تی وی تو
آاس رم
امپولی

یکشنبه ۳ بهمن ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده رم و امپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رم امپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم امپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رم امپولی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آاس رم امپولی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آاس رم امپولی را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی آاس رم امپولی، شما می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم امپولی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی آاس رم امپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم امپولی

در چارچوب هفته هفتم سری آ ایتالیا تیم‌های آاس رم و امپولی در استادیوم المپیکو به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان مورینیو موفق شدند به پیروزی ۲-۰ دست پیدا کنند.در دقیقه یک لورنزو پیگرینی از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه حریف شوتزنی کرد اما ضربه او بلوکه شد و موقعیت از دست رفت.

پنج دقیقه مانده به پایان نیمه اول رمی‌ها فرصتی بسیار خوب را روی پاس ورتو خلق کردند اما آبراهام مهاجم این تیم به جای شوتزنی پاس داد تا فرصت هدر برود.سرانجام در دقیقه ۴۲ رم با ضربه کاپیتان پلگرینی به گل رسید. هنریک مخیتاریان توپ را به پلگرینی سپرد و او پس از ورود به محوطه جریمه بدون تعلل ضربه را به سمت مخالف زد تا توپ به گوشه دروازه برود و تبدیل به گل شود.

نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید و نیمه دوم با حملات تیم ژوزه مورینیو آغاز شد تا اینکه در دقیقه ۴۷ شوت آبراهام به تیرک دروازه خورد و در ریباند مخیتاریان گل دوم را به ثمر رساند.در ادامه گزارش زنده بازی رم و امپولی همچنان این آاس رم بود که بر توپ و میدان مسلط بود و مهمترین موقعیت را آبراهام در دقیقه ۷۰ از دست داد. شوت او را دروازه‌بان امپولی دفع کرد تا رم از زدن گل سوم ناکام بماند.چند دقیقه بعد روی یک توپ ارسالی ضربه سر آبراهام مهاجم سابق چلسی در آستانه ورود به دروازه بود که مدافع امپولی از روی خط این توپ را برگرداند.

در ادامه گزارش  زنده بازی رم و امپولی یک موقعیت هم مانچینی از دست داد و نتوانست گل سوم را به نام خود ثبت کند.در نهایت آاس رم با پیروزی ۲-۰ برابر امپولی موفق شد جایگاه چهارمی اش را حفظ کند.

 

پخش زنده بازی رم امپولی

 

آاس رم امپولی 
۶۴%مالکیت۳۶%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۱۷تعداد پاس۳۳۰
۵۶۲پاس صحیح۲۷۳
۱۷سانتر۱۹
۵کرنر۵
۱۱خطا۱۵
۳آفساید۴
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رم امپولی

 

پخش زنده بازی آاس رم و امپولی

در آخرین بازی از هفته بیست و هفتم سری آ، آ اس رم میزبان امپولی بود. گل اول این دیدار در دقیقه ی ۹ به ثبت رسید. ضربه کرنر بازیکنان رم توسط مدافعان امپولی دفع شد؛ توپ پشت محوطه جریمه به الشعراوی رسید و او با شوتی زیبا دروازه تیم میهمان را باز کرد. سپس در دقیقه ی ۱۲ حرکت تمرین شده بازیکنان امپولی روی یک ضربه آزاد، با ضربه سر عجیب و البته استادانه ژسوس همراه شد.

اولسن مثل اکثر بازی های اخیر فقط مسیر توپ را تماشا کرد تا یک گل به خودی، بازی را به تساوی بکشاند.البته این پایان کار این نیمه نبود بلکه در دقیقه ی ۳۳  سانتر فلورنزی از روی یک ضربه آزاد با ضربه سر شیک به گل دوم رم تبدیل شد تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم این ژکو بود که در دقیقه ی ۸۵ گلزنی کرد و با پایان بازی رم و امپولی پخش زنده ، حساب کار را به تساوی ۲-۲ رساند.

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

آ اس رم امپولی 
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۵۲۹تعداد پاس۴۳۹
۴۴۷پاس صحیح۳۶۰
۳سانتر۴
۵کرنر۳
۸ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۹
۱آفساید۰
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

پخش زنده فوتبال آاس رم و امپولی

در هفته هشتم سری آ، آ اس رم میهمان امپولی بود.نیمه نخست این بازی با حملاتی از سوی رم آغاز شد و تیم میهمان قصد داشت از همان ابتدا بازی را در اختیار بگیرد و همین طور هم شد و در دقیقه ۳۶ انزونزی موفق شد گل اول جالوروسی را به ثمر برساند و در ادامه این نیمه توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود.

در آغاز نیمه دوم امپولی سعی در جبران نتیجه داشت که در این امر ناکام بود و در دقیقه ۵۸ نیز یک پنالتی را از دست داد و باز این آ اس رم بود که بازی را در اختیار گرفت و نیم نگاهی به گل دوم نیز داشت که ژکو در دقیقه ۸۵ موفق شد گل دوم رم را به ثمر برساند و در پایان پخش زنده بازی رم و امپولی ، بازی با همان نتیجه ۲ بر ۰ به سود جالوروسی به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی

 

امپولی  آ اس رم 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۳۹۴تعداد پاس۵۲۰
۳۲۷پاس صحیح۴۴۲
۳سانتر۵
۴کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۰
۱۰آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آاس رم امپولی