تی وی تو
آاس رم
بودو گلیمت نروژ

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال آاس رم بودو گلیمت نروژ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی رم و بودو گلیمت نروژ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم و بودو گلیمت نروژ امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال رم و بودو گلیمت نروژ امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال آاس رم و بودو گلیمت نروژ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آاس رم بودو گلیمت نروژ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رم بودو گلیمت نروژ را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال آاس رم بودو گلیمت نروژ، شما می توانید بازی آاس رم و بودو گلیمت نروژ زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی رم بودو گلیمت نروژ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال آاس رم و بودو گلیمت نروژ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم بودو گلیمت نروژ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

در هفته سوم از دور گروهی لیگ کنفرانس اروپا در گروه C  تیم بوداگلیمت توانست با نتیجه شش بر یک رم ایتالیا را در هم بکوبد . اریک بادیم و پاتریک برگ در دقایق ۸ و ۲۰ برای بوداگلیمت و کارلوس پرز در دقیقه ۲۸ برای رم در نیمه اول گلزنی کردند تا دو تیم با یک گل اختلاف به رختکن رفتند . نیمه دوم این مسابقه شروع جشنواره گلزنی بوداگلیمت بود . اریک برگ در دقیقه ۵۲ ، اولا سال واکن دقیقه ۷۱ ، پلگرینو دقیقه ۷۸ و مجددا سال واکن در دقیقه ۸۰ برای بودا در نیمه دوم گلزنی کردند و یک شکست سنگین را بر تیم مورینیو تحمیل کردند . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی رم بودو گلیمت نروژ بوداگلیمت با کسب این سه امتیاز با ۷ امتیاز به صدر جدول صعود کرد و رم با ۶ امتیاز به رده دوم جدول چهار تیمی سقوط کرد .

پخش زنده بازی رم بودو گلیمت نروژ

 

بوداگلیمترم
۵۳مالکیت۴۷
۹شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۵۲۸تعداد پاس۴۵۸
۴۵۰پاس صحیح۳۸۷
۵سانتر۱۳
۳کرنر۳
۶خطا۹
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رم بودو گلیمت نروژ