تی وی تو
اینترمیلان
آاس رم

شنبه ۱۳ آذر ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی اینترمیلان رم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اینتر و رم را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان رم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده بازی رم و اینتر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر و رم را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اینترمیلان رم را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اینترمیلان رم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اینترمیلان رم ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اینترمیلان  و آ اس رم از هفته سی و ششم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ اینتر خاتمه یافت. نیمه ی نخست این دیدار ،  بسیار جذاب و دیدنی سپری شد . در این نیمه بروزوویچ و وسینو برای اینتر گلزنی کردند و تک گل رمی ها توسط  مخیتاریان و در دقیقه ی ۳۱ به ثبت رسید تا دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ به رختکن بازگردند.

در نیمه ی دوم این حملات و فشار سنگین بر دروازه ها ادامه داشت. اما تا پایان گزارش زنده بازی اینترمیلان رم شاهد باز شدن دوباره ی دروازه ها نبودیم تا این که لوکاکو درست در دقیقه ی ۹۰ با باز کردن دروازه ی رم برتری ۳-۱ را به تیمش هدیه داد.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان رم

 

اینتر میلان آ اس رم
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۲
۵۳۰تعداد پاس۵۰۰
۴۸۱پاس صحیح۴۴۸
۱۲سانتر۲۲
۵کرنر۸
۴خطا۱۲
۲آفساید۰
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی اینترمیلان رم

 

پخش زنده بازی اینترمیلان رم – ۲۱ دی ۹۹

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته هفدهم سری آ ایتالیا، اینتر در نهایت مقابل رم تن به تساوی ۲-۲ داد. در حالی که پلگرینی در دقیقه ۱۷ برای رم گل نخست را زده بود، نیمه دوم اینتر کامبک زد و در دقایق ۵۶ و ۶۳ توسط اشکرینیار و حکیمی به دو گل دست پیدا کرد. اما در دقیقه ۸۶ مانچینی برای رم یک گل دیگر زد و کار را به تساوی کشاند.بردی که با عملکرد خوب در نیمه دوم به دست آمد، اینتر را ۳۷ امتیازی کرد و فاصله این تیم با میلان به ۳ امتیاز افزایش پیدا کرد.. رم هم با ۳۴ امتیاز در رده سوم است.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

 

آ اس رماینتر  میلان
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۶
۵۴۴تعداد پاس۵۲۶
۴۸۲پاس صحیح۴۴۸
۱۵سانتر۱۶
۳کرنر۷
۱۸خطا۱۱
۱آفساید۲
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینتر و رم – ۳۰ تیر ۹۹

در یکی از بازی های هفته سی و چهارم سری آ، آاس رم میزبان اینتر بود.رم و اینتر بازهم به نتیجه تساوی رضایت دادند تا ۵ تقابل اخیر دو تیم در سری آ بدون برنده باشد. بیش از اینکه رم و اینتر از این نتیجه رضایت داشته باشند، سایر صدرنشینان سری آ خوشحال شدند. اینتر یک گام دیگر از اسکودتو دورتر شد و البته فاصله میلان و ناپولی با رم به ۲ امتیاز کاهش یافت. مدافعان نراتزوری و جالوروسی در این بازی بسیار پر اشتباه ظاهر شدند تا در دیداری متعادل، رم و اینتر به تقسیم امتیازات رضایت بدهند. رم در نیمه دوم و به خصوص پس از زدن گل دوم، تیم برتر زمین بود و درحالیکه شاگردان فونسکا در حال اداره بازی بودند، لئوناردو اسپیناتزولا با اشتباه خود یک پنالتی به نراتزوری هدیه داد. البته اینتری ها نیز نسبت به گل اول رم شاکی بودند اما داور و VAR، این گل را صحیح تشخیص دادند.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

 

آ اس رماینتر میلان
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۳۷۹تعداد پاس۵۰۴
۳۲۱پاس صحیح۴۳۳
۲۰سانتر۱۲
۸کرنر۵
۱۸خطا۱۳
۰آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو