تی وی تو
آاس رم
امپولی

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی آاس رم امپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رم امپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم امپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آاس رم امپولی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آاس رم امپولی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آاس رم امپولی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رم امپولی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی آاس رم امپولی، شما می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم امپولی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی آاس رم امپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آاس رم امپولی – ۲۰ اسفند ۹۷

در آخرین بازی از هفته بیست و هفتم سری آ، آ اس رم میزبان امپولی بود. گل اول این دیدار در دقیقه ی ۹ به ثبت رسید. ضربه کرنر بازیکنان رم توسط مدافعان امپولی دفع شد؛ توپ پشت محوطه جریمه به الشعراوی رسید و او با شوتی زیبا دروازه تیم میهمان را باز کرد. سپس در دقیقه ی ۱۲ حرکت تمرین شده بازیکنان امپولی روی یک ضربه آزاد، با ضربه سر عجیب و البته استادانه ژسوس همراه شد. اولسن مثل اکثر بازی های اخیر فقط مسیر توپ را تماشا کرد تا یک گل به خودی، بازی را به تساوی بکشاند.البته این پایان کار این نیمه نبود بلکه در دقیقه ی ۳۳  سانتر فلورنزی از روی یک ضربه آزاد با ضربه سر شیک به گل دوم رم تبدیل شد تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم این ژکو بود که در دقیقه ی ۸۵ گلزنی کرد و با پایان بازی رم و امپولی پخش زنده ، حساب کار را به تساوی ۲-۲ رساند.

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

آ اس رم  امپولی 
۵۴% مالکیت ۴۶%
۳ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۱
۵۲۹ تعداد پاس ۴۳۹
۴۴۷ پاس صحیح ۳۶۰
۳ سانتر ۴
۵ کرنر ۳
۸ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۲ خطا ۹
۱ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی – ۱۴ مهر ۹۷

در هفته هشتم سری آ، آ اس رم میهمان امپولی بود.نیمه نخست این بازی با حملاتی از سوی رم آغاز شد و تیم میهمان قصد داشت از همان ابتدا بازی را در اختیار بگیرد و همین طور هم شد و در دقیقه ۳۶ انزونزی موفق شد گل اول جالوروسی را به ثمر برساند و در ادامه این نیمه توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود.

در آغاز نیمه دوم امپولی سعی در جبران نتیجه داشت که در این امر ناکام بود و در دقیقه ۵۸ نیز یک پنالتی را از دست داد و باز این آ اس رم بود که بازی را در اختیار گرفت و نیم نگاهی به گل دوم نیز داشت که ژکو در دقیقه ۸۵ موفق شد گل دوم رم را به ثمر برساند و در پایان پخش زنده بازی رم و امپولی ، بازی با همان نتیجه ۲ بر ۰ به سود جالوروسی به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

امپولی  آ اس رم 
۴۳% مالکیت ۵۷%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۹ شوت خارج از چارچوب ۲
۱ مهار دروازه بان ۴
۳۹۴ تعداد پاس ۵۲۰
۳۲۷ پاس صحیح ۴۴۲
۳ سانتر ۵
۴ کرنر ۳
۹ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۳ خطا ۱۰
۱۰ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی