تی وی تو
بازی زنده  آاس رم امپولی

بازی زنده آاس رم امپولی

پخش زنده بازی رم و امپولی امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های رم و امپولی بازی خواهند داشت. رم مقابل امپولی را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای پخش زنده بازی آاس رم امپولی، شما می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم امپولی را در همین
آاس رم
امپولی

یکشنبه ۶ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی رم و امپولی امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های رم و امپولی بازی خواهند داشت. رم مقابل امپولی را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی آاس رم امپولی، شما می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم امپولی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی آاس رم امپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رم امپولی

۲۶ شهریور ۱۴۰۲

در یکی از دیدارهای هفته چهارم رقابت های سری آ، آاس رم با درخشش پائولو دیبالا با نتیجه پر گل ۷-۰ امپولی را در هم کوبید.

پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی جالوروسی در دقایق ۲ (پنالتی) و ۵۵ گل‌های اول و چهارم این تیم را به ثمر رساند. مابین گل‌های دیبالا، رُم دو گل دیگر زد که اولی را رناتو سانچو در دقیقه ۸ و بعدی را آلبرتو گراسی بازیکن حریف با گشودن دروازه خودی در دقیقه ۳۵ زد. پنجمین گل رم سهم برایان کریستانته بود که آن را در دقیقه ۷۹ به نام خود ثبت کرد.

تنها سه دقیقه بعد، روملو لوکاکو ششمین قرمز‌های پایتخت ایتالیا را زد. او در دقیقه ۸۴ پخش زنده فوتبال رم امپولی زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به سردار آزمون داد تا مهاجم ایرانی رُم اولین بازی‌اش را برای تیم جدید خود انجام دهد. پس از ورود سردار آزمون، رُم یک گل دیگر هم زد که این بار جانلوکا مانچینی در دقیقه ۸۶ آن را به ثمر رساند.

پخش زنده فوتبال رم امپولی

آ اس رم امپولی
۵۳٪مالکیت۴۷٪
۹شوت در چارچوب۲
۲شوت خارج چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۵۷۷تعداد پاس۴۸۶
۵۱۲تعداد پاس صحیح۴۱۷
۶سانتر۲۴
۲کرنر۶
۱۵خطا۵
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رم امپولی

گزارش آنلاین فوتبال رم امپولی

۱۵ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و یکم سری آ، تیم های آ‌اس‌رم و امپولی با هم دیدار کردند. ایبنز در دقیقه ۲ و آبراهام در دقیقه ۶ رم را به برتری ۲-۰ رساندند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال رم امپولی تلاش بازیکنان امپولی برای جبران این دو گل به نتیجه نرسید و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، رم با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده بازی رم امپولی

آ‌اس‌رم امپولی 
۴۵%مالکیت۵۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۴۱۳تعداد پاس۵۰۳
۳۱۹پاس صحیح۴۲۱
۱۶سانتر۲۱
۷کرنر۷
۱۰خطا۱۸
۳آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی رم امپولی

پخش زنده بازی رم امپولی

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

در آخرین بازی از هفته ششم سری A ایتالیا، تیم فوتبال رم میزبان خود امپولی را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

پائولو دیبالا در دقیقه ۱۷ گل نخست بازی را برای رمی‌ها زد، اما فیلیپو باندینلی دو دقیقه مانده به پایان نیمه اول کار را برای امپولی به تساوی کشاند. با این حال رم با گلزنی مهاجم انگلیسی‌اش تامی آبراهام در دقیقه ۷۱ موفق شد سه امتیاز این بازی را از آن خود کند. این در حالی بود که لورنزو پلگرینی هافبک رم در دقیقه ۸۰ پخش زنده بازی آاس رم امپولی یک پنالتی را هم هدر داد و تیم امپولی نیز در دقیقه ۸۷ با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شد.

با این نتیجه رم چهارمین پیروزی فصلش را کسب کرد تا ضمن کاهش فاصله امتیازات خود با صدر جدول به یک امتیاز، با ۱۳ امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد.

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

امپولیآاس رم
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب۷
۸شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۴۰۳تعداد پاس۳۶۸
۳۲۸پاس صحیح۲۸۴
۳۱سانتر۱۵
۷کرنر۷
۱۳خطا۱۲
۳آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

پخش آنلاین بازی رم امپولی

۳ بهمن ۱۴۰۰

امپولی و آاس رم از هفته بیست و سوم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴-۲ آاس رم خاتمه یافت. رم در همان نیمه ی نخست با حملات طوفانی اش به خواسته ی خود رسید . این تیم در دقیقه ی ۲۴ و ۳۳ با دبل تیم آبراهام ، در دقیقه ی ۳۵ با ضربه ی اولیویرا و در دقیقه ی ۳۷ با ضربه ی زانیولو به برتری ۴-۰ رسید.

امپولی شوک شده در نیمه ی دوم منسجم تر بازی کرد و موفق شد در دقیقه ی ۵۵ با ضربه ی پینامونتی و در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی باجرامی کمی از این اختلاف بکاهد اما افزایش فشار دوباره ی رم بر دروازه ی امپولی ، جای جبران باقی گل ها را از این تیم گرفت. به این ترتیب پخش زنده بازی رم امپولی با برتری ۴-۲ رم به پایان رسید.

