تی وی تو
آاس رم
اسپتزیا

دوشنبه ۲۲ آذر ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده آاس رم اسپتزیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم اسپتزیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رم اسپتزیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آاس رم – اسپتزیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم اسپتزیا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رم اسپتزیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رم اسپتزیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم اسپتزیا ۲ خرداد ۱۴۰۰

اسپتزیا و آاس رم در هفته پایانی سری آ به مصاف یکدیگر رفتند.  اسپتزیا در نیمه ی نخست درخشان ظاهر شد و با گل های ورده و پوبگا به برتری ۲-۰ رسید. در نیمه ی دوم این الشعراوی بود که موفق شد کمی از این اختلاف بکاهد و در نهایت آاس رم با گل دقایق پایانی پخش بازی آاس رم و اسپتزیا مخیتاریان با امتیاز از این دیدار خارج شد تا در نهایت هم امتیاز با ساسولو و به لطف تفاضل گل بهتر (نتیجه مساوی در بازی های رو در رو) راهی لیگ کنفرانس اروپا شود.

 

پخش زنده بازی آاس رم اسپتزیا

 

اسپتزیا  آاس رم 
۴۳%مالکیت۵۷%
۸شوت در چارچوب ۱۰
۷شوت خارج از چارچوب۲
۸مهار دروازه بان۶
۴۴۷تعداد پاس۵۹۴
۳۶۶پاس صحیح۵۰۹
۱۳سانتر۱۵
۵کرنر۲
۱۳خطا۱۴
۵آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آاس رم اسپتزیا

 

پخش زنده بازی رم و اسپتزیا – ۴ بهمن ۹۹

در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم سری  A ایتالیا، تیم فوتبال رم موفق شد میهمان خود تیم اسپتزیا را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد.در این بازی بورخا مایورال در دقایق ۱۷ و ۵۲، کارسدورپ در دقیقه ۵۵ و لورنزو پلگرینی در دقیقه ۲+۹۰ برای رم گلزنی کردند و گل‌های تیم اسپتزیا نیز توسط روبرتو پیکولی در دقیقه ۲۴، دیه‌گو فاریاس در دقیقه ۵۹ و دانیله ورده در دقیقه ۹۰ به ثمرر رسیدند.

رم با این نتیجه ضمن گرفتن انتقام شکست ۳ بر صفر هفته گذشته‌اش از اسپتزیا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا، ۳۷ امتیازی شد و به رده سوم جدول رده‌بندی سری A صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا – تی وی تو

 

آ اس رماسپتزیا 
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۴۵۶تعداد پاس۵۰۳
۳۷۴پاس صحیح۴۱۰
۹سانتر۶
۳کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا – تی وی تو

 

پخش زنده رم اسپتزیا – ۳۰ دی ۹۹

دیدار آاس رم و اسپتزیا در مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا با برتری ۴-۲ اسپتزیا به پایان رسید. پس از اتفاقات بازی با هلاس ورونا و تغییر تساوی ۰-۰ با باخت ۳-۰، اکنون رمی ها اشتباه عجیب دیگری مرتکب شده اند.بازی رم و اسپتزیا در طول ۹۰ دقیقه با تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا سرنوشت تیم صعود کننده در وقت های اضافه مشخص شود. در دقیقه ۹۱ جانلوکا مانچینی از زمین اخراج شد و در دقیقه ۹۲ پائو لوپز کارت قرمز گرفت. تیم ۹ نفره رم بلافاصله با تصمیم فونسکا دو تعویض همزمان انجام داد؛ آن هم در شرایطی که جالوروسی قبلا ۴ تعویض خود را انجام داده بود و فقط یک تعویض دیگر باقی مانده بود.

لورنتزو پلگرینی متوجه این اشتباه شد و در کنار زمین به کادر فنی رم در این مورد هشدار داد. مسئولان جالوروسی از داور چهارم و ناظر بازی سوال کردند و در نهایت هر دو تعویض انجام شد. بنابراین رم در این بازی مجموعاً ۶ تعویض داشت.

قانون تعویض بیشتر در وقت های اضافه برای زمانی است که تعداد تعویض ها ۳ مورد بود و با رفتن بازی به وقت اضافه، تیم ها مجاز به انجام ۴ تعویض می شدند. در شرایطی که طی ماه های اخیر قانون ۵ تعویض اعمال می شود، تعویض ششم در وقت های اضافه در رقابت های کوپا ایتالیا بی معنی است. بنابراین رم حتی اگر مقابل اسپتزیا به پیروزی می رسید، در نهایت به دلیل نقض قانون با نتیجه ۳-۰ بازنده می شد.درحالیکه رمی ها منتظر دادگاه تجدیدنظر برای برگرداندن یک امتیاز بازی با هلاس ورونا هستند، این اشتباه ممکن است تاثیر منفی روی آن دادگاه نیز داشته باشد.

 

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا – تی وی تو

 

آ اس رماسپتزیا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۸
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۶۰۶تعداد پاس۶۲۸
۴۸۹پاس صحیح۵۲۲
۲۴سانتر۷
۷کرنر۴
۲۸ضربه ایستگاهی۲۴
۱۸خطا۲۳
۷آفساید۶
۳کارت زرد۳
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آاس رم و اسپتزیا – ۲۵ آذر ۹۴

رودی گارسیا در ادامه شاهکارهایش در فصل جاری این بار در ورزشگاه المپیکو شهر رم مقابل تیم میانه جدولی رقابت های سری ب در ضربات پنالتی شکست خورد تا رم از دور رقابت های جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا حذف شود.دو تیم در ۱۲۰ دقیقه نتوانستند راه به جایی ببرند تا بازی با نتیجه بدون گل به پایان برسد. در ضربات پنالتی دو بازیکن بوسنیایی رم یعنی پیانیچ و ژکو ضربات اول و دوم رم را از دست دادند تا اسپتزیا با گل کردن هر چهار ضربه خود، در مجموع با نتیجه ۴-۲ از سد رم عبور کند تا بزرگ ترین شگفتی رقابت های کوپا ایتالیا را در فصل جاری خلق کند.

 

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا – تی وی تو

 

آاس رماسپتزیا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۵کرنر۴
۲۰ضربه ایستگاهی۲۳
۲۱خطا۱۳
۲آفساید۷
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رم اسپتزیا – تی وی تو