تی وی تو
آاس رم
آتالانتا

شنبه ۲۷ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده رم و آتالانتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آاس رم آتالانتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آاس رم آتالانتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال رم و آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آاس رم آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آاس رم آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آاس رم آتالانتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رم و آتالانتا ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و دوم سری آ ایتالیا تیم رم در مقابل میهمان خود تیم آتالانتا با نتیجه یک بر یک متوقف شد . در این دیدار روسلان مالینوفسکی مهاجم اوکراینی آتالانتا در دقیقه ۲۶ گل اول این دیدار را به ثمر رساند . در ادامه این نیمه بازی بیشتر در میانه های زمین پیگیری شد و نیمه اول با تک گل آتالانتا به پایان رسید .

در نیمه دوم رم به دنبال رسیدن به گل تساوی فشار حملات خود را افزایش داد . در این میان رابین گوزنس هافبک آلمانی آتلانتا با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه هفتاد و سوم از زمین بازی اخراج شد و کار برای تیم آتالانتا برای حفظ نتیجه سخت تر شد  . دو دقیقه بعد از اخراج گوزنس ، کریستانته گل تساوی را برای رم به ثمر رساند .

بعد از این گل رم حملات زیادی را روی دروازه آتالانتا ده نفره صورت داد اما به نتیجه نرسید و در نهایت پخش زنده بازی رم و آتالانتا با تساوی یک بر یک به اتمام رسید . 

 

پخش زنده بازی رم و آتالانتا

 

رمآتالانتا
۵۹مالکیت۴۱
۳شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۱۲
۷مهار دروازه بان۲
۵۶۶تعداد پاس۳۷۶
۴۶۵پاس صحیح۲۹۷
۱۵سانتر۱۳
۴کرنر۸
۱۶خطا۷
۰آفساید۱
۴کارت زرد۲
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی رم و آتالانتا

 

پخش زنده بازی رم و آتالانتا – ۳۰ آذر ۹۹

هفته سیزدهم رقابت‌های فوتبال سری A ایتالیا با دیدار تیم‌های آتالانتا و رُم پیگیری شد که شاگردان جیان پیرو گاسپرینی با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسیدند.ادین ژکو در دقیقه ۳ مسابقه برای رم گلزنی کرد تا با ۱۱۲ گل، به تنهایی به سومین گلزن تاریخ این باشگاه تبدیل شود. نیمه نخست با برتری جالوروسی خاتمه یافت، اما در ۴۵ دقیقه دوم ورق برگشت و آتالانتا با گل‌های دووان زاپاتا در دقیقه ۵۹، رابین گوسنس در دقیقه ۷۰، لوییس موریل در دقیقه ۷۲ و جوسیپ ایلیچیچ در دقیقه ۸۵ شکست سنگینی به شاگردان پائولو فونسکا تحمیل کرد.رم با وجود این شکست، با ۲۴ امتیاز در جایگاه چهارم جدول سری A باقی ماند، آتالانتا اما ۲۱ امتیازی شد و به رتبه هفتم جدول مسابقات رسید.

 

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

 

آتالانتا آ اس رم
۵۵%مالکیت۴۵%
۸شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۱تعداد پاس۴۴۹
۴۷۴پاس صحیح۳۶۵
۱۴سانتر۱۱
۲کرنر۲
۱۵خطا۱۴
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

 

 پخش زنده بازی آاس رم و آتالانتا – ۲۶ بهمن ۹۸

دو تیم آ اس رم و آتالانتا، در هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا، به مصاف یکدیگر رفتند. در نیمه نخست هر دو تیم آرایش دفاعی داشتند. البته بازیکنان رم چند حمله داشتند که ناموفق بود.در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و بازی به کندی سپری شد تا اینکه در دقایق پایانی این رم بود که اولین گل بازی را توسط ادین ژوکو در دقیقه ۴۵ ثبت کرد تا بازیکنانش با برتری راهی رختکن شوند.

