تی وی تو
بازی زنده  رم بایر لورکوزن

بازی زنده رم بایر لورکوزن

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های رم و بایر لورکوزن بازی خواهند داشت. رم مقابل بایر لورکوزن را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی رم و بایر لورکوزن و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به
آاس رم
بایر لورکوزن

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های رم و بایر لورکوزن بازی خواهند داشت. رم مقابل بایر لورکوزن را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده بازی رم و بایر لورکوزن و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آاس رم بایر لورکوزن را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

آ اس رم و بایرلورکوزن در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۰ لورکوزن به پایان رسید.

نیمه نخست پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن با تک گل ویرتس در دقیقه ۲۸ و برتری ۱-۰ مهمان به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم بازی را ادامه دهند. ۴۵ دقیقه دوم این دیدار با حملات سنگین رم آغاز شد اما گذشتن از خط دفاعی بایر چندان آسان نبود. در دقیقه ۷۳ با غفلت بازیکنان رم از اندریش، این بازیکن صاحب توپ شد و با شلیکی زیبا دروازه میزبان را برای بار دوم در هم کوبید.

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن

آ اس رمبایرلورکوزن 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۲تعداد پاس۴۵۷
۴۴۰پاس صحیح۳۸۹
۲۴سانتر۹
۴کرنر۲
۶خطا۱۲
۳آفساید۰
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن

گزارش آنلاین فوتبال رم بایر لورکوزن

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

بایرلورکوزن و آ اس رم در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا در مقابل هم قرار گرفتند.نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان

رسید تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن شاهد افزایش حملات و خشونت در بازی بودیم که این حملات بی نتیجه ماند. سرانجام با پایان زمان بازی این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن

بایرلورکوزنآ اس رم
۷۲٪مالکیت۲۸٪
۶شوت در چارچوب۰
۹شوت خارج چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۶
۶۱۹تعداد پاس۲۵۸
۵۳۶تعداد پاس صحیح۱۴۶
۲۹سانتر۴
۵کرنر۱
۱۸خطا۱۱
۰آفساید۲
۵کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن

 

پخش زنده بازی رم بایر لورکوزن

در دیداری از دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، رم مقابل بایرلورکوزن قرار گرفت.

این بازی که تقابل استاو و شاگرد یعنی مورینیو و آلونسو بود، با برتری یک بر صفر تیم مورینیو در رم همراه بود. تک گل بازی را ادواردو باو دقیقه ۶۳ پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن به ثمر رساند.

رم با کسب یک برتری خفیف مقابل بایر لورکوزن، خود را در موقعیت بهتری برای رسیدن به فینال لیگ اروپا قرار داد. شاگردان ژوزه مورینیو پس از قهرمانی در فصل گذشته لیگ کنفرانس اروپا، برای حضور دوباره در یک فینال اروپایی، تنها به اجتناب از شکست در بازی برگشت نیاز دارند.

پخش زنده بازی رم بایر لورکوزن

آ اس رمبایرلورکوزن 
۳۸%مالکیت۶۲%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۳۶۷تعداد پاس۵۸۸
۲۸۷پاس صحیح۵۰۱
۷سانتر۱۸
۲کرنر۳
۱۶خطا۱۴
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم بایر لورکوزن | تی وی تو

 

پخش زنده بازی بایر لورکوزن رم امشب

آ اس رم ایتالیا توانست در هفته ی چهارم لیگ اروپا و در خانه، ۳-۲ بایرلورکوزن آلمان را شکست داده نبردش برای صعود را ادامه دهد.

رم در ابتدای بازی با دو گل از مهمان خود پیش افتاد اما لورکوزنی ها بازی را به تساوی کشاندند تا داستان صعود رم از این گروه به پایان نزدیک شود. اما پنالتی پیانیچ دوباره رم را فاتح این نبرد کرد تا آنها چشم به بازی های بعدی داشته باشند. 

تنها دو دقیقه از سوت آغاز بازی گذشته بود که ژکو موقعیتی خوب برای صلاح آماده کرد تا این ملی پوش مصری، توپ را از زیر دستان لنو به تور برساند. چیچاریتو در دقیقه ۱۴ می توانست روی ضربه آزاد چالهان اوعلو بازی را به تساوی بکشاند ولی ضربه او موثر نبود. 

دقیقه ۲۹ پخش زنده بازی رم بایر لورکوزن ناینگولان با حرکتی دیدنی موقعیتی عالی برای ژکو آماده کرد تا این مهاجم گلزن اندوخته های رم را دو برابر کند. ژکو یک دقیقه بعد می توانست بازی را ۳-۰ کند اما قدر فرصتی که صلاح برایش مهیا کرده بود را ندانست. 

پنج دقیقه قبل از پایان نیمه اول چیچاریتو می توانست با یک حرکت آکروباتیک گل اول بایر را به ثمر برساند اما شزنی مانع بازشدن دروازه اش شد. 

نماینده آلمان نیمه دوم را با گل آغاز کرد. مهمدی گل اول را به ثمر رساند و در دقیقه ۵۱ پخش زنده بازی بایر لورکوزن و رم چیچاریتو بالاخره روی پاس دیدنی بالعربی توانست گلزنی کند تا بازی ۲-۲ مساوی شود. رمی ها معتقد بودند در دقیقه ۶۳ روی ژکو خطای پنالتی صورت گرفته اما داور دستور به ادامه بازی داد. 

اما چند دقیقه بعد عمر توپراک روی صلاح خطا کرد تا هم با کارت قرمز داور جریمه شود، هم رمی ها فرصتی طلایی برای پیروزی داشته باشند. پیانیچ با خونسردی تمام پنالتی را به گل تبدیل کرد تا گارسیا نفسی به راحتی کشیده به فکر دو بازی باقی مانده اش در گروه E باشد. 

حالا رم از ۴بازی ۵امتیاز اندوخته و با یک امتیاز بیشتر در مقایسه با بایر، در جایگاه دوم جدول گروه قرار گرفته است.

پخش زنده بازی رم بایر لورکوزن

آ اس رمبایرلورکوزن 
۴۵%مالکیت۵۵%
۶شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۳
۳۲۹تعداد پاس۴۰۷
۲۱۸پاس صحیح۲۷۸
۱سانتر۵
۲کرنر۰
۱۲ضربه ایستگاهی۱۲
۲آفساید۸
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی رم بایر لورکوزن