پخش زنده بازی رم امپولی

 

امپولی  آاس رم
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۵
۴۹۹تعداد پاس۳۵۲
۴۱۴پاس صحیح۲۷۴
۱۶سانتر۱۳
۲کرنر۳
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی رم امپولی

 

پخش زنده بازی رم مقابل امپولی

۱۱ مهر ۱۴۰۰

در چارچوب هفته هفتم سری آ ایتالیا تیم‌های آاس رم و امپولی در استادیوم المپیکو به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان مورینیو موفق شدند به پیروزی ۲-۰ دست پیدا کنند.در دقیقه یک لورنزو پیگرینی از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه حریف شوتزنی کرد اما ضربه او بلوکه شد و موقعیت از دست رفت.

پنج دقیقه مانده به پایان نیمه اول رمی‌ها فرصتی بسیار خوب را روی پاس ورتو خلق کردند اما آبراهام مهاجم این تیم به جای شوتزنی پاس داد تا فرصت هدر برود.سرانجام در دقیقه ۴۲ رم با ضربه کاپیتان پلگرینی به گل رسید. هنریک مخیتاریان توپ را به پلگرینی سپرد و او پس از ورود به محوطه جریمه بدون تعلل ضربه را به سمت مخالف زد تا توپ به گوشه دروازه برود و تبدیل به گل شود.

نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید و نیمه دوم با حملات تیم ژوزه مورینیو آغاز شد تا اینکه در دقیقه ۴۷ شوت آبراهام به تیرک دروازه خورد و در ریباند مخیتاریان گل دوم را به ثمر رساند.در ادامه پخش زنده بازی رم و امپولی همچنان این آاس رم بود که بر توپ و میدان مسلط بود و مهمترین موقعیت را آبراهام در دقیقه ۷۰ از دست داد. شوت او را دروازه‌بان امپولی دفع کرد تا رم از زدن گل سوم ناکام بماند.چند دقیقه بعد روی یک توپ ارسالی ضربه سر آبراهام مهاجم سابق چلسی در آستانه ورود به دروازه بود که مدافع امپولی از روی خط این توپ را برگرداند.

در ادامه گزارش  زنده بازی رم و امپولی یک موقعیت هم مانچینی از دست داد و نتوانست گل سوم را به نام خود ثبت کند.در نهایت آاس رم با پیروزی ۲-۰ برابر امپولی موفق شد جایگاه چهارمی اش را حفظ کند.

 

پخش زنده بازی رم امپولی

 

آاس رم امپولی 
۶۴%مالکیت۳۶%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۱۷تعداد پاس۳۳۰
۵۶۲پاس صحیح۲۷۳
۱۷سانتر۱۹
۵کرنر۵
۱۱خطا۱۵
۳آفساید۴
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رم امپولی

 

پخش زنده بازی آاس رم و امپولی

۲۰ اسفند ۱۳۹۷

در آخرین بازی از هفته بیست و هفتم سری آ، آ اس رم میزبان امپولی بود. گل اول این دیدار در دقیقه ی ۹ به ثبت رسید. ضربه کرنر بازیکنان رم توسط مدافعان امپولی دفع شد؛ توپ پشت محوطه جریمه به الشعراوی رسید و او با شوتی زیبا دروازه تیم میهمان را باز کرد. سپس در دقیقه ی ۱۲ حرکت تمرین شده بازیکنان امپولی روی یک ضربه آزاد، با ضربه سر عجیب و البته استادانه ژسوس همراه شد.

اولسن مثل اکثر بازی های اخیر فقط مسیر توپ را تماشا کرد تا یک گل به خودی، بازی را به تساوی بکشاند.البته این پایان کار این نیمه نبود بلکه در دقیقه ی ۳۳  سانتر فلورنزی از روی یک ضربه آزاد با ضربه سر شیک به گل دوم رم تبدیل شد تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم این ژکو بود که در دقیقه ی ۸۵ گلزنی کرد و با پایان بازی رم و امپولی پخش زنده ، حساب کار را به تساوی ۲-۲ رساند.

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

آ اس رم امپولی 
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۵۲۹تعداد پاس۴۳۹
۴۴۷پاس صحیح۳۶۰
۳سانتر۴
۵کرنر۳
۸ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۹
۱آفساید۰
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

پخش زنده فوتبال آاس رم و امپولی

۱۴ مهر ۱۳۹۷

در هفته هشتم سری آ، آ اس رم میهمان امپولی بود.نیمه نخست این بازی با حملاتی از سوی رم آغاز شد و تیم میهمان قصد داشت از همان ابتدا بازی را در اختیار بگیرد و همین طور هم شد و در دقیقه ۳۶ انزونزی موفق شد گل اول جالوروسی را به ثمر برساند و در ادامه این نیمه توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود.

در آغاز نیمه دوم امپولی سعی در جبران نتیجه داشت که در این امر ناکام بود و در دقیقه ۵۸ نیز یک پنالتی را از دست داد و باز این آ اس رم بود که بازی را در اختیار گرفت و نیم نگاهی به گل دوم نیز داشت که ژکو در دقیقه ۸۵ موفق شد گل دوم رم را به ثمر برساند و در پایان پخش زنده بازی رم و امپولی ، بازی با همان نتیجه ۲ بر ۰ به سود جالوروسی به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

امپولی  آ اس رم 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۳۹۴تعداد پاس۵۲۰
۳۲۷پاس صحیح۴۴۲
۳سانتر۵
۴کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۰
۱۰آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی