تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اینترمیلان
آاس رم

یکشنبه ۷ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و رم . امروز یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های اینترمیلان و رم بازی خواهند داشت. اینتر مقابل رم را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اینترمیلان رم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده بازی رم و اینتر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اینتر و رم را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی اینتر و رم

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و چهارم سری ، تیم های آ‌اس‌رم و اینتر با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل دیمارکو در دقیقه ۳۳ و برتری اینتر به پایان رسید.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، دروازه رم با ضربه لوکاکو باز شد و اینتر به برتری ۲-۰ رسید.

پخش زنده بازی اینتر و رم

آ‌اس‌رماینتر
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب۴
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۴۵۳تعداد پاس۴۶۲
۳۹۰پاس صحیح۳۹۹
۲۹سانتر۱۱
۱۲کرنر۵
۸خطا۱۲
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی اینتر و رم

پخش زنده فوتبال اینتر و رم

۹ مهر ۱۴۰۱

در هفته‌ی هشتم سری آ ایتالیا،‌دو تیم رم و اینتر در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار رم با نتیجه‌ی ۲ بر  ۱ اینتر را شکست داد.

این پیروزی درحالی برای آاس رم به دست آمد که این بازی برای دو تیم بسیار حساس دنبال شد. تک گل فوتبال اینتر توسط فدریکو دیمارکو در دقیقه ۳۰ به ثمر رسید.

پائولو دیبالا و کریس اسمالینگ در دقایق ۳۹ و ۷۵ پخش زنده بازی اینتر و رم برای رم گلزنی کردند تا این تیم پیروز این نبرد باشد.

اینتر در این بازی مالک توپ و میدان بود به طوری که ۵۷ درصد مالکیت توپ به نام اینتر ثبت شد. در این بازی اینتر ۱۵ موقعیت گل داشت در حالی که رم تنها ۹ موقعیت گل را خلق کرد.

رم با این پیروزی، ۵ برد در کارنامه خود ثبت کرد و ۱۶ امتیازی شد. همچنین اینتر با این باخت چهارمین شکست را به نام خود کرد تا ۱۲ امتیازی شود.

پخش زنده بازی اینتر و رم

اینترآ اس رم
۵۸%مالکیت۴۲%
۲شوت در چارچوب۳
۸شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۵۴۰تعداد پاس۴۰۳
۴۶۵پاس صحیح۳۳۸
۲۰سانتر۷
۵کرنر۱
۱۵خطا۱۴
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی اینتر و رم

 

پخش زنده بازی اینتر و رم

۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تیم های فوتبال اینتر و آ اس رم در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر رفتند و تیم میزبان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر رم را از پیش رو بردارد.

افعی ها در همان ابتدای بازی و در دقیقه ۲ موفق شدند توسط ادین ژکو به گل برسند تا شوک بزرگی به شاگردان خوزه مورینیو وارد شود. در ادامه نیز رمی ها موفق نشدند بازی را به تساوی بکشند تا نیمه نخست با برتری شاگردان سیمونه اینزاگی به پایان برسد.

در نیمه دوم حملات رم نتیجه ای نداشت اما در سوی دیگر اینتر توانست در دقیقه ۶۸ با شوت مهار نشدنی الکسیس سانچز به گل دوم خود برسد تا کار برای بازگشت رم به بازی سخت تر شود.

در نهایت پخش زنده بازی اینتر و رم با نتیجه ۲ بر صفر به سود نراتزوری به پایان رسید تا این تیم خود را در مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا ببیند.

پخش زنده بازی اینتر و رم

 

اینتر میلانو آ اس رم
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب۱
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۸تعداد پاس۴۱۹
۴۹۰پاس صحیح۳۶۱
۲۰سانتر۱۶
۷کرنر۵
۱۱خطا۱۸
۰آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اینتر و رم

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان و رم

۱۳ آذر ۱۴۰۰

در چارچوب هفته شانزدهم سری A ایتالیا، در ورزشگاه المپیکوی رم مقابل اینتر صف‌آرایی  کرد و اینتر با ارائه نمایشی درخشان در نیمه اول با سه گل موفق شد رم را مغلوب کند.د  با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شد.

هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۱۵، ادین ژکو در دقیقه ۲۴ و دنزل دومفریس در دقیقه ۳۹ برای نراتزوری گلزنی کردند و چهارمین پیروزی متوالی مدافع عنوان قهرمانی سری A را رقم زدند.

تیم مورینیو در خانه در حد تیم های قعرنشین سری آ هم برای اینتر مزاحمت ایجاد نکرد تا نراتزوری یکی از آسان ترین بردهای این فصل خود را جشن بگیرد. این روزها با این فرم تیم اینزاگی، هر رقیبی مقابل اینتر محکوم به شکست است، به خصوص رم که چندین مهره کلیدی خود را در اختیار نداشت.

در پایان پخش زنده بازی اینتر و رم اینتر با ۳۷ امتیاز و پیش از دیدار ناپولی مقابل آتالانتا، با ۳۷ امتیاز به رده دوم جدول راه یافت. رُم هم که چهارمین شکست خود را طی شش مسابقه اخیر متحمل شد، با ۲۵ امتیاز همچنان در جایگاه پنجم جدول ایستاده است.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و رم

 

آ اس رماینتر میلان
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۳۸۰تعداد پاس۷۶۵
۳۲۹پاس صحیح۷۱۲
۱۴سانتر۱۵
۴کرنر۴
۹خطا۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی اینترمیلان و رم

 

پخش زنده بازی اینترمیلان و رم

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اینترمیلان  و آ اس رم از هفته سی و ششم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ اینتر خاتمه یافت. نیمه ی نخست این دیدار ،  بسیار جذاب و دیدنی سپری شد . در این نیمه بروزوویچ و وسینو برای اینتر گلزنی کردند و تک گل رمی ها توسط  مخیتاریان و در دقیقه ی ۳۱ به ثبت رسید تا دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ به رختکن بازگردند.

در نیمه ی دوم این حملات و فشار سنگین بر دروازه ها ادامه داشت. اما تا پایان پخش زنده بازی اینترمیلان رم شاهد باز شدن دوباره ی دروازه ها نبودیم تا این که لوکاکو درست در دقیقه ی ۹۰ با باز کردن دروازه ی رم برتری ۳-۱ را به تیمش هدیه داد.

 

پخش زنده بازی اینترمیلان رم

 

اینتر میلانآ اس رم
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب۵
۶شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۲
۵۳۰تعداد پاس۵۰۰
۴۸۱پاس صحیح۴۴۸
۱۲سانتر۲۲
۵کرنر۸
۴خطا۱۲
۲آفساید۰
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی اینترمیلان رم

 

پخش فوتبال زنده اینتر و رم

۲۱ دی ۱۳۹۹

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته هفدهم سری آ ایتالیا، اینتر در نهایت مقابل رم تن به تساوی ۲-۲ داد. در حالی که پلگرینی در دقیقه ۱۷ برای رم گل نخست را زده بود، نیمه دوم اینتر کامبک زد و در دقایق ۵۶ و ۶۳ توسط اشکرینیار و حکیمی به دو گل دست پیدا کرد. اما در دقیقه ۸۶ مانچینی برای رم یک گل دیگر زد و کار را به تساوی کشاند.بردی که با عملکرد خوب در نیمه دوم به دست آمد، اینتر را ۳۷ امتیازی کرد و فاصله این تیم با میلان به ۳ امتیاز افزایش پیدا کرد.. رم هم با ۳۴ امتیاز در رده سوم است.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

 

آ اس رماینتر  میلان
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۶
۵۴۴تعداد پاس۵۲۶
۴۸۲پاس صحیح۴۴۸
۱۵سانتر۱۶
۳کرنر۷
۱۸خطا۱۱
۱آفساید۲
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اینتر و رم

۳۰ تیر ۱۳۹۹

در یکی از بازی های هفته سی و چهارم سری آ، آاس رم میزبان اینتر بود.رم و اینتر بازهم به نتیجه تساوی رضایت دادند تا ۵ تقابل اخیر دو تیم در سری آ بدون برنده باشد. بیش از اینکه رم و اینتر از این نتیجه رضایت داشته باشند، سایر صدرنشینان سری آ خوشحال شدند. اینتر یک گام دیگر از اسکودتو دورتر شد و البته فاصله میلان و ناپولی با رم به ۲ امتیاز کاهش یافت. مدافعان نراتزوری و جالوروسی در این بازی بسیار پر اشتباه ظاهر شدند تا در دیداری متعادل، رم و اینتر به تقسیم امتیازات رضایت بدهند.

رم در نیمه دوم پخش زنده اینتر و رم و به خصوص پس از زدن گل دوم، تیم برتر زمین بود و درحالیکه شاگردان فونسکا در حال اداره بازی بودند، لئوناردو اسپیناتزولا با اشتباه خود یک پنالتی به نراتزوری هدیه داد. البته اینتری ها نیز نسبت به گل اول رم شاکی بودند اما داور و VAR، این گل را صحیح تشخیص دادند.

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

 

آ اس رماینتر میلان
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب۳
۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۳۷۹تعداد پاس۵۰۴
۳۲۱پاس صحیح۴۳۳
۲۰سانتر۱۲
۸کرنر۵
۱۸خطا۱۳
۰آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اینترمیلان رم – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 29, 2023