرنر۶
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رم و بولونیا

 

پخش زنده بازی رم و بولونیا

در دیداری کاملا هجومی که ۶ گل داشت و ۳ گل نیز توسط کمک داور ویدیویی آفساید اعلام شد، رم با ارائه نمایشی برتر و بی نقص مقابل بولونیا ، با سه امتیاز از زمین خارج شد. شاگردان فونسکا در همان نیمه اول، کار تیم میزبان را یکسره کردند. شاگردان میهایلوویچ خوش شانس بودند که روز خوب ادین ژکو نبود. مهاجم بوسنیایی یک گل به ثمر رساند اما به راحتی می توانست با هت تریک از این بازی خارج شود در این بازی پلی گل به خودی دقیقه ۵، ژکو ۱۰، پلگرینی ۱۵، ورتوت ۳۵ و مخیتاریان ۴۴ برای رم گل زدند و تک گل بولونیا توسط کریستانته گل به خودی در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند.

 

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا آ اس رم
۵۳%مالکیت۴۷%
۱شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۴۷۰تعداد پاس۴۱۲
۳۹۷پاس صحیح۳۳۵
۱۲سانتر۹
۱کرنر۵
۱۵خطا۸
۷آفساید۳
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی آاس رم و بولونیا

دو تیم  آ اس رم  و بولونیا در چارچوب رقابت های سری آ ایتالیا از ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف هم رفتند که این دیدار به نتیجه ۲-۳ به سود بولونیا به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار بسیار جذاب و پرگل به پایان رسید. در دقیقه ی ۱۶ موسی بارو از سمت چپ میدان ارسال زمینی و تند تیزی را به محوطه جریمه رم فرستاد و اسمالینگ به صورت عجیبی از قطع توپ امتناع کرد تا ریکاردو اورسولینی بتواند گل اول بولونیا را به ثمر برساند.

در پخش زنده فوتبال رم و بولونیا و در دقیقه ی ۱۱ ، این برتری با اشتباه محض بازیکنان بولونیا از دست رفت.الکساندر کولاروف از سمت چپ زمین یک ارسال زمینی را برای ادین ژکو فرستاد و این مهاجم اثر اقصی بر روی توپ گذاشت و نتوانست دروازه بولونیا را باز کند اما استفانو دنسویل برای اینکه توپ به جنگیز اوندر نرسد، با یک قطع توپ اشتباه دروازه خودی را باز کرد. درست ۴ دقیقه ی بعد  موسی بارو در بیروناز محوطه جریمه رم توپ را از استفانو دنسویل دریافت کرد و توپ را بر روی پای راست خود آورد و با یک شوت زیبا و مهار نشدنی، موفق به گشودن دروازه جالوروسی شد تا بولونیا باری دیگر از رمی ها پیش بیفتند و این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پاایان برسد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده فوتبال رم و بولونیا ، این روند تند همچنان ادامه داشت. در دقیقه ی ۵۱موسی بارو این بار توپ را در میانه میدان دریافت کرد و تا محوطه جریمه رم بدون هیچ گونه مزاحمتی پیشروی کرد و در محوطه جریمه رم نیز با یک سر توپ زیبا، مانچینی را جا گذاشته و موفق به ثبت گل سوم بولونیا و گل دوم خود در این بازی شد. اما این گل نیز در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی مخیتاریان جبران شد . سپس کریستانته در دقیقه ی ۸۰ با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

 

آ اس رم بولونیا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۸شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۵۲۰تعداد پاس۳۶۳
۴۲۸پاس صحیح۲۷۴
۲۲سانتر۱۸
۶کرنر۶
۱۱خطا۱۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

پخش فوتبال زنده رم و بولونیا از اینترنت

در خلال هفته ی چهارم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آ اس رم و بولونیا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ضمن وجود خشونت بالا که چندین کارت زرد برای بازیکنان دو تیم به همراه داشت با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در آغاز نیمه ی دوم این کلاروف بود که ضربه ی خود را در دقیقه ی ۴۹ وارد دروازه ی میزبان کرد تا اولین گل این دیدار را به ثبت برساند.

درست ۵ دقیقه ی بعد و در ادامه پخش بازی زنده رم و بولونیا ، سانسونه با گل کردن ضربه ی ایستگاهی تیمش را حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد . در ادامه رم که بازی را در دست داشت با بدشانسی رو به رو شد و مانچینی در دقیقه ی ۸۵ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. تیم ۱۰ نفره ی رم در دقیقه ی ۴+۹۰ به ضربه ی ژکو برای دومین بار دروازه ی بولونیا را باز کرد تا با برتری ۲-۱ تیم پیروز این رقابت شناخته شود.

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا آ اس رم
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۲
۳۲۳تعداد پاس۴۸۷
۲۵۱پاس صحیح۴۰۹
۱۰سانتر۱۷
۳کرنر۴
۱۳خطا۱۸
۱آفساید۱
۳کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال رم و بولونیا امشب

استادیوم المپیک رم ایتالیا در هفته ی بیست و چهارم رقابت های سری آ ایتالیا ، شاهد مسابقه بین دو تیم آ اس رم و بولونیا بود. هر دو تیم در نیمه ی نخست تمام تلاش خود را در باز کردن دروازه ی حریف به کار گرفتند اما در این زمینه موفق نبودند و در نهایت ، این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما روند بازی سریع تر شد و حملات افزایش پیدا کرد. در ابتدا این کلاروف بود که ضربه ی ایستگاهی رم را در دقیقه ی ۵۵ به گل اول تیمش بدل کرد. این برتری در دقیقه ی ۷۳ با ضربه ی فازیو دو برابر شد تا جبران امتیاز برای بولونیا سخت تر از پیش باشد. بولونیا که تمام تلاشش را به کار گرفته بود در دقیقه ی ۸۴ با ضربه ی سانسونه حساب کار را به ۲-۱ رساند اما اتکام زمان بازی اجازه ی جبران گل دوم را به این تیم نداد. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برتری ناپولی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو

 

آ اس رمبولونیا 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۲
۳۷۶تعداد پاس۳۵۹
۲۹۰پاس صحیح۲۷۴
۶سانتر۴
۹کرنر۷
۱۵ضربه ایستگاهی۱۴
۱۵خطا۱۵
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال رم بولونیا – تی وی تو