۵ دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که خوزه لوئیس پالومینو روی پاس برات دیدم سیتی گل تساوی را به ثمر رساند. بازیکنان رم در تلاش برای رسیدن به برتری بودند که در دقیقه ۵۹، ماریو پاسالیچ دومین گل آتلانتا را ثبت کرد و پیش افتاد. در ادامه شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم بودیم و در نهایت بازی با نتیجه ۲-۱ به سود آتالانتا خاتمه یافت. 

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

آتلانتاآ اس رم
۵۷٪مالکیت۴۳٪
۷شوت در چارچوب۱
۵شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۵۱۷تعداد پاس۳۷۹
۴۳۲پاس صحیح۲۹۶
۲۰سانتر۱۵
۵کرنر۲
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال رم و آتالانتا – ۳ مهر ۹۸

دو تیم آتالانتا و آ اس رم در چارچوب رقابت های سری آ در ورزشگاه المپیک رم به مصاف هم رفتند. نیمه نخست بازی به آرامی سپری شد و جز چند حمله ناموفق و از دست دادن موقعیت گلزنی اتفاق خاص دیگری نیفتاد. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت. بازی تا اواسط نیمه دوم نیز به کندی سپری شد. تا اینکه سرمربی آتالانتا با یک تعویض به موقع توانست در دقیقه ۷۰ نتیجه بازی را با گلی که دوان ساباتا ثبت کرد، تغییر دهد. بازی با همان روند کند و کسل کننده ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۹۰، مارتن درون روی پاس ماریو پاشالیچ دومین گل را به ثمر رساند تا آتالانتا با برتری ۲-۰ در برابر رم زمین را ترک کند. 

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

آ.اس. رمآتالانتا
۴۶٪مالکیت۵۴٪
۲شوت در چارچوب۵
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۲
۴۴۳تعداد پاس۵۲۵
۳۶۰پاس صحیح۴۴۲
۱۵سانتر۹
۵کرنر۱
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال رم و آتالانتا – ۷ بهمن ۹۸

در هفته بیست و یکم از بازی های سری آ ایتالیا، آتالانتا به دیدار آ اس رم رفت. بازی با فشار تیم آس رم آغاز شد. در همان ابتدای کار روی پاس نیکولا زانیولو، ادین ژکو یک شوت از سمت راست محوطه جریمه به سمت دروازه شلیک کرد و در دقیقه ۳، برای اولین بار دروازه میهمان را گشود. بازیکنان رم به حملات خود ادامه دادند و بیشتر از شوت های راه دور استفاده می کردند. در نهایت در دقیقه ۳۳ بازی زنده رم و آتالانتا ، استیون انزونزی پاسی به ادین ژکو می دهد که او با یک شوت گل دوم را ثبت می کند. در ادامه رم باز هم به حملاتش ادامه می دهد و در دقیقه ۴۰، سومین گل را هم توسط استفان الشعراوی به ثمر می رساند.

سرانجام در دقیقه ۴۴، بازیکنان آتالانتا که آرایش دفاعی خود را حفظ کرده بودند از موقعیت استفاده کرده و اولین گل را وارد دروازه میزبان می کنند تا نیمه نخست با نتیجه ۳-۱ به سود رمی ها تمام شود. کار در نیمه دوم آغاز شد. آتالانتا در این نیمه برخلاف نیمه نخست هجومی بازی کرد و توانست در دقیقه ۵۹ پخش زنده رم و آتالانتا ، اختلاف را به یک گل کاهش دهد. این آتالانتا بود که توانست گل تساوی را در دقیقه ۷۱، وارد دروازه رم کند. در دقایق پایانی ، بازی در میانه زمین در جریان بود و دو تیم موقعیت جدی ای نداشتند. در نهایت بازی با تساوی ۳-۳ خاتمه یافت. 

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو

آتالانتاآ.اس. رم
۶۴٪مالکیت۳۶٪
۵شوت در چارچوب۵
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۲
۵۹۷تعداد پاس۳۴۵
۵۳۴پاس صحیح۲۶۱
۱۱سانتر۱
۹کرنر۲
۱۴ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۵
۵آفساید۱
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رم آتالانتا – تی وی